Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Proszę,oto link... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193022-Nie-wyciagajcie-psów-ze-schronów-robicie-im-krzywdę[/URL]!
  2. Obleciałam już wszystkie swoje wątki,a dzisiaj w dzień wstawię fotki Dżerusia:)Swędzenie minęło,apetyt wraca,a domku jak nie było,tak nie ma,a to takie kochane psisko jest.Wierne,kochające,wdzięczne...tylko jak to zrobić,żeby dotarło to do ludzi:roll::shake:
  3. [quote name='gonia66']To tak, jak ja kochan:) Dokladnie tak, jak ja...[B]chociaz przyznam, ze niektore zdarzenia i chwile pamietam dośc długo[/B];););)[/QUOTE] Oooo! wypisz wymaluj ja:evil_lol:No i Goniu jakbys to powiedziała-jestesmy jedną wielką rodziną-jak bliźniaczki:-D
  4. [quote name='marysia55']no i widzicie Państwo jaka pamiętliwa kobieta:mad:[/QUOTE] Taaaak:)Mam dobrą pamięć,ale krótką:pI z tego się niezmiernie cieszę:evil_lol:
  5. [quote name='marysia55']Renatko skąd pamiętasz ten tekst :roll::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Tak mi Maryś odpisałaś,jak mi sie monitor zechlał:diabloti: Potem jak juz mogłam widziec co piszę,to uśmiałam się z tego po pachy:evil_lol:.Dobry tekst,dobry:cool3:
  6. [quote name='gonia66']Moj komp coś szwankuje i nie moge za bardzo pisac bo pisze i nie widac a dopiero po dluższej przerwie wychodzi to co napisalam:(:( buuuuu[/QUOTE] Tak jakby to Marysia55 ujęła-nie Ty musisz widzieć co piszesz,ino my:eviltong::cool3:
  7. A tu moja Myszka:)-już odrasta jej futerko po letnim obgoleniu:p Za 2 miesiące tez będzie 2 lata jak Myszak jest z nami:loveu::multi:
  8. Oj Rotuś,no co Ty...my wszystkie przecież takie jesteśmy,kochamy psiaki i siegnęłybysmy im gwiazdkę z nieba,gdyby tylko chciały:) Ale póki co mój Niunius nie chce gwiazdki,bo ma juz jedną psią i ludzką,które kochają Go bardzo mocno:loveu: Oto ta psia gwiazdeczka:razz: Moje najukochańsze psie istotki:loveu: A tu przytulony do mnie...moje serce kochane:loveu: Dzisiejsze wąchanie kwiatków;)
  9. I jeszcze dzisiejsze fotki;) Musze wytrzepać futerko,bo mi trochę liści naspadało...eh idzie jesień:shake: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4941/016fz.jpg[/IMG] Ej,kobito wpuść no mnie wreszcie do domu:p [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3589/017nz.jpg[/IMG] No wpuuuuść,bo czekam i czekam:mad: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9961/018mh.jpg[/IMG] Taki jestem piękny:) [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2488/019lrk.jpg[/IMG]
  10. Witajcie Kochane:loveu: Mam króciutki filmik,ale niekoniecznie dobrej jakości...no ale jaki sprzęt,taka jakość:roll: Ale mam nadzieję,że coś tam jednak zobaczycie:) Na dniach postaram sie zrobić kolejny filmik,może będzie lepszy... Aaaaa,podkład muzyczny pochodzi z Tańca z Gwiazdami:p [video=youtube;DmeltwsVDnM]http://www.youtube.com/watch?v=DmeltwsVDnM[/video] A tu Śnieżynka z Opalisiem:loveu:
  11. [quote name='migdalena']Dzięki, oj widać niestety nawrót choroby... :shake:Wykorzystam dawne zdjęcia. Trzymajcie się,pozdrawiam.[/QUOTE] No niestety widać...można by było walnąc jej zastrzyki i szybciutko by sie zagoiło,ale musimy sie liczyć z tym,ze to metoda inwazyjna i w jej stanie zdrowotnym,to ostatecznośc.Wazne,że sie nuzyca nie pogłębia,łapki nie są wyłysiałe i to się nie pogłębia.Ale i troszke tez potrwa zanim powróci do formy z lipca.Ważne,że ma apetyt, mnóstwo energii i dobrego humoru.Niestety takie nawroty choroby będą pewnie jesienią i wiosną,bo to "najgłupsze" okresy w roku i choróbska o różnym podłożu lubią wtedy powracać:shake:
  12. [quote name='gonia66']To ja sie łapie:) Mogę..???KAwa o tej porze najlepsza na sen:) U mnie tez wszystko śpi:)[/QUOTE] No pewnie Goniu-pijemy:) Byłam teraz na chwilkę u Antoniuszka,bo Go już ze mną nie ma 7 miesięcy:-( i u Moruska,który odszedł 2 tyg temu:-(.Głupie to życie....takie krótkie...
  13. To już 2 tygodnie jak Cię nie ma z nami Maleńki...:-( Na Twoim miejscu śpi teraz maleńka,stareńka jamnisia...posłanko ma inne niż Twoje,kocyki ma inne,ale jak śpi,to jak się spojrzę na to miejsce,to mam wrażenie,że to Ty tam śpisz...:-( A Ty śpisz już obok Swojego przyjaciela Antoniuszka...moje Aniołki:-(
  14. Przydreptałam do Pelasi:) U mnie wszystkie ludzia i zwierza śpią,tylko ja tak sie błąkam po chałupie.Chyba se zrobię kawusię [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgCdZQXDAOI3haYAqkpq0IAVY2kl0vlZJAfdazakGC-G50ufs&t=1&usg=__IAW17RcC72cMW3gPc-eKsVbzdL4=[/IMG]
  15. Czasami Dantuś potrafi być poważny...ale tylko czasmi;),bo generalnie to uśmiech nie schodzi mu z pysia,a do wygłupów jest pierwszy:) Tu jest poważny:razz: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4458/031jg.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1135/032yj.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/728/033pp.jpg[/IMG]
  16. Świeżutkie fotki Dantusia:) [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2531/023vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2249/029ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1999/025apg.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2481/026dw.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7383/027wav.jpg[/IMG]
  17. A u nas nic się ciekawego nie dzieje.Kajtuś w domu dni najczęściej spędza tak... [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5128/015iro.jpg[/IMG] Albo jeszcze częściej tak...(te białe plamki to wina aparatu).Ukochał sobie mojego męża;),bo mój mąż rozpapruje i dzieci:mad: i psy,a ja trzymam w domu dyscyplinę i niestety jestem tą mniej uwielbianą osobą w domu:roll:.No ale porządek musi być,no i ktoś go musi wyegzekwować,no i tym kimś jestem ja:p [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3074/034tc.jpg[/IMG]
  18. Obiecane fotki:) Tylko 4 sztuki,bo Lady jeszcze nie nadaje się do pięknej sesji zdjęciowej.jak APSA przyjedzie do mnie za 2 tyg,to poproszę,żeby wzięła aparat taki z prawdziwego zdarzenia i porobimy Lady piękne fotki:)Do tego czasu powinna ta nużyca się zaleczyć.Nie dajemy Jej jeszcze zastrzyku.Mam nadzieję,że samo smarowanie wystarczy,bo obserwuję Ją bacznie codziennie i nużyca nie postępuje.Jednak to co już wyskoczyło na łapkach musi się zagoić.Zmieniłam jej karmę z Brita na Josere.Ten Brit coś mi się nie podobał i kupy tez mi się nie podobały,były takie papkowate jak krowie placki:roll:.Teraz jak je Josere,to kupki są takie,że na łopatkę i do wiaderka:)Może ten Brit tez jakoś źle na Lady podziałał? [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2738/015tl.jpg[/IMG] Lady umie podawać łapkę;) [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7997/017w.jpg[/IMG] I robi to śpiewająco-dosłownie i w przenośni:) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9531/019ab.jpg[/IMG] Niestety mój aparat w telefonie nie nadąża za Lady:p,jak APSA przyjedzie ze swoim sprzętem,to może złapiemy Lady "w locie" ;) [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1240/020xl.jpg[/IMG]
  19. Jesooo,nic nie słyszałam:shake:,ale będę miała oczy i uszy otwarte na tą sprawę:mad: Bardzo dziękuję Jamniczej Skarpecie:loveu:,jak tylko będe wiedziała co i jak jest ze zdrowiem suni,to dam znać Będzie zakładała kurteczkę:) Te chodniczki Goniu mam przed domem i za domem,a obok domu mam tez spory kawałek trawiastej działki i tam chodzę z psiakami na polatanie:) A teraz Muchomorek-Śnieżka mówi Wszystkim DOBRANOC:loveu:
  20. Dzięki dziewczynki,że jesteście:):loveu: Malizna na dworku w sweterku od Tanitki:loveu:
  21. O! No właśnie,wiedziałam,że Ona mi się z czymś kojarzy:evil_lol:Normalnie mrówkojad-wypisz wymaluj:-D
  22. U nas wszystko dobrze:) Wieczorkiem powstawiam nowe fotki dziewczynki;) To taka biedniusia,maleńka,bezbronna,rozczulająca kruszynka....a jak potrafi świetnie żebrać przy stole:diabloti:.A ponieważ jest dłuuuga i ma długaśny nosek,to zawsze wychyla sie jako pierwsza i zbiera najlepsze kąski:evil_lol:.No niemożliwa jest:)
  23. [quote name='migdalena']I jak tam zdjęcia, bo może uda mi się zamieścić je w gazecie...[/QUOTE] Migdalenko,dzisiaj będą fotki,bo w tamtym tygodniu cała moja rodzina pojechała na grzyby.Przywieźli z 50 kilo maślaków obklejonych piachem,igłami,mchem i wszystkim co w lesie można znaleźć.Do dzisiaj mi sie śnią:roll:.Nienawidze grzybów:shake: A zdjęcia to może wykorzystaj te ostatnie,bo chyba będą lepsze i ładniejsze,bo jednak Lady tak jak pisałam wcześniej miała nawrót nużycy i jeszcze sie zaleczamy.Dzisiaj zamówię Laduni kubraczek,a jak tylko dojdzie to dam znać i porobie foty w kubraczku:).
×
×
  • Create New...