Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [quote name='doddy']Czy Ty czytasz wątek, w którym sama piszesz? Nie chodzi o wielkość psa... Proszę, czytajcie ze zrozumieniem by nie było niedomówień. [/quote] O rany, chyba przeoczyłam dzisiejsze posty i odpowiedziałam na wcześniejsze:oops:
  2. Ka byłam i jestem, po prostu słów czasami brak:placz:
  3. znam większe psy które żyja w blokach... po prostu trzeba je częściej i jak dalej wyprowadzac na spacer...
  4. podnosze bo wazne!!! halo, halo, odpowiedzcie!
  5. O ja cie:crazyeye::loveu: bardzo mi zależalo żeby właśnie Tesli się poszczęściło! Trzymam kciuki aż do odcisków!!!!:loveu::loveu::loveu:
  6. A własnie... jak rodzinka? tata już wrócił? co powiedział? :razz:
  7. [quote name='Ziutka']Chodziło o przeróbkę psiaka na smalec jak to w Białce czynili, na chore płuca itd.[/quote] Osz... nie pomyslałam:oops::roll::crazyeye:
  8. Kochane ja tu zaglądam tylko brak mi czasu na zostawienie śladu...:oops: Gdzieś musi być ten ktoś!
  9. [quote name='luka1']a to zależy do czego - czasami bardzo im odpowiada utuczony piesek, zwłaszcza gdy mają kłopoty z płucami :mad:[/quote] nie zrozumialam:hmmmm::confused: ?
  10. Oj śliczniaku, szkoda że mogę tylko podnieść...:placz:
  11. [quote name='demi'] ledwo sie na nogach trzymam. [FONT=Century Gothic]Szybkiego powrotu do zdrówka życzę[/FONT]:Rose:
  12. [quote name='ania_s']Najważniejsze to sie nie poddawać.Ja tez walczę o domek dla suni.Nie jest łatwo.Trzeba być twardym:mad:[/quote] Yhm tfardym a nie mientkim:eviltong:
  13. [quote name='luka1']No i Kajka przywykła że jak sie pojawiam to smakołyk przynoszę i z boksu wypuszczam :lol:[/quote] może to od tych smakołyków taki tłuszczyk?:cool3::loveu:
  14. :mad: i te ch...rne koty niech się od Kiki odwalą!:mad::mad::mad::shake::roll:
  15. Ten "mój" ma :D:D:D:D tzn. czeka na emigrację do Niemczech:> Cyganku "tutejszy", Tobie też się powiedzie, zobaczysz:bigok:
  16. Cyganio czyś to ty ten z Goldenline?:loveu: [url=http://www.goldenline.pl/forum/pies-moj-przyjaciel/202483/?hl=cyganek]GoldenLine.pl: Dyskusja - Szczęście może być Wasz...[/url] [url=http://ooomarlenaooo.wrzuta.pl/film/bZcmKPET3L/cyganek]Wrzuta.pl - cyganek[/url] Witaj maleńki!!! Szkoda ze u ciebie nadal bezdomkowo...:-(
  17. [quote name='Wiedźma']To nie bezduszność, to skrajna głupota.[/quote] pięknie się to wpisuje w stereotyp panów ze spodniami do kolan, sygnetami na palcach i łańcuchami na szyi...
  18. [quote name='luka1']Kikunia pojechała do domu. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Podobno goni koty domowe. Po godzinie, dwu pani jest zaniepokojona i nie wiadomo czy Kika tam zagrzeje dupkę.[/quote] Bosze... Kika ty na własne życzenie jeszcze domek stracisz:/ Zostaw te koty słyszysz!!!:mad:
  19. Sajgon, meksyk i apokalipsa Pani...:haha:
  20. Nowy dzień, nowy tydzień, nowa szansa na dom!
  21. Kochany Obserwatorze,,, ujawnij się już... Dyzio czeka...
  22. Dajcie znak co dzisiaj się działo:loveu:
×
×
  • Create New...