-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
[quote name='APSA']Pod tym względem zawsze do usług :grins: [COLOR=Silver][COLOR=Gray]A poza tym liczę na to, że w końcu będzie okazja wpaść na te słynne pączki [/COLOR];)[/COLOR][/QUOTE] O tak....te pączki są nadzwyczaj słynne;).Z tą niunią,czy z inną bidą-serdecznie zapraszam:)
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']I ja już "rozliczyłam" Dżerego - uzupełnione w 2. poście.[/QUOTE] Już dostałam-dziękuję:) Dzwoniłam wczoraj do naszej wetki,ale po jej urlopie ma teraz ludzi,a ludzi,godzinami trzeba czekać w kolejce.Ja teraz wyjeżdżam na tydzień,to po powrocie udam sie z dzerusiem na kontrolę.Ale póki co swędzenie prawie ustało,daję mu wapno do wypicia.Mam nadzieję,że wszystkie trawy i drzewa juz sie kończą pylić:roll:Jak przyjadę,to porobię fotki.Buziaczki:loveu: -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki wyjeżdżam na tydzień,ale łatusiowi to i tak nie robi różnicy,bo on na dole z dzerusiem jest u mojej teściowej.Jak przyjadę,to porobię nowe fotki.Buziaczki:loveu: -
[quote name='mshume']To co Cioteczko, co?:cool3:[/QUOTE] A nic,tak se na razie myślę;) i jestem w kontakcie z APSA,bo wyjeżdżam teraz,a jedną małą bide mogę wziąć na dt,ale dopiero od września.Jak maleńka znajdzie do tego czasu jakis domek,to APSA wynajdzie mi inną sierotkę,co nie APSA?;)
-
Melduje się na wątku,bo czekałam na niego i mam nadzieję,że maleńka znajdzie dt/ds do końca sierpnia,a jak nie,to...;)
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opaliś sam pakuje sie na łózko,ponieważ po rozsunięciu łóżko jest niziutkie;).No i śpi do rana,chyba,ze jest mu za gorąco,to zejdzie.Ale generalnie to rzadko mu jest za gorąco,czego nie można powiedzieć o mnie,bo on zawsze śpi przytulony do mnie:razz:.Natomiast rano jak tylko psiaki wychodzą z mężem na dworek,to ja zwijam manatki z łózka i składam wyrko,bo jak tego nie zrobię,bo chcę sobie jeszcze poleniuchować:p,to jak one wszystkie wpadają takie umachane po spacerku i mokre(bo przeważnie rano jest rosa na trawie),to tak sie ze mna witają,jakbyśmy się ze 100 lat nie widzieli,no i wszystkie łącznie z Opalisiem chcą się ze mną przywitać na łóżku:diabloti:.Dlatego nauczona doświadczeniem,że po takim powitaniu od razu calutka pościel idzie do prania,jak tylko psiaki idą na dworek,to ja sprzątam wyrko;) Mam w planach wyjazd na tydzień,ale mój mąż bierze sobie urlop i zostaje z psiakami.Ja jadę z młodszym synem i z Niunią(tą z avatarka),a starszy syn nie chce jechać,bo już wyrósł z wczasów z mamusią:roll:,a TZ nie może,bo musi z psiakami zostać:p. dlatego tak na razie wstępnie rozmawiałam z APSA,że może od wrześnie wzięłabym jakąs bidę z tego koszyczka,co APSA wątek im założyła.Taką jakąś sierotkę jedną z biedniejszych:-(.Może Krecik poczeka na mnie aż wrócę....jedynie pragnęłabym pomocy w postaci może jakiejś dobrej karmy dla maluszka,ewentualnie jakiś bazarek,gdyby przyszło do opłat za weta,leki... -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Lionees replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Świetne fotki,a Grizia cudowna:loveu: "Moja" Lady,koleżanka Grizi,nie byłaby taka pobłażliwa dla szczylków,oj nie...:shake:Ale i tak jest kochaną sunią,tak jak Grizia:loveu: -
[quote name='martka1982']myślę,że przeżył całkiem nieźle....ale za to jakie wyniki!!! ho ho! Jak wejdzie Renia, to napisze:) Przeżył,przeżył;)I to rzeczywiście całkiem nieźle:)Mietusio był bardzo grzeczny,zresztą jak zawsze,to naprawdę kochany psiak:loveu: No i wyniki ma cudowne,to znaczy może nie najpiękniejsze,ale obniżają się:multi: KREATYNINA-0,92-w normie MOCZNIK-miał 74,5....ma 61,4 czyli spadek i jest tylko ciut podwyższony:multi: ALT-miał 45...ma 28,0 czyli spadek i teraz jest w normie:multi: AST-miał 43...ma 24.3 czyli spadek i teraz jest w normie:multi: No i zrobiłam mu od siebie w prezencie poziom glukozy,bo strzeżonego Pan Bóg strzeże;) i ma 73,3 czyli w normie:multi: Możecie być dumni z Miętusia,że tak dzielnie wcina karmę i leki:loveu: Już dawno tak się nie ucieszyłam jak dzisiaj po odebraniu wyników.No kamień z serca mi spadł:),bo choroby nerek to nie przelewki:shake:.Ale tak,czy siak badania trzeba powtarzać raz w miesiącu.Jednak mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze:) jak naprawię komputer,to powstawiam fotki i filmik,a także zeskanowane obecne wyniki badań
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Lionees replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak sobie podczytuję ten wątek,bo tez mam adoptowaną sunię z padaczką...Moja Myszka ma około 9 lat,już 2 lata jest z nami.Nieraz jest spokój ze 3 tyg,a jak ma fazę,to nawet ostatnio miała prawie ciągiem 8 ataków(3 w dzień,5 w nocy):-(.Najgorzej jest przy zmianie pogody:shake:.Ale chociaz dobrze,ze ma apetyt i nie wydłubuje leków z jedzonka.Natomiast po każdym ataku to konia z kopytami by zjadła,taki to jest wysiłek dla organizmu.Po ataku zawsze dodaje jej do jedzenia troszkę glukozy,żeby wyrównać poziom cukru we krwi,bo ataki moja Myszka ma okropnie wyczerpujące...sika i kupka praktycznie zawsze w trakcie ataku.Oj biedne te psinki padaczkowe są,biedne...:-( Trzymajcie się dziewczyny:calus: -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Lionees replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam biedaczki....chociaż tyle mogę:-( -
Czytam wątek od samiusieńkiego początku,ale dopiero teraz sie odezwę: ależ Ci Agnieszko będzie ciężko rozstać się z Zuzią,mała jest przesłodka i przecudowna,a Ty wykarmiłas ją od maleńkości prawie że własną piersią;).Nie zazdroszczę,bo pewnie będziesz płakała jak bóbr,ale cieszę się,że maleńka będzie miała domek:)Pozdrawiam serdecznie:)
-
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U nas wszystko dobrze,Morusek jak to Morusek pokołysze się po domku,po trawce,poje,popije i pośpi...ot,cały Morusek:) A zdjęcia wstawię jak naprawię komputer... -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Danuś mam zdjęcia,ale nie moge wstawić,bo mam zechlany komputer i odpalam go w trybie awaryjnym z obsługą sieci.Nie mam przy tym wielu funkcji,m.in nie moge wrzucać zdjęc,nie mam głosu w komputerze i jest jeszcze kilka innych uniedogodnień:shake:Jak tylko naprawię,to wrzucę całą sesję:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='herak']Dobry wieczór Przepraszam że się wtrącę ,ale poznałam Kajtunia.Kurcze może nagraj Renatko filmik psotnego Kajtunia on ma charakter szczeniaka ,bawiłam się z nim jest po prostu super psiakiem .może w tedy ktoś zwróci na niego uwagę.Wżyciu bym nie powiedziałabym że to emeryt. Kajtuniu musi ciebie ktoś wypatrzeć jesteś przemiłym psiunieczkiem .:loveu:[/QUOTE] Witaj Kochana:loveu: na wątku juz teraz samego Kajtusia:loveu: Filmiki z Kajtuniem nagrałam,są kilka stron wstecz;) Ale fajowy jest kajtek,no nie?Tylko do ramba i opalisia startuje z zębami...łobzun jeden:shake: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Byli towarzysze niedoli Opalika doczekali się własnego wątku: Koszyczek niechcianych staruszków No byłam tam....koszmar...bardzo,bardzo smutny wątek:shake::-( [quote name='Awit']Opaliczku ciocia była na urlopie:-) Jak się czujesz kochanie? A Opaliś jeszcze biega z pampersem, bo zapomniałam już? U Opalisia wszystko dobrze Z pampersem nie lata juz ło...od bardzo dawna.Żaden psiak nie nosi u mnie juz pampersów Wykąpałam wczoraj królewicza w szamponie dla psiaków z proteinami kaszmiru+odżywka(Herak mi użyczyła:smile:).Wcześniej Opaliś sierść miał piękną,ale teraz to poezja-bielutka,mięciutka,no cudnaNo i oczywiście co wieczór usypia z nami na łózku...taki się zrobił wygodny -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Lionees replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']Eau O'dor de Paluch :evil_lol: [/QUOTE] No:evil_lol: Lady i Dante jednakowych perfum chyba używali,co i Grizia:p.Natomiast z Opalikiem dało się wytrzymać kilka dni w domu bez kąpania(dostał kropelki na kark w dniu wyjazdu ze schronu i nie kazali kąpać tak od razu) Niech się szczęści sunieczce,bo bida z niej okropna:shake: -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Lionees replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Mnie te boksy i koszyki znowu będą całą dobę w głowie siedziały[/QUOTE] Oj Awitko,mnie juz siedzą cały czas odkąd APSA założyła ten wątek:shake::-( -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Lionees replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Wymiękłam, mam nadzieję, że nikt nie zapyta która to koleżanka od małpy:evil_lol: Wyślę pw.[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti: Irenko,napisz też do malibo57,Ona tez tam gdzieś mieszka,a że leczy mnóstwo psiaków,to może i o tą przychodnie zahaczyła -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Lionees replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']E ciotki, prywatny człowiek tez może, sęk w tym że musi sprzedawać "materialne" cegiełki, tak mi robiła Isadora - dyplomy do wysłania.[/QUOTE] Ale konto też może być prywatnej osoby? Tak czy siak,warto byłoby wydziergać takie allegro O! Lara już wyjaśniła w poście wyżej o co kaman;) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Lionees replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
A tak se tu weszłam...:roll: -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Lionees replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']A czy takie allegro może zrobić każdy czy tylko fundacje?[/QUOTE] No tylko fundacje,prywatny człowiek nie może. Jak maleńka się czuje? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Lionees replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Dziewczyny ogromna moja prywatna prośba:modla::modla::modla:. Poszukuję kogoś, kto zna tą przychodnie i tego lekarza: Auxilium" Przychodnia Weterynaryjna Arkadiusz Olkowski Królewska 64 A 05-822 Milanówek Ten Pan przyjmuje też na SGGW. Zna ktoś, bywa ktoś u niego na wizytach? Najlepiej, żeby to był stały bywalec u tego Pana.[/QUOTE] Pewnie "nasza koleżanka",ta od małpy może by wiedziała,bo ona z tamtych okolic chyba jest.Uderz do niej z zapytaniem:razz: A u nas była burza z gradem,normalnie ściana deszczu i ciemno jak w d...e u murzyna:shake: