Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Pączki będą z czym zechcesz:)Genaralnie to przeważnie są z dżemem własnej roboty z własnych owoców-nie pryskanych,a na wierzchu posypane sa odrobinką cukru pudru:).Ale teściowa robi tez bez niczego w środku i bez posypki i mało słodkie,takie dla nas do domu,bo od innych to dupsko rośnie;) A dlaczego dopiero za rok w odwiedzinki,co?:mad:Przyjeżdżaj Kochana szybciej:loveu:
  2. A jak na chwilkę się położę,bo są takie chwile,że gdy wszystko jest zrobione,to mam czas dla siebie na odpoczynek krótki,to Opaliś przydreptuje i opiera się łapkami,żeby go wsadzić na wypoczynek,bo sam nie wejdzie,bo jest dla niego za wysoko.No i tak sobie chwilę leżymy i się pieścimy:) Oczywiście nie tylko Opalis jest chętny na poleżenie i pieszczoty,Niuniuś też juz stoi obok wypoczynku i czeka,kiedy mu pomogę wejść;) Niuniek już zadowolony,bo leży z nami:),no i obok głowy leży moja 2-kilowa Niunia,a w nogi jeszcze wcisnęła się Mania.I tak oto sobie wypoczywamy na złożonym wypoczynku:evil_lol:. Przytulanek:loveu: Aaaa....jakby ktoś chciał spróbować tych "nieszczęsnych" pączków,to zapraszam,moja teściowa chętnie upiecze:)Ona piecze pyszne ciasta i ciasteczka i dodaje wyłącznie jajka od naszych kurek i mleczko od naszych kóz.Pycha:)Raz na jakiś czas każdy może zjeść takiego pączka,nawet psiak;)
  3. [quote name='majku33krakow']RENATA5 przeprosic chciałbym cie,przeprosin przyjac nie musisz,ale czuje sie zle ze nie miałem racji tak robiąc,niechce byc powodem twoich łez,jesli byłem to przepraszam,kochasz te staruszki,to oki ja tez,szkoda mi czasu na dogryzanie ci,wole sie skupic na pomocy zwierzetom.reszte napisałem na watku fifka. Majku-przyjmuję przeprosiny,dziękuję Ci [quote name='Awit']Opalisiu pięknisiu nasz, wysłałam Ci m-ną dyszkę. Szukaj domku pieseczku, daj komuś innemu radość z bycia Twoim właścicielem. Renia popłacze, ale da sobie radę:-) Oj smutno mi będzie,ale wierzę,że Opalis jak juz znajdzie domek,to będzie to najlepszy dom na świecie:) Zobaczcie,jaka to kochana psina:loveu: Opaliś szykuje się do snu;) Już śpi:) A w dzień jak nie znajdzie na podłodze jakiejś mojej rzeczy,to śpi na posłanku,a jak znajdzie np.klapka,to przytuli się do klapka,albo czasem ściągnie moją bluzkę z krzesła i położy się na tej bluzce.Kochany,tęskni...tak sie dzieje jak wyjdę z domu
  4. Oj Ewanko juz widzę u Ciebie kurzą fermę i wszystkie kury na dożywociu:D,bo pewnie żadnej byś nie uśmierciła,tak jak i większość z nas pewnie:) Pozdrowienia dla Wszystkich:loveu:
  5. No dziewcyny,nie dołujcie mnie,a ja już się tak ucieszyłam,że w końcu ktoś sie poznał na mej inteligencji:roll:.Fakt,ze chłop to napisał w 1938 roku,no ale chyba od tamtego czasu tak bardzo nie zgłupiałam:evil_lol: aaaa....Irenko,przypomniało mi się:splat:.Może bys kupiła Patoskowi szampon Hexoderm [URL]http://www.krakvet.pl/eurowet-hexoderm-plyn-antyseptyczny-skory-siersci-psow-kotow-500ml-p-9103.html[/URL] poczytaj sobie-świetny środek,polecam:)ja kupiłam u weta,dałam 30zł,działa ogólnie dobrze na sierśc i skórę,nie tylko przy stanach chorobowych
  6. A ja mam w swoim horoskopie(Autor: Jan Starża Dzierżbicki),że..."...kto urodził się dnia 23 lipca jest bardzo inteligentny..." (:sweetCyb:wiedziałam,wiedziałam:sweetCyb::diabloti:-zna się chłop na ludziach:evil_lol:) Irenko,mówi Ci to coś:cool3:
  7. Mało nas tu....Czyżby sytuacja jamniczka była beznadziejna?:-(
  8. [quote name='Asior']ale jaja :) Zawsze najlepiej mi się dogadywało z lwami :) ja z 10 sierpnia ;) dziewczyny, wpadajcie do krakowa, zrobimy se dogomaniacką lwią imprezę ;)[/QUOTE] Ło matko,ale bym se poszalała na imprezce,ze 100 lat nie byłam,a na lwiej imprezie to nie byłam z 1000lat:-D.Kurna,tylko dlaczego Kraków jest tak daleko:watpliwy: Isadorko,jaka ja panienka:diabloti:,jestem pierwszy dzień lwa:obrazic::eviltong:
  9. [quote name='Asior']uwalić , to się uwalę wraz z Irenką i Marysią 7-mego :) [B]Mamy plan się zbydlić z Marysią na maxa [/B]:megagrin:[/QUOTE] O boszsze....ale bym się zbydliła razem z Wami:diabloti:,tylko za daleko mam:placz: [quote name='Asior']no nie gadaj!!! ty też lew jesteś???? :crazyeye::crazyeye: No to dawaj... przyjeżdżaj do krakowa!!!!!!!!!!![/QUOTE] Ja tyż lew:cool3:,z 23 lipca:grins:
