Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='BUDRYSEK']hotelik o którym myslałyśmy dla Cykorka jest w Lwówku Śląskim miałby tam super, więcej info i fotki-jak się uda przekaże zuzlikowa[/QUOTE] W prawdzie nie znam tego hoteliku,chociaz coś mi sie kiedys o nim o uszy obiło,że to dobry hotelik.
  2. [quote name='Olena84']I tak napisałam do Donki. Jakto klatkę?[/QUOTE] Olenko dziewczynki myslały pewnie,ze wzięłabym Cykorka do domu,tylko,ze nie mam klatki do spania.A to pomyłka.Ja do domu go wziąc nie mogę,bo mam juz komplet psiaków,w tym 2 agregatów,którzy sie nie cierpią:shake:
  3. [quote name='danka4u1']:lol: [B]NO I CO TY, RENIU NA TO ???:lol: :multi: :multi:[/B][/QUOTE] I chciałabym i boję się;) A tak na poważnie,to u Donki5 będzie miejsce,bo teraz ma chwilowo w jednym kojcu 2 psiaki z Obornik,a za tydzień psy jadą do innego hoteliku i boks się zwalnia.Piszcie do Donki o miejsce,tam Cykorek będzie miał dobrze:),bo u mnie to póki nie mam kojcy,to strach....
  4. Danuś,taki radosny to Kajtuś był u Gisic,bo to od niej zdjęcie.U mnie w prawdzie tez jest radosny i gaduliński,ale jednak bardziej mu w głowie zadzieranie z psami niz zabawa:shake:
  5. [quote name='Gonia13']U Renatki miałby świetne warunki. Ale bezpieczeństwo jest ważne. On raczej jest chyba spokojnym psiakiem?- takim własnie Cykorem... no ale ja go nie znam.[/QUOTE] No wiesz Goniu,są osoby co mają inne zdanie:diabloti: Ale wracając do Cykorka,to też mi się wydaje,że to spokojna psinka,wręcz wylękniona.Żebym chociaż miała kenelek,w którym Cykorek mógłby spać,to byłabym spokojna o jego losy w dzień,ale ponieważ nie mam żadnego zamknięcia,to za bardzo sie boję ryzyka,że w nocy cos któremuś psiakowi strzeli do głowy,a ja nawet nie będe wiedziała,że coś się dzieje:shake:
  6. ja mam zaplacony czerwiec.jezeli do konca lipca beda fotki,to jak najbardziej place dalej
  7. [quote name='jusstyna85']Co my zrobimy z Kajtkiem? Dopiero obejrzałam filmik,bo dopiero dogo mi pozwoliło na to i w życiu nie uwierze,że ten pies miałby mieć 16 lat, nawet w 12-ście nie uwierze...[/QUOTE] No Kajtek zywiutki jest;) A co robimy....no przecież go nie wywalę:p mamy nerwówkę,ale jakoś musimy sobie radzić.Szkoda,że on taki zadzior jest,no ale cóż...no musimy jakoś żyć
  8. [quote name='Gisic87']Renatko fakturę otrzymali za sterylkę Mani:multi: Tak więc przyjdą ci pieniążki nie wiem czy 280 czy 140 jeśli 280 to połowę zwrócimy na nowe konto akcji sterylkowej[/QUOTE] No,uff...dobrze,ze juz wyjaśniła sie sprawa z fakturą.Jak tylko pieniazki dojdą,to dam znać.jak dojdzie 140zł,to będzie to na poczet następnego miesiąca,jak dojdzie 280zł,to 140zł zwracam,a 140 zostawiam na nastepny miesiąc
  9. [quote name='BUDRYSEK']na oku juz ma ale czekamy na odpowiedz[/QUOTE] Witajcie:) Nie wiem,czy akurat mnie miałyście na oku,ale dostałam od Oleny zapytanie na pw.Przekopiuję Wam co napisałam Olence,bo nie wiem,kiedy Ona wejdzie na dogo,a chciałabym,żebyście miały jasnośc sytuacji... [I] Olenko,do domu za nic go nie wcisnę[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/shake.gif[/IMG],mam w prawdzie jeszcze obok domu hotelik,w którym sa 2 psy(sunia i pies),ale nie mam jeszcze kojcy i psy latają i śpią razem.Te dwa psiaki zgadzają sie ze sobą,nie mam pojęcia jakby Cykorek na nie zareagował,ani jak one zareagowałyby na Cykorka.Mam 2 wybiegi i mogłabym je w dzień oddzielać,gdyby jakoś nie mogły się pogodzić,ale w nocy oddzielenie psiaków jest niewykonalne.Nie mam żadnych keneli,ani klatek,także bałabym sie zostawiać ich samych na noc.Także ze względu na bezpieczeństwo Cykorka muszę niestety odmówić.Przepraszam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/sad-222.gif[/IMG][URL="http://img269.imageshack.us/img269/9859/61118047.jpg"] [/URL][/I]
  10. Śliczny pies,zdjęcia cudowne,nic tylko całować tę mordkę i przytulać:loveu: Ale Irenko mam pytanie...czy mogłabyś poprosić Panie opiekujące się Patoskiem,żeby choć raz dziennie przeczesały psiaka.Ta zimowa sierść już dawno powinna być wyczesana,bo psu jest teraz w te upały ogromnie gorąco z tym zimowym podszerstkiem.Ja mam psiaki na hoteliku i codziennie je czeszę,nawet dla ich zdrowia,bo wiadomo,że podczas czesania nie tylko zbieram wychodzącą sierśc,ale tez masuję skórę,dzięki temu jest lepiej ukrwiona i oddycha.A psiaki uwielbiają takie drapanko;).No i pisałaś,że Patosek nie lubi sam biegać po ogrodzie.Myślę,że własnie dlatego też przytył.Owszem fajnie wygląda,ale niekoniecznie jest to dla niego dobre.Wiadomo-jest mu przez to bardziej gorąco,no i ciężej,a to duży pies i może mieć potem problemy ze stawami.Zreszta nawet mały psiak,a grubawy,też ma problemy ze zdrowiem w pewnym momencie.Czy PATOSEK NIE MÓGŁBY CHOĆ RAZ DZIENNIE IŚC NA SPACER POZA OGRÓD?nIE ZNAM HOTELKIU,NIE WIEM GDZIE JEST UMIEJSCOWIony(matko....sorki,głupi caps mi się włączył:watpliwy:),ale jeżeli nie ma możliwości wyjścia z patoskiem poza obręb ogrodu,to może chociaż po ogrodzie z nim pospacerować?Tak dla zdrowia,niech te mięśnie troszkę popracują,bo inaczej patosek nam się "zastoi":roll:.Już i tak się w hoteliku zasiedział,to po co ma się jeszcze zastać:p Co Ty na to?To takie moje przemyślenia są,mam nadzieję,że podobnie uważasz jak ja:).
  11. [quote name='Romka']Wyszło niezręcznie ale chodziło mi po prostu o to,ze teraz ma inne zycie.Tak to jest jak pisze się ukradkiem![/QUOTE] No dobra,wiem wiem;) A do spacerków,to faktycznie Balbi ma świetne miejsca,powietrze świeże,aż samemu chciałoby się zrobic taki relaksujący spacer:)
  12. No niestety cisza,a Lidzia była 3 lipca na dogo,mogła choć kilka słów skrobnąć jak się czuje Arielek...
  13. a ja informuję,że 29.czerwca otrzymałam 300zł.dziekuję:)
  14. [quote name='Romka']Świetnie!U Ciebie jest tak pięknie,że woli zwiedzac okolicę.[B]I na reszcie są obok niej ludzie[/B].A dołki kopie?[/QUOTE] A u mnie nie było ludzi?:roll:
  15. [quote name='Ingrid44']To nastepny psiak o ktorym sie dowiaduje ze schudl w Obornikach. Ciekawa jestem ile tam psow bylo ? Teraz bedzie dobrze Astusiu. A tak na marginiesie , Czy ktos wie gdzie moge kupic chuste dla malego/sredniego pieska z napisem "Szukam Domu " albo "Do Adopcji " . Przekopalam bazarki ale nic takiego nie widzialam.[/QUOTE] Ingrid,tu był bazarek z chustami [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187791-Chusty-SZUKAM-DOMU%21-Dla-Maxa-Lilki-i-innych-z-%C5%BBywca-do-30.06.?highlight=chusty"]http://www.dogomania.pl/threads/187791-Chusty-SZUKAM-DOMU!-Dla-Maxa-Lilki-i-innych-z-%C5%BBywca-do-30.06.?highlight=chusty[/URL] [U] [/U] Skończył sie 30 czerwca,ale napisz do dziewczyn,pewnie jakaś chusta im została:)
  16. [quote name='irenaka']Dziewczyny:loveu: Potrzebuję Waszej pomocy. Wczoraj weszłam na wątek Lenki ze zmianami neurologicznymi, która w tej chwili jest w Obornikach Śląskich. Błagam wskoczcie na wątek, coś doradźcie, szukamy płatnego DT. Będzie ciężko, ale może coś doradzicie. Przecież Lenka nie może w takim stanie siedzieć w Obornikach:-(:-(:-(: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-w-typie-amstafa-%28zaburzenia-r%C3%B3wnowagi%29-POMO%C5%BB-OP%C5%81ACI%C4%86-HOTELIK-300-z%C5%82"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1854...OTELIK-300-zł[/COLOR][/URL]![/QUOTE] No i prosze,wystarczyło,ze Irenaka weszła na wątek a dt z możliwością ds sie szykuje.Brawo:)
  17. [quote name='malagos']zmieniłam Marlenko. [B]tyle jeszcze domów brakuje.........[/B][/QUOTE] Paskudny czasookres:shake:Ludzie na wakacje wyjeżdżają i mało jest osób chętnych na wzięcie tymczasa...
  18. W jaką siną,w jaką siną:cool3:na Sochaczew Dosia jedzie:) Dziewczyny,dobry wybór:happy1: Mam niedaleko do Ewanki,moze kiedys odwiedzę dziewczyny:)
  19. Szuwar,daje Ci link do wątku,tak dla przemyslenia tej niemieckiej adopcji...i to nie jest jedyny przykład takich adopcji na dogo,wszyscy o tym wiemy...no ale są chyba tez dobre domy,chyba... http://www.dogomania.pl/threads/188599-Moj*****-znikn%C4%99%C5%82y!!! A w polsce,no cóz tez moze słuch o Tardzi zaginac,ale może traficie na kogoś takiego jak my,zaloguje sie tu i będzie dawał info i fotki?;) A pomysł na smsa-no myslałam,że padnę jak przeczytałam:D
  20. [quote name='malagos']Kurcze, a czas ucieka.....[/QUOTE] A psiaki nadal w schronie i póki co nic więcej nie wiemy...
  21. [quote name='Paja']Czy Astulek lubi ryz z kurczaczkiem? :)[/QUOTE] Paja,on tam jadł pewnie tylko suche,więc ryż z kurakiem na pewno chętnie wsunie i poprosi o jeszcze;)
  22. [quote name='irenaka']Ostatnie słowo jest najważniejsze: ZOSTAJĘ!!:multi::multi::multi: Dziękuję Renatko:loveu:, że jesteś i trzymaj kciuki za to, żeby w końcu Patosek znalazł swoją bezpieczną przystań:shake:. [/QUOTE] Oj Kochana,umiem trzymać kciuki,ludzie mnie nauczyli:cool3::diabloti: Bardzo bym chciała,żeby Patosek w końcu trafił na swojego człowieka....
  23. [quote name='migdalena']No prawie sie poplakalam...Lady jest cudna! Nie wiem co na to sponsorki,ale ja bym chciala,zeby mogla ju u Was zostac do konca swoich dni. To jest wlasnie szczesliwy pies.Dzieki Renatko za opieke.Usciskaj meza bo jak widac teraz to on jest dla Lady -Panem.[/QUOTE] Migdalenko,ciesze sie,że masz do mnie zaufanie i powierzyłyście mi Swoją dziewczynkę:)Staramy sie,zeby było jej u nas jak najlepiej,ale może nie zaprzestawajcie szukać panience domu.Ona jest cudna,mądra i taka kochana i kochająca,może ktoś się właśnie w niej zakocha,kto wie?:) Przedstawie Wam plan dnia Laduni:) -koło 7.30 rano,otwieramy sypialnie lady i dantusia(kojcy jeszcze nie ma i pewnie jeszcze jakis czas nie będzie,takze psiaki mają całe pomieszczenie dla siebie) -mąż sprząta,myje podłogę,myje i nasypuje jedzenie do misek(najpierw dostawały suche-Profilum,teraz Royal Canin Specjal Club CC),wymienia wodę w miskach...a ja zabieram w tym czasie psy na łąkę.Po około pół godzinie wracamy i psy jedzą śniadanie,Lady dostaje leki -zostawiamy psiaki i dajemy im "czas wolny;)",mają do biegania wybieg trawiasty,betonowy i swoją sypialnię,która jest cały czas otwarta -w międzyczasie chodzę do psiaków,patrze czy mają wodę,daję gnaty do obrabiania:cool3: -około 17 idziemy na łąkę,wracamy koło 18 -koło 18 jest kolacja gotowana -koło 22 zamykamy psiaki w sypialni Oczywiście kontakt z człowiekiem psiaki mają dosyć częsty,bo mąż jak tam robi w tym pomieszczeniu,to praktycznie większość dnia tam siedzi,teściowie kręcą sie po podwórku,bo sprzątają różności zbierane przez lata:roll::diabloti: I tak sobie pomalutku żyjemy:) Na dniach wkleje zdjęcia sypialni psów i tych dwóch wybiegów,bo łąkę juz widziałyscie,bo tam kręcimy filmiki:) [B] [/B]
  24. A tu radośc po pocałunku:D:D Wracamy do domku,ale od zapachów nie można nosa oderwać:razz:
×
×
  • Create New...