Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Satinko,opiekujesz sie Antosiem,zaopiekuj sie tez maleńkim Moruskiem,który kilka dni temu umarł mi na rękach:-(Był stareńki,miał 19 latek,prawie rok był u mnie...śpi sobie teraz wiecznym snem obok Ciebie i Antoniuszka...:-( Dla Was moje psinki...
  2. ciąg dalszy fotek... No w końcu idziemy do domu:) Na podwórku powitał nas z dachu samochodu nasz kotek:loveu: Aaaa.....Mietusek nie przytył,tylko futerko mu odrasta;) Buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich fanek Miętolińskiego:loveu:
  3. Bylismy dzisiaj na pobraniu krwi:) Wklejam poprzednie wyniki dla porównania: KREATYNINA-0,92-w normie:multi: MOCZNIK-miał 74,5....ma 61,4 czyli spadek i jest tylko ciut podwyższony:multi: ALT-miał 45...ma 28,0 czyli spadek i teraz jest w normie:multi: AST-miał 43...ma 24.3 czyli spadek i teraz jest w normie:multi: Dzisiejsze wyniki: KREATYNINA-0,96 (norma do 1,7):multi: MOCZNIK-miał 61,4 teraz spadek i ma 52,8 (norma do 45):multi: ALT-miał 28,0 teraz 18,6 (norma do 50):multi: AST-miał 24,3 teraz 17,1 (norma do 37):multi: Czyli Miętusek nam zdrowieje.Jestem z Niego dumna:loveu: A teraz dzisiejsze fotki:) Idziemy na pobranie krwi Smaczna trawka,smaczna;) W poczekalni u weta...taki byłem grzeczny,jak zawsze:) Siedzę sobie na kolankach i czekamy na wyniki po pobraniu krwi.Byłem bardzo,bardzo grzeczny,wcale nie płakałem,nie warczałem,ani się nie awanturowałem...zawsze jestem taki grzeczny chłopczyk:)
  4. [quote name='koosiek']A jest szansa na jakieś nowe zdjęcia Lady?[/QUOTE] Jasne:)Tylko pewnie dopiero w sobotę lub niedzielę,bo wtedy mąż będzie miał wolne i razem porobimy fotki,bo niestety ja sama jej nie ogarnę.Za żwawa jest;)
  5. Wróciłam z urlopiku,ide do Balbinki i...ścięło mnie z nóg.Fakt,wygląda pięknie,ale Jej zachowanie zupełnie mnie zszokowało:-( Oj Balbi nie spodziewałam sie tego po Tobie:shake: No ale będe dalej Ci kibicować,bo mimo wszystko jesteś świetną sunią
  6. [quote name='Isadora7']Witaj Pelasia, dawno mnie nie było ale kilkanaście dni kłopotów z netem zrobiło swoje. Modem provider zmienił więc czas nadrabiać zaległości.[/QUOTE] Widze po avatarku,że coś zmizerniałaś Isadorko:pNo tak,pewnie zeszczuplałaś z tęsknoty za dogo...nie mogłaś jeśc,spać i stąd ten mizerny wygląd:diabloti:
  7. Dziewczynki przyjeżdżajcie z Bartusiem,to wpadniemy na sekundkę do Pikusia,to kawałeczek ode mnie;)
  8. [quote name='morisowa']Skoro ma nawroty, to może warto jej kupić obrożę Preventic? oprócz kleszczy i pcheł działa też na nużeńca. Psu choremu sama nie pomoże, ale może by zapobiegała? Zna się ktoś?[/QUOTE] Tak,juz o tym rozmawiałyśmy.Miałam kiedys na tymczasie sunie z nuzycą ,nosiła obróżkę non stop i nawrotów nie było.Moim zdaniem to rewelacyjna obroża działająca również świetnie p/kleszczowo.Jednak od pewnego czasu u nas w Polsce nieosiągalna,nad czym ogromnie ubolewam,bo moje wszystkie psiaki ją nosiły jako zabezpieczenie przed kleszczorami.Migdalenka ma mieć na oku obróżkę i gdyby podczas swoich wyjazdów natknęła się na obrożę,to kupi Laduni:)
  9. [quote name='maciaszek']Cóż za desperacja :evil_lol:. Ale efekt osiągnięty ;).[/QUOTE] Ona zawsze osiąga to co chce.Kocham Ją tak mocno,że juz mocniej nie można:loveu: Dzisiejsze fotki mojej śpiącej Królewny [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3349/001cid.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2007/002tt.jpg[/IMG]
  10. [quote name='maciaszek']Zachód słońca piękny, ale maleńka piękniejsza :). Królowa plaży :lol: :loveu:.[/QUOTE] Oj tak:) Niunia była Królową plaży i nie tylko plaży:mdrmed::loveu: A teraz króciutki filmik jeszcze sprzed wyjazdu.Ja szykuję sie do wyjścia,a Niunia robi wszystko,zeby zwrócić na siebie uwagę,że Ona TEŻ chce iść,żeby przypadkiem o Niej nie zapomnieć:cool3::evil_lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=aDPVn5v-GVQ[/URL]
  11. [quote name='Awit']Opaliczku śpij dobrze w tych butkach:-) :) Pieniążki doszły-250zł.Dziekuję:)
  12. [quote name='martka1982']dziękujemy:) wczoraj zakupiłam 24 puszki royal canin renal i 7kg karmy suchej tez royal canin renal Renia, daj znać kiedy dotrą do Ciebie oraz przelewam również 40zł na badanie krwi we wrześniu edit: przed chwilą wpłynęło 50 zł od ghaniny:) dziękujemy:) Jak tylko coś dojdzie,to dam znać:) [quote name='Awit']No co widzę fotki tych psów u Reni, to łzy same mi płyną. Miętus się upasł:-) Wcale nie,tylko sierśc mu odrosła:) A teraz obiecany filmik,zrobiony chwilkę przed moim wyjazdem http://www.youtube.com/watch?v=SPqAR-N-RA0
  13. Pewnie,że będzie dobrze:)Nie ma innej opcji,już Syla się o to postara.Majka trafiła do najlepszego domu pod słońcem:loveu: A Laruś lata tu i tam,a u swojej Niuni nie była:mad:,a nowe foty są:eviltong:
  14. [quote name='Ukryty Smok']To dziewczyny go prowadzą! :lol: Dla Pelasi... Dobrze mieć takich przyjaciół...:loveu: Fajnie, że i Ty jesteś!!!:lol:[/QUOTE] Dzięki:) Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.Ja właśnie na dogo poznałam takich przyjaciół i większośc z Nich jest właśnie na tym wątku:loveu:
  15. [quote name='Ukryty Smok']Renatka, kochana, witaj!!!:loveu:[/QUOTE] Witaj:loveu: Ja tu dopiero od niedawna,bo sie wczasowałam jak Gonia założyła wątek.Ale jak sie wywczasowałam,to od razu do was przyleciałam:) Świetna sunia,świetni ludzie,świetny wątek:loveu:
  16. [quote name='sleepingbyday']a nie mogę namierzyć jego wątku..... jak cos na nim ktoś napisze, to wam wkleję ;-)[/QUOTE] Wlazłam na Ciebie,znaczy sie na Twój profil i znalazłam;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/111580-Poturbowany-LISEK-nie-miał-siły-dalej-iść.-Już-zdrowy.-Potrzebny-dom.-zdj.-str.24/page61[/URL] U nas tez deszczdeszczdeszcz....cały boży dzień:shake:
  17. [quote name='paulinken']O matko, jaka ona piękna! :loveu: tak na marginesie: mam identyczną kanapę i identyczny regał z książkami za kanapą :cool3:[/QUOTE] Cudeńko:loveu: A ja mam adoptowaną prawie identyczną sunię:mdrmed::iloveyou:
  18. Ależ jest piękny i lśniący:loveu: Też mam sunię z padaczką,więc wiem co to znaczy... Trzymajcie się i zdrówka życzę:)
  19. [quote name='WIGA']:-(Jakaś cisza zaległa u Bartusia![/QUOTE] Pewnie Bartuś się pakuje i dziewczynki pomału ustalają datę przyjazdu:) W razie co mój nr 793-505-809
  20. A Morusio już w dziale "Tęczowy Most"...:-( Muszę posprzątać Twoje posłanko,bo jeszcze leży...mam wrażenie,że zaraz sobie na nie przydrepczesz:-( Oj Morusku,Morusku...mam nadzieję,że spotkałeś już gdzieś tam swojego Pana i wpadliście sobie w ramiona.Spotkałeś też pewnie Antosia,Satkę,moją Kuleczkę i Dianusię i wszystkie psiaczki,które odeszły,a niestety odchodzi ich sporo:-( Śpij słodko,maleńka kruszynko