  10. On juz był klusek jak do mnie przyjechał,a teraz dodatkowo sierść mu odrasta i znowu robi sie puchaty,dlatego odniosłaś takie wrażenie;)Ważyłam go jak do mnie przyjechał i ważyłam go niedawno,to waży mniej więcej tak samo,czyli około 5,5kg
  11. [quote name='mala_czarna']Bardzo przepraszam za opóxnienie :( Dzisiaj poszła moja deklaracja za czerwiec i lipiec dla Miętuska. Mała_czarna:loveu:,nie płacz,nic się nie stało:) A teraz fotki kawalera,takie z kolanek,bo jak on zaczepia łapką,to trzeba szybciutko brać go na kolanka,bo Miętusek chce się poprzytulać:):loveu:
  12. [quote name='Mysia_']:loveu::loveu::loveu: a Lady jest sterylizowana? :evil_lol: bo nasz Bartuś (aż wstyd się porzyznać) nie jest kastratem :oops: chociaż jakby nie było przeciwskazań to możemy go ciachnąć :roll::roll:[/QUOTE] Lady jest na 99,9% sterylizowana,ale czekam jeszcze na info od bezpośredniej opiekunki suni.Oto przyszła koleżanka Bartusia:),prawie w jego wieku,bo Lady ma około/ponad 9 lat Tu jest jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174767-Lady-in-red-ju%C5%BC-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-w-hotelu-ale-czy-znajdzie-w%C5%82asny-dom/page22[/URL] mam nadzieję,że Bartus nie boi się większych od siebie kobiet:evil_lol:,bo Lady kocha psy,natomiast suczki nie szczególnie:roll:.
  13. One jeszcze chyba nie maja wątków,APSA dopiero bedzie zakładać
  14. Oj tak...domek na pewno będzie super,dziewczyny przetrzepią właścicieli dokładnie,byle komu go nie dadzą:) Ja niestety musiałam podjąc decyzję,że nie mogę wziąc Groszka,bo mam taka maleńką 2 kilowa sunię,ale ze względu na wiek i stan zdrowia nie jest i nie będzie sterylizowana,a że malec jest że tak powiem takiego kalibru jak moja Niunia i tez nie jest kastrowany(dopatrzyłam sie na zdjęciach:razz:),więc za duże ryzyko mieć parkę,bo wiadomo co by mogło być,gdyby sie zdarzyło nie upilnować krasnali:roll:.Tak więc kamień z serca,bo malec bedzie miał domek:)
  15. No właśnie,puszeczek nie dostalismy,ale jakos dajemy radę:)Troszkę gorzej idzie jedzenie Mietusiowi,bo jednak smak i zapach te chrupki mają nie za ładny:shake:,nawet rosołek,czy biały serek nie sa w stanie zagłuszyc smaku chrupek.A puszeczki i owszem,Są tak smakowicie pachnące,że aż sama bym chętnie sie na nie skusiła:evil_lol:Ale słowo daję,nie wyżeram Mietuskowi puszek:diabloti: Potem wrzucę nowe fotki kawalera:)
  16. Ej no dziewczynki,sprężajcie sie i przywoźcie Bartusia:)Sie juz chłopak nasiedział w schronisku.U mnie będzie miał do towarzystwa sunie-Lady i będą oni tylko we dwójkę:) Także dziewczynki przybywajcie,bo Prysio czeka i Elia czeka ,no i ja czekam na Was:loveu: A pieniązkami sie tak bardzo nie przejmujcie.Wazne,żeby Bartuś poznał inne zycie niz schroniskowe,pieniądze nie sa w tym wypadku najważniejsze,żeby blokowac mu drogę do wyjścia ze schroniska;).
  17. Uff...ulżyło mi,świetna wiadomość:).Miałam na glutka chętkę,ale mój rozsądek(nie mylić z TZ-tem:evil_lol:) powiedział NIE:-(,dlatego baaaardzo ucieszyła mnie ta wiadomośc,że malec idzie do domku:multi:
  18. A Clo była wczoraj u Łatusia,wygłaskała chłopaczka i nawet sie nie pochwaliła na wątku;).Clo opowiedz dziewczynom,jaki piękny z niego kawaler:loveu:
  19. Oj APSA,Ty wiesz jak zmiękczyć ludzkie serce:cool3:.Mały jest debeściak:loveu:
  20. Moje słoneczko:loveu:,moja sierotka... usypia i "odlatuje";):loveu: A tu kompletny odlot:mdrmed::loveu:
  21. Jedna z niewielu rzeczy,które Opalis je ze smakiem:roll:.Nie daję mu często pączków,ale raz na jakiś czas nie mogę mu odmówić,bo on je tak lubi...no same popatrzcie.A kiełbaska może leżeć i leżeć i leżeć,nie mówiąc juz o innych zdrowych psich jedzeniach,które tez nie cieszą się popularnością u Opalisia:shake:.Ot,Tadek niejadek:p
  22. ciąg dalszy... [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4968/pakamera922.jpg[/IMG] Niunia kończy jeść;) [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4707/pakamera923.jpg[/IMG] Juz skończyła:razz: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2088/pakamera924.jpg[/IMG] Hmmm,a może coś jeszcze wpadło pod podusię? Trzeba koniecznie sprawdzić:evil_lol: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7939/pakamera925.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...