Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Mysza2']Chyba żadnych bo na pewno Renatka by pisała:([/QUOTE] Nic nie wiem o telefonach,bo do mnie żaden nie zadzwoni.Ja generalnie nigdy nie zgadzam się,żeby w ogłoszeniach podany był do mnie kontakt.Wolę,żeby ktoś inny podawał swoje namiary,wtedy jest jasno i przejrzyście;)A u Mani i Kajtusia tel podany jest do Gisic87. A u nas po staremu.Kajtka przekochana,ale nadal warcząca:p.Dzwoniłam do pani maniusiowej,no i jak myślicie co usłyszałam:razz:.No mania to cudo nie pies,same ochy i achy:):loveu:
  2. [quote name='AGA35']Pani generalnie chciał zabrać małą do siebie do Hamburga i tam ją leczyć , natomiast w momencie kiedy hesia zostaje z nami w Polsce pani nie zadeklarowała się do pomocy finansowej . [/QUOTE] No i trudno,jakos sami damy radę wyleczyc maleńką.A i domek u nas w Polsce cudny się znajdzie,o ile dt w ogóle zgodzi się oddać Hesie,bo ta sunia to pewnie rozkochała w sobie Kago na maxa:razz::loveu:
  3. Hej rodacy,co tam w wielkim świecie słychać:) U nas upały,a od jutra deszcz...pogoda jak kobieta-zmienna jest;)
  4. [quote name='__Lara']Jest cudna - też się zakochałam :D :D :D :D :D [/QUOTE] Podobna do mojej Niuni:loveu:Ta sama "rasa";)
  5. Dziękuję Ci Herak,za wspaniałą relację:):loveu:.Podam Ci maila,to prześlesz mi zdjęcia,a ja wstawię na wątek.Lady ogromnie ucieszyła się z powrotu Dantusia,Dantuś tez chyba był zadowolony,bo zabawom nie było końca:)Na spacerkach zawsze są obok siebie,gdzie Dante poleci,tam i Lady i odwrotnie.Po powrocie od Herak Dantuś że tak powiem wyszlachetniał,stał sie takim psim arystokratom,a rozpaprany jest do nieprzytomności:razz:. Herak jak pierwsz raz zobaczyła dantusia to ryczała,ale jak go zostawiała teraz u nas,to łzy zalewały Jej oczy i nie było z Nią żadnej gadki,bo głos wiązł Jej w gardle.To się nazywa MIŁOŚĆ:loveu:.Nie martw się Herak,Dantuś będzie u nas bezpieczny,głasków i miłości mu nie zabraknie,ani Lady,ani żadnemu innemu psiakowi:) No i powiedz dziewczynom,jaka Lady jest piękna:loveu:,bo cholerka jeszcze mam zepsuty komp i nie mogę wrzucać swoich zdjęć:shake:.No ale jeszcze chwileczkę i naprawię,to wtedy nadrobię zaległości:)
  6. I moja skromna osoba przyłącza się do życzeń:) [URL]http://www2.100lat.pl/kartki/2/72/[/URL] [IMG]http://moje.glitery.pl/obrazki/225/58/4-STO-LATSTO-LATNIECH-YJE-4221.jpg[/IMG] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL] ps.Z powodu awarii komputera nie mam głosu,takze nie wiem co te mrówki gadają...mam nadzieję,że to życzenia,a nie jakieś gupoty:roll::diabloti:
  7. No dzięki APSA,po prostu wbiłaś nam tu wszystkim nóż w serce:-(I jeszcze ten tytuł...:-(
  8. [quote name='madcat1981']To wysyłam już 175 zł, a na resztę poczekamy - doślę jak tylko się pojawią na koncie.[/QUOTE] Dostałam,dziekuję:) W przyszłym tygodniu z urlopu wraca nasza wetka,to polecę z dzerusiem na wizytę
  9. [quote name='kamilqax95x'][URL="http://www.dogomania.190841-hesia-1-5-kg-nieszcz%c4%99%c5%9bcia-zmia%c5%bcd%c5%bcone-przednie-%c5%82apy-drastyczne-zdj%c4%98cia/"]http://www.dogomania.pl/threads/1908...E-ZDJ%C4%98CIA[/URL] zobaczcie jaka bida :([/QUOTE] Kamilko,link nie działa,ale pewnie chodziło Ci o ten wątek...już tam byłam:shake: [U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/190841-Hesia-1-5-kg-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zmia%C5%BCd%C5%BCone-przednie-%C5%82apy-DRASTYCZNE-ZDJ%C4%98CIA/page8[/URL][/U] A u nas wszystko dobrze:) 2 dni temu przyjechał z powrotem dantuś i będzie do stycznia/lutego.Psiaki tak sie z siebie ucieszyły,jakby nie widziały się ze 100 lat:evil_lol: I sielanka trwa:)
  10. [quote name='mala_czarna']Renatko, Boliłapka chyba dobra, bo Ewa Marta tam zdaje się chodziła z Idolkiem.[/QUOTE] No właśnie:) niejednemu psiakowi tam uratowano łapki,mimo ze inni weci chcieli amputować,bo nie widzieli szans na wyleczenie
  11. Zerknijcie tam,słyszałam dobre opinie o tej przychodni [URL="http://www.bolilapka.pl/oferta.html"]http://www.bolilapka.pl/oferta.html [/URL] I podobno są zniżki dla bezdomniaczków A mała jest przecudowna,podobna do mojej Niuni:loveu:
  12. :cunao:Dzisiaj jestem pierwsza o Patosińskiego:cunao:
  13. A może przenieść wątek do ogólnego działu?Tam więcej osób zagląda,może znajdzie się szybciej pomoc?
  14. I takie są "uroki" kupowania psów z pseudo:shake: Zaraz napiszę do kociego świata,oni zajmują sie plaskatymi Edit:napisałam,może coś wymyślą w tej sprawie...czekamy
  15. [quote name='madcat1981']Zajrzyjcie tam, szkoda takich maluśkich piesków. Trudne życie mają te duże, niebezpiecznie wyglądające, stare... ale takie malizny? Powinny znajdować domy od ręki :sad: Renatko, czy lepiej wysłać 175 zł w poniedziałek (a potem resztę) czy poczekać aż będę miała pełną kwotę za DT Dżerusia? Mnie obojętne.[/QUOTE] Możesz wysłać tyle co jest a potem dosłać,a możesz tez wysłac całosć.Jak Ci wygodniej:)
  16. [quote name='mamanabank']No pewnie, że tak!!! [B]W tej wypowiedzi kryje się pewien żart [/B];-) Nasza, nasza, nasza![/QUOTE] Wiem,Kochana,wiem;) Buziaczki,pozdrawiam Was wszystkie,a Balbiniastej przesyłam całusek w nochalka[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG]
  17. [quote name='mamanabank'][B]Moja[/B] [B]kochana Balbinka[/B], cieszę się, że miewa się tak świetnie :-D[/QUOTE] Oj zaraz Twoja...NASZA:):loveu:
  18. Tak sie nieskromnie wtrącę,ale może Amelka?Już 3 suczkom "nadałam" takie imię i błyskawicznie znalazły domki,nawet Amelka-sunia bez łapki znalazła domek migusiem:) Może i tej dziewczynce się poszczęści jakoś?
  19. U nas wszystko dobrze:) Jutro lecimy na pobranie krwi,zobaczymy jak się sprawy mają
  20. [quote name='irenaka']Coś dzisiaj nasze kochane dziewczyny zaspały;). Idziemy na spacerek Patosku, musimy dbać o linię i kondycję:painting:[/QUOTE] Ja nie zaspałam,miałam gości:) Byłam na bazarku i zrobiłam zakup:eviltong:
  21. Nie ma tego złego,coby na dobre nie wyszło:) Myszka w prawdzie posiedziała troszkę dłużej w schronisku,ale za to jest w cudownym dt i nie musi uczyć sie nowego języka na stare lata;) Bardzo sie cieszę z takiego obrotu sprawy:) Buziaczki dla Was i dla Myszaczki:loveu:
  22. [quote name='paulinken']Zrób taki bazarek "smyczki dla Kaliszan" (?) czy coś takiego, po dyszce chyba mogą być. Ja powysyłałam PW do: UMilki, Ewanka, kamilka91, Cajus JB, hotel_lilki, Renata5, yumanji, kikou, zuziaM, Ania + Milva i Ulver, wilczek007 i Arktyka.[/QUOTE] Ja niestety nie mam warunków dla dużych psiaków:shake:
  23. Podniosę chociaż chłopaczka,bo nic innego nie mogę zrobić:shake:
  24. [quote name='kamilawa']Na górę, ode mnie jak zawsze po 10 pójdzie...[/QUOTE] Moje powinny już przyjsć za lipiec(przepraszam za opóźnienie) i sierpień,czyli 30zł [quote name='Moria']U Kładki wszystko w porządku [B]ostatnio dostała paczke[/B] psich pasztecikow od swoich pań z Niemiec, na społkę z kotka Aldonka.[/QUOTE] O boszsze...przeczytałam że dostała padaczkę:roll:Tfu,tfu,wypluwam te słowa:shake: Sorki,ale jestem przewrażliwiona,bo moja sunia ma padaczkę:-( Dobrze,że u Kładzi wszystko ok,zdrówko i humorek dopisuje:)
×
×
  • Create New...