[quote name='Figa Bez Maku']Nereczkom Betinki wielka chwała:cool3:
a i pęcherzowi wdzięczność niemała:multi:
ze czujne były:lol:
by w odpowiedniej chwili:eviltong:
Betinkę ostro do lasu przyszpilić:diabloti:
Dzięki ( poniekąd;)) tym dzielnym organom:bigok:
biedny Onuś .... ma cudowny dom:multi:[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ależ ty masz talent Figo Bez Maku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[quote name='becia66']Fiszka po zwróconej adopcji urodziła w schronisku 10 małych fiszątek.....:shake:[/quote]
wracając jeszcze na chwilę do Fiszki - czy znalazła dom? może ma tu gdzieś wątek?
A ty, Cora, nos do góry. Będzie dobrze, zobaczysz.:)
[quote name='SZPiLKA23']Z Fiszka było tak ze poszła do domku i została zwrocona po paru dniach bo miała cieczke itp. itd. no i po paru tygodniach okazało sie ze jest w ciazy a wiec juz wiadomo dlaczego została zwrócona....[/quote]
Rozumiem:shake: W bardzo podobnych "okolicznościach przyrody" przywędrowała do mnie moja sunia...