[quote name='doddy']Czy Ty czytasz wątek, w którym sama piszesz?
Nie chodzi o wielkość psa...
Proszę, czytajcie ze zrozumieniem by nie było niedomówień. [/quote]
O rany, chyba przeoczyłam dzisiejsze posty i odpowiedziałam na wcześniejsze:oops:
[quote name='Ziutka']Chodziło o przeróbkę psiaka na smalec jak to w Białce czynili, na chore płuca itd.[/quote]
Osz... nie pomyslałam:oops::roll::crazyeye:
[quote name='luka1']a to zależy do czego - czasami bardzo im odpowiada utuczony piesek, zwłaszcza gdy mają kłopoty z płucami :mad:[/quote]
nie zrozumialam:hmmmm::confused: ?
[quote name='ania_s']Najważniejsze to sie nie poddawać.Ja tez walczę o domek dla suni.Nie jest łatwo.Trzeba być twardym:mad:[/quote]
Yhm tfardym a nie mientkim:eviltong:
[quote name='luka1']No i Kajka przywykła że jak sie pojawiam to smakołyk przynoszę i z boksu wypuszczam :lol:[/quote]
może to od tych smakołyków taki tłuszczyk?:cool3::loveu:
Cyganio czyś to ty ten z Goldenline?:loveu:
[url=http://www.goldenline.pl/forum/pies-moj-przyjaciel/202483/?hl=cyganek]GoldenLine.pl: Dyskusja - Szczęście może być Wasz...[/url]
[url=http://ooomarlenaooo.wrzuta.pl/film/bZcmKPET3L/cyganek]Wrzuta.pl - cyganek[/url]
Witaj maleńki!!! Szkoda ze u ciebie nadal bezdomkowo...:-(
[quote name='Wiedźma']To nie bezduszność, to skrajna głupota.[/quote]
pięknie się to wpisuje w stereotyp panów ze spodniami do kolan, sygnetami na palcach i łańcuchami na szyi...
[quote name='luka1']Kikunia pojechała do domu. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Podobno goni koty domowe. Po godzinie, dwu pani jest zaniepokojona i nie wiadomo czy Kika tam zagrzeje dupkę.[/quote]
Bosze... Kika ty na własne życzenie jeszcze domek stracisz:/ Zostaw te koty słyszysz!!!:mad: