Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Salbinko,Ewanko,niestety nie mogę go wziąć:shake:Mam teraz na dt Kajtusia 16letniego(tyle dał mu schron,ale moja wetka ocenia go na 10-12latek)terrorystę.W prawdzie 4 psiaczki poszły do domów i mam miejsce,ale niestety samczyka nie mogę wziąc,bo Kajtek by go zjadł.Jedynie sunie wchodzą w grę,bo suczki to on kocha,ale samców nienawidzi :shake:
  2. No własnie...Grosik błyskawicznie znalazł ds,a ta bida nadal czeka
  3. No jakos tak szczęśliwie wszystkie psiaki mam grzeczne-ha!wdały się we właścicielkę:eviltong::evil_lol:
  4. [quote name='irenaka']Dzisiaj każdą pokutę przyjmę z pokorą i godnościom;). Mam świetny humor po wczorajszej wizycie u weta z moimi psami. Pewnie bym bardzo chciała, żeby z Marcysiem było lepiej, ale cudów już nie będzie. Był za to cud z obcięciem mu pazurów, bo kolejnych dwóch wetów wymiękło przy tej prozaicznej czynności a Ania K:loveu:. sobie poradziła. Ten mój histeryk dopiero przy czwartej łapie zorientował się, że należy zacząć wierzgać. Od dzisiaj już mogę z podniesionym czołem;) pokazywać się ludziom na ulicy, bo wstydu nie ma, jak zobaczą jego łapki:evil_lol:.[/QUOTE] Znaj me dobre serce,nie będzie pokuty;)My i tak dużo pokutujemy na tym ziemskim padole i to jeszcze nie przez swoje grzechy najczęściej:shake: A z pazurkami to u moich psiaków jest podobnie.Nawet kupiłam specjalne nożyczki do obcinania,ale ja gorzej to przezywam niz one:roll:,bo boję sie żeby za dużo nie obciachac i w efekcie i tak chodzimy do wetki na odcinanie.No i tam są w miarę grzeczne przy tej czynności:)
  5. [quote name='Renata5']Rozgrzeszenie udzielone:p Zastanawiam sie teraz nad pokutą dla Ciebie:-D[/QUOTE] No i się Irenka wystraszyła pokuty:diabloti:
  6. [quote name='GrubbaRybba']Kurczę, to już kolejny stary pudel w tym schronie. Kilka miesięcy temu też był pudel mini, wiekowy, oceniono go wtedy na naście lat i grożono eutanazją. Jak trafił do DT okazało się, że lat ma bodajże 8 i że wcale staruszkiem nie jest. Pudel znalazł dom. Oby temu też się tak udało![/QUOTE] I też był biały o ile dobrze pamiętam,Kokos miał na imię,tak?:)
  7. No właśnie u mnie tez tak jest,nawet jakbym umarła,albo co,to moje psy zostałyby w domu,absolutnie nie poszłyby na poniewierkę.Moja mama jak gdzieś wyjeżdża,to tez zostawia sąsiadce klucze,żeby kwiatki podlewała.Dlatego napisałam,że nie wiem jak wybrnąć z sytuacji jaką ma ta dziewczyna,bo u mnie jest jak u Ciebie,zawsze ktos pomoże.I mam nadzieję,że Ona tez znajdzie takiego kogoś kto np wyprowadzi psiaka na spacer
  8. [quote name='xxxx52'] Ps a tak to nie wiedzialam ze w Polsce pracuje sie od 7 rano do 19 godziny,to chyba przesada ,zeby dozwolone bylo 12 godzin pracowac?[/QUOTE] Może dziewczyna dojeżdża do pracy,czasami sam dojazd w jedną i drugą stronę potrafi zając 4 godziny:roll: Ktos pewnie byłby chętny za opłatą wyprowadzić psiaka,ale z drugiej strony dać obcej osobie klucze od domu,to ryzykowna sprawa. Ciężka sytuacja,nie mam pomysłu niestety jak ją rozwiązać,aby był wilk syty i owca cała
  9. [quote name='Sankja']A mi się wydaje, że piesek urodził się bez łapki. "Lewy" towar, który się nie sprzeda wylądował zatem w schronisku. Przecież byznesmen, który go rozmnożył będzie miał same straty jak zostawi. To żyje i trzeba zaszczepić. Marna inwestycja...[/QUOTE] Też podzielam Twoje zdanie,wydaje mi sie,że psiak urodził sie juz bez łapki.To mała psinka,a taka rana po łapce goi sie długo,a to nie wygląda na świeżą sprawę.No i tez myślę,że ktoś się pozbył "wadliwego towaru":roll:
  10. [quote name='ocelot']Jeśli powiem, że go wyciągniemy dostaniemy więcej czasu.[/QUOTE] No ale jak już powiesz,że go bierzemy,to trzeba by mieć juz jakis tymczas na oku,a wszystko chyba zapsione po uszy:roll:Cudu nam trzeba,cudu:-(
  11. [quote name='ocelot']Tak jest obok niego foxterier. Jest ciut większy od pudla. Mam za kilka dni powiedzieć czy mu pomożemy czy nie. Uczciwie. Nikt biduli u nas nie będzie trzymał.[/QUOTE] Boszszee...tylko kilka dni,czy to realne,żeby go wyciągnąć?:-(No musimy coś wymyślić:roll:
  12. [quote name='GPooLCLD']A mini jest nienormalny ;)? (są 4 wielkości pudli) Wygląda na miniaturę, tam jest chyba foxterier na zdjęciu ? - pudelek jest od niego mniejszy? . Foxy mają do 39cm , a pudel miniatura 28-35cm[/QUOTE] No mini tez jest normalny,ale wiesz o co mi chodziło;).A poniewaz ja laik jestem w pudelkowych wielkościach,to tak napisałam.Tak więc czekamy na Ocelot,żeby nam przybliżyła co nieco temat
  13. [quote name='Romka']Dawno Cię nie było!Trochę myślałam co tam u Ciebie słychać i Twoich staruszków.Ale humor Cię nie opuszcza czyli wszystko ok!:lol::lol:[/QUOTE] Nie było mnie,ale czytam zawzięcie i oglądam foty:)No jakże bym mogła opuścić nasza Balbi piękną,tylko czasami doby brak,więc wpisuję sie tam gdzie muszę,czyli na swoje watki i znikam do swoich staruszków.Buziaczki dla Wszystkich-fajna z Was ekipa:loveu:
  14. Dokładnie ten sam typ co moja notabene Tosia(a Twoja jest Dosia;)).Hmmmm tylko,ze moja Tosia była u mnie półtora roku na tymczasie,bo nikt jakos nie chciał takiej pierdułki.No ale jak znalazła w końcu domek,to znalazła najlepszy na świecie:loveu:,czego i Dosi zycze,tylko w zdecydowanie szybszym tempie;)
  15. To taki normalny pudelek,nie miniaturka?Tak tylko pytam...:-(
  16. [quote name='irenaka']Ja proszę o rozgrzeszenie;), coś mi ostatnio psy do ogłoszeń dopisują, muszę trochę poklepać w klawiaturę.[/QUOTE] Rozgrzeszenie udzielone:p Zastanawiam sie teraz nad pokutą dla Ciebie:-D
  17. Wiem o czym piszesz Ewanko:)Miałam kiedys na tymczasie taką właśnie sunie-jakbym o niej teraz czytała...To była(jest) oaza spokoju,dobroci i delikatności,zapatrzona w człowieka jak w obrazek,nawet na spacerkach dreptała bliziutko,a jak przystanęłam,to i ona stanęła,nie interesowały ja żadne psy,koty i inne stworki,tylko człowiek sie liczył.I chyba właśnie taka sama jest Dosia.Spokój,opanowanie,dobroć i taka szlachetność bijąca od niej. Pozdrawiam Was gorąco:loveu:
  18. No Balbina po prostu CUDO:loveu:UMilki-dobra robota,Balbi robi sie na bóstwo,a w szeleczkach/obrózce wygląda zarąbiście:) A teksty Dzikiej Figi i Florentynki wymiatają-normalnie umieram ze śmiechu jak czytam post Jednej z nich i ripostę Drugiej,nie tylko na tym wątku;)no koniec świata,jesteście debeściary:-D
  19. Uuuu...a co tu tak cichutko?:roll: Jak gadają to jedna przez drugą,a jak biorą sobie wolne to wszystkie naraz.A Patosek sam na wątku dzisiaj...no ciocia Agatka była ciemną nocą:loveu:
  20. Morisowa,odpowiadam na Twoje pytanie odnośnie suni-niestety nie mogę jej wziąć,bo Lady by ja zjadła:shake:Nie mam kojcy,nie miałabym jak oddzielić dziewczyn w nocy,a Lady zrobiła się Panią na włościach i rządzi niemiłosiernie;)No bałabym sie zostawic dziewczyny same:roll:.A może do ZuziM,albo do Kikou-one mają tylko staruszki,tylko nie wiem jak z miejscami.Może ZuziaM będzie miała coś wolnego,bo miała dostawiać kojce,popytajcie
  21. Morisowa,przepraszam,że piszę na inny temat,ale pewnie tu Cię szybciej "złapię" niż u Lady,a skrzynke masz zapchaną. Bardzo Cie proszę,czy mogłabyś sie dowiedzieć,czy Lady,która jest u mnie(Lady in red) jest wysterylizowana Pytałam się APSY i Migdaleny i mówią,że na 99% jest po sterylce,ale chciałabym wiedzieć na 100%,ponieważ Ladunia ma do towarzystwa kolegę nie kastrowanego.
  22. Oj Kikouś,bardzo to przykre:-(Szkoda suni,u Ciebie by miała cudownie,ale jak psiak sam się poddaje,to niestety my niewiele możemy zrobić:shake:
  23. Ale tu cichutko...pospały się kobitki w niedzielny ranek:razz: Przez pół nocy gadalim o dupie maryni,a nie pochwaliłam Patoska:loveu:Śliczny jest,ma piękny uśmiech i takie mądre oczy.Sierść piękna,błyszcząca,wyczesana,widać,że psiak zadbany:)Tylko domku brak...:shake:
  24. Ulv,wrzuć nr tel do pierwszego postu,będzie czytelniej. A ja dodałam foksika tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189987-Foksteriera-przygarn%C4%99?p=15117266#post15117266[/URL] w prawdzie bez Twojej zgody umieściłam tam psiaka,ale może to szansa na domek?:roll:
×
×
  • Create New...