  21. Leki i preparaty na kleszcze doszły na własciwy adres.Dzięki:) U nas wszystko dobrze,no znaczy prawie dobrze...Zauważyłam nawrót nużycy.Niestety,takie nawroty prawdopodobnie będą się co jakiś czas powtarzać,bo nużyca lubi powracać,a dochodzi do tego jeszcze zaawansowany wiek Lady i spadek odporności z powodu braku śledziony.Mimo,że Lady bierze cały czas leki uodparniające,to jednak zmiany pogody,wpływają niekorzystnie na Lady.Ale nie jest tak źle:)Nawrót nuzycy nie jest zaawansowany,bo od razu jak zobaczyłam plamki na łapkach,to zaczęłyśmy sie smarować.Gdyby smarowanie nie pomogło,to wtedy podamy invermektynę.Ale na razie póki co nie jest źle:)Wpadłam na pomysł,żeby założyc Laduni kubraczek;)Mam taki kubrak po stareńkiej Satuni [*],która była u nas rok.Wielkościowo jest dobry,bo Satka tez była ON.Jednak przydałby sie jeszcze jeden kubraczek na zmianę.Jak zmierzę Ladunię to podam wymiary.Może ktoś ma na zbyciu,albo wie,kto mógłby uszyć?Kubraczek po satuni jest na zewnątrz obszyty materiałem wodoodpornym,a pod spodem ma polarek.I właśnie chciałabym,żeby ten drugi kubraczek był taki sam.To bardzo ważne,żeby miał materiał wodoodporny. Także jak narazie nie jest źle:) Lady jest kochana,śpiewająca,lata jak perszing,ma apetyt,no cóż...tylko domku brak.mam nadzieję,że ktoś wypatrzy naszą dziewczynkę,bo to naprawdę wartościowa sunia:loveu:
  22. Jestem na wątku jamnisia:) Ponieważ w lipcu jedna sunia pojechała ode mnie do ds,więc mam miejsce na jakąś sierotkę.Gdyby Precelek do mnie przyjechał,to suniami by sie zbytnio nie nacieszył:shake:.Mam dwie dziewczyny.Jedna ma 2 kilo i praktycznie nie schodzi mi z rąk,a druga ma padaczkę i jest totalnym samotnikiem.Nie koleguje sie z zadnym psem,chce ciszy i spokoju,a jak jakiś psiak do niej podejdzie,to odgania go z zębami.Także musze wiedzieć jak Precelek zachowuje sie w stosunku do samców,bo miałby tylko z nimi do czynienia u mnie.Generalnie wszystkie żyją w zgodzie,ale nowy psiak musi być zgodny i nie zaczepny.To podstawa.A jamniory to mają ponoć charakterki:razz:.Także czekam na info o Precelku:)
  23. Super,świetnie:) To naprawdę super psiak,zupełnie bezproblemowy,no nie mam się do czego u niego przyczepić.Oprócz tego,że nie znosi samców,to nie ma innych wad.Poważnie:)
  24. Wreszcie i ja dotarłam do krasnalka maleńkiego:loveu: No mała zwala z nóg normalnie:) Ja też mam taka gluciarke maleńką u siebie na ds,tylko juz babuleńkie.zabieram ja wszędzie ze sobą,bo Niunia chce iść i już!a ponieważ jest malutka i starutka,to nie nachodzi za dużo na tych swoich nóżynkach,więc siedzi u mnie w torbie,a ja robie za Paris Hilton:diabloti:.Tylko figura nie ta i moje konto znacznie skromniejsze.Bardzo,bardzo znacznie:p Madallena,nie przyzwyczajaj sie tak do malizny,bo kolejka domków będzie jak stąd do kosmosu i to niebawem pewnie;) Pozdrowienia:loveu:
  25. [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4225/131xs.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5949/132.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7200/133vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2382/157xa.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4916/160oz.jpg[/IMG] Oczywiście zachowanie Kajtusia sie nie zmieniło,jak był agresorek,tak jest agresorek:-?. Natomiast do ludzi jest niesamowity,kochany,wspaniały:loveu:.Gdyby nie ta zazdrość i zaborczość do innych samców,to byłby psem po prostu IDEALNYM
×
×
  • Create New...