Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='kizimizi']Uciekła z hotelu w Promnie-Kolonii wczoraj.[/QUOTE] A Asti jak zwiał?Uciekł z boksu,czy był luzem puszczony,czy ze smyczą uciekł,bo sie wyrwał z rąk?
  2. [quote name='Gonia13']Ja nie robię tutaj nic przeciwko Lidce (bo jej nie znam i zresztą każdemu mozecoś wypaść) - żal mi Ariela - ale na wątku są bardzo skąpe informacje a ze wzgledu na zbiórkę pieniędzy powinno być przejrzyście. Nie wycofuję sie z deklaracji i wznowię wpłaty po pojawieniu się bieżących informacji i zdjęć, o które prosimy. Goniu ja tez wznowie deklarację po otrzymaniu info od Lidki.Tez jej nie znam i wszystko można zrozumiec,ale trzeba rzeczowo napisać jak sie sprawy mają.Póki co czekamy...
  3. [quote name='borysus']Czy tamtą sunie udało się znaleźć? Gdzie mam szukać, co zrobic żeby do mnie przyszła i nie uciekła dalej?[/QUOTE] Tak,tamta sunia sie znalazła,ale dziewczyny jej dłuuugo szukały po całym mieście.No ale szukało ją prawie pół Wrocka.Ty sam jestes raczej bez szans:-( Napisz pw do Any o szybką zmianę tytułu wątku i koniecznie w tytule musi byc,ze sunia zaginęła we Wrocławiu.Napisz do jakiejś ciotki z Wrocławia,niech Twoją prosbe o pomoc w poszukiwaniach przekaże dalej,no nie ma bata,musi Ci ktos pomóc,bo cienko widze szukanie suni w pojedynkę:roll:
  4. Piszę do Negri o zmiane tytułu wątku,bo przecież Majusia juz dawno siedzi w swoim kochającym domku:multi:.Syla-buziaki Kochana:loveu: Edit: Negri ma zapchaną skrzynkę,ale wpisałam sie do jej profilu.Tylko nie wiem kiedy to odczyta,bo ostatnio była na dogo w marcu:roll:.Poczekamy jeszcze chwilkę i napisze do moda o zmiane tytułu i przeniesienie wątku do działu "juz w nowym domu":)
  5. Przydałoby się też zmienić tytuł wątku,że sunia uciekła,Wrocław proszony o pomoc,czy jakoś tak...wtedy więcej osób wejdzie na wątek i jest większa szansa pomocy w poszukiwaniach.Bo na zaginione psy zagląda niewiele osób
  6. [quote name='borysus']10.07 Lalunia uciekła z mieszkania. Widziano ją w okolicach mostu Trzebnickiego. Cały czas tam jeżdzę, ale do tej pory jej nie widziałem. Porozwieszałem plakaty, sprawdzałem w schronisku :bigcry: Nie wiem co mam robić?[/QUOTE] Kiedyś uciekła sunia jednej dziewczynie z Wrocławia,ale nie została z tym sama,pół Wrocka jej szukało,szkoda,że tak mizerny jest odzew ludzi z wrocławia na Twój apel i prosbe na wątku zaginionych psów...Suni szukało wtedy kilkadziesiąt osób i to w zimę,w mróz...no ale teraz są wakacje,część ludzi powyjeżdżała.napisz pw do ciotek z Wrocławia z prośbą o pomoc,dobre i 2,3 osoby jak pomogą szukać Laluni,zawsze to wieksza szansa na jej znalezienie.Przeciez cały Wrocław nie wyjechał z miasta na wczasy:roll:
  7. Witajcie:) To,ze sie nie odzywam,nie znaczy,ze zdjęć nie oglądam;) Dziunia cudna i szczęśliwa,Syla,jeszcze raz wielkie buziaki dla Ciebie ode mnie i od mojego Tz-ta:cool3:. Jak upały znosicie?
  8. [quote name='asik007']Miałam nadzieję, że może rano wróci ale niestety go nie ma. No nic niedługo jadę po cioteczki i go będziemy szukać.[/QUOTE] Kurcze cały czas miałam nadzieję,że to pomyłka z ucieczką Astusia,ale przeczytałam wczoraj wątek załozony przez Kizimizi na zaginionych psach,teraz wiadomośc od Ciebie....cholercia no,niedobrze:shake:
  9. [quote name='Asior'] bardzo dziękuje.. ale chyba tylko z wyglądu.. z charakteru niestety diabeł wcielony :roll:[/QUOTE] Asiorku,a co byś chciała,żeby był i śliczny i grzeczny?Nie za dobrze byś miała?:evil_lol:
  10. [quote name='amica']Jestem. zobacze co da się zrobic, w tej chcili [B]mam na głowie poszukiwanie psiaka Maxa, który nie zdążył się zadomowić w hoteliku, bo uciekł mimo slidnego ogrodzenia[/B]. Nie doceniliśmy jego zapędów akrobatycznych. Dam znac jesli będę mogła w lipcu coś wpłacić. super, że Wam się udało szczęśliwie umieścić psiaka u Donki.[/QUOTE] [quote name='kizimizi'][B]dziewczyny dopiero weszłam na dogo i czytam ze Asti zwiał.[/B] Nie wiem czy mam dzwonic do Donki bo juz pozno jest EDIT: dzwonilam ale juz nie odbiera[/QUOTE] Dziewczyny ale to o Astusia chodzi,ze zwiał?bo zwiał inny psiak w innym hoteliku.....Asti też zwiał??
  11. Kochana,ja nawet gwiazdkę z nieba bym ściągnęła jakby chciał na niej zjeść,albo ją zjeść;) bo jadak,to on jest lichy:shake: A ta kropiata panna,to balbinka,była u mnie 2 miesiące tylko;) A teraz mój Niuniuś Kochany:loveu: :)
  12. :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9991/pakamera851.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/3476/pakamera853.jpg[/IMG] Kto wypina,tego wina:evil_lol: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1934/pakamera863.jpg[/IMG]
  13. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4089/pakamera802.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9282/pakamera803.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6979/pakamera848.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/74/pakamera849.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8496/pakamera850.jpg[/IMG]
  14. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=3][COLOR=Red][B]Moja Księżniczka[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9932/pakamera775.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4926/pakamera781.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1218/pakamera798.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9213/pakamera800.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7858/pakamera801.jpg[/IMG]
  15. Hihihi,może...w końcu ja tez w tym samym celu wystawiam sie do słońca;) Słońce potrzebne jest do produkcji wit D3,aby kości były mocniejsze,także generalnie jak psiaki polegują na słoneczku,to jest ok,ale jak jest 80 stopni na balkonie,to przeganiam je,bo to stare psiaki i aż takie mocne słońce może im zaszkodzić.Ja sama tez uciekam w południe ze słońca,chociaż aż taka stara nie jestem:p Dzięki Halciu,ze zaglądasz do Opalisia:loveu:,to taki drugi Antoniuszek...:-(
  16. Dzięki dziewczynki,miło czyta sie takie opinie:) 18lipca przyjeżdża do nas Herak-właścicielka Dantusia i zabiera go do siebie na 2 tygodnie,na czas pobytu w Polsce.Potem przywozi go z powrotem i Dante jest u nas aż do zakończenia kwarantanny. Czyli przez 2 tyg Lady będzie bez psiego towarzystwa... Migdalenko,róbcie ten banerek,to sobie wstawię do podpisu:)
  17. Kochane jest to nasze psisko,poczciwe i przepiękne:loveu: A tutaj wszedł na moją miejscówkę.Mimo,że druga część balkonu jest zasłonięta przed słońcem,to Opaliś wybrał miejsce do opalania.Jednak mimo jego sprzeciwu przetransportowałam go do części zacienionej,żeby tam na kocyku sobie polegiwał,bo na słoneczku jest za gorąco
  18. Oj Danus taki zdrowy to nasz Mietusio nie jest:shake: Od ostatniego badania mocznik znowu podskoczył,mimo podawania leków i karmy nerkowej, kreatynina jest ok, ALAT pięknie sie obniżył i jest juz w normie,a ASPAT troszkę sie podniósł i jest ciut powyżej normy.Generalnie wszystko byłoby ok,gdyby nie ten mocznik:shake:.Chyba będziemy sie płukać,na pewno będziemy płukać,a potem znowu zrobimy badanie krwi. W tygodniu po 18 lipca kończą się puszeczki a....i przypomniało mi sie...miałam rację,Miętusek jest jednak wnętrem,nie jest to za dobra wiadomośc:shake:
  19. Mimiś,my też juz pisałyśmy do Lidzi i maile i pw,także czekamy z niecierpliwością na jakieś info od Niej.
  20. [quote name='Gisic87']Dzwoniłam do 2 osób w tym Dorocticus do której podała numer piechcia15 i do drugiej osoby której numer dostałam od Temidy jednak nikt nie odbiera będę jeszcze próbować[/QUOTE] Ludzie pewnie w taką pogodę wybyli nad wodę i nie słyszą telefonu;) Pieniążki za sterylke jeszcze nie doszły-sprawdzałam
  21. [quote name='Gisic87']Miałam przed chwilą telefon w sprawie Mani. Pani zobaczyła allegro Mani. Domek wydaje się przez telefon ok p. Grażyna pytała tylko czy Mania toleruje dzieci bo często odwiedza ją wnuczek na razie maleńki bo ma dopiero roczek jeśli dobrze zrozumiałam. Poinformowałam panią że Mania jest wysterylizowana i to taki przytulak i że wydaje mi się że z dzieckiem powinno być ok. Pani zgodziła się na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy zdziwiła się nawet że jak ktoś może mieć jakieś ale do takich procedur. Pani mieszka w Bełchatowie dostałam adres i powiedziałam że jak tylko znajdziemy wolontariusza z tamtych okolic to skontaktujemy się by umówić spotkanie. Więc cioteczki szukamy kogoś z Bełchatowa:loveu:[/QUOTE] Kujcie żelazo póki gorące:)Super,że mania ma szanse na domek:)Ręczę na 99,9%,że Mania nikogo nie ugryzie.To oaza dobroci i spokoju,choć lubi zabawę i wygłupiania:) Żeby Kajtusiowi sie jeszcze udało, to byłoby cudnie,bo tak naprawdę,to on jest priorytetem w poszukiwaniu domku ze względu na swoją zadziorność...No ale mani tez sie należy swój domek.jest tak kochana i taka kochająca,że ludzie będą mieli z niej wielką pociechę:)
  22. Jutro będę miała wyniki badań Miętuska:).Zeskanuję i wrzucę na wątek.
×
×
  • Create New...