Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Dziękuję Reno:):loveu: I proszę podaj mi na pw swój nr tel:)
  2. Mam nadzieję,że niedługo będziemy miały wieści z nowego domku:)
  3. [quote name='Secia']przyznaję, że też bardzo wzruszyły mnie zdjęcia i psie wzajemne zrozumienie dla siebie nawzajem. Cieszę się, że są ludzie, którym nie jest obojętna psia starość. Niestety mając jeszcze do maja tego roku moją starowinkę ze smutkiem zauważyłam, że nie ma starych psów na ulicach. Są stare, powolne, wymagają pomocy i czasami dużo nakładów finansowych a to już jest za trudne dla wielu ludzi. Smutne to bardzo jak łatwo przychodzi niektórym podjęcie decyzji o eutanazji przyjaciela. Proszę o info jak tam skarpeta Babuleńki i Opalika to przygotuję przelew ale dopiero na początku października. W tym miesiącu już pare bidulek dostało i ciotka musi trochę przystopować. Bardzo leży mi na sercu los starych niechcianych staruszków w tym przypadku Opalika i Babuleńki. pozdrawiam morsko Bardzo,bardzo dziękuję:) Skarpetka Opalisia jest taka sobie,ale dajemy jakoś radę,natomiast skarpetka babulisi jest pusta,a chciałabym/muszę właściwie zrobić jej całą biochemię,bo niestety byłyśmy z Tanitką u prześwietnej pani wet,która nie dośc,że doprowadziła nas prawie do rozstroju nerwowego,to jeszcze na koniec pomyliła probówki i biochemia nie wyszła:watpliwy:.A wyniki biochemii są w zasadzie ważniejsze niż morfologia,bo pokazują nam stan narządów wewnętrznych.Także byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc w opłacie tych badań [quote name='tanitka']wiem od Renaty, ze Babulka dziś cały dzionek przespała robiąc sobie przerwy na jedzonko :) Tak,babusia przespała cały dzionek,budziła sie tylko na jedzonko i sikanko:)Po południu podreptała sobie troszkę po dworku,bo było cieplutko,a potem znowu poszła spać.Nakryłam ją kocykiem i spała tak sobie do wieczora.Potem znowu wstała,podreptała i teraz śpi:)Jadła 4 razy,ale juz dzisiaj tak dużo nie piła,widocznie wczoraj musiała się nawodnić i dzisiaj już było ok:) Oczka przemywałam,kropelki wpuszczałam,uszka czyściłam,ale jeszcze jej nie wykąpałam.Dałam jej odpocząc i pospać.Wykąpiemy dziewczynkę jutro;) [quote name='Mika31']maleńka odsypia schron Pewnie tak:) Tu ma spokój i ciszę i własne posłanko,na które żaden psiak nie wchodzi,miseczka z jedzonkiem podstawiana jest pod sam nosek,także sunia śpi aż chrapie:) [quote name='rita60']Zobaczcie,to moja Skowronia z łodzkiego schronu. Wyglada jak siostra Babulenki:-( Znalazła domek w Niemczech,mam kontakt i foty,ma sie dobrze:lol: Zdrowka ci zycze malenka,jestes w dobrych rekach. Podobne są bardzo,tylko nasza babisia ma bielszą głowinkę. Wczoraj babisia zwiedzała psie posłanka jak królewna śnieżka łóżeczka krasnoludków:) To za duże,to za małe,to za twarde,a to tez niedobre i w końcu i tak poszła na swoje posłanko:) I ponieważ zachowywała sie wczoraj jak królewna śnieżka i jej główka jest bielusieńka jak płatek śniegu,to nazywam ją Śnieżka,Śnieżynka:) A teraz dwie fotki dziewczynki Muchomorek,albo biedroneczka,jak kto woli:)
  4. Pieniążki oczywiście dostałam-dziękuję:) Na dniach zrobię fotki Dżerusiowi:)
  5. Zapomniałam napisać,że Miętusio wczoraj pojechał ode mnie do swojego domku:) http://www.dogomania.pl/threads/180942-Niewidomy-Miętus-w-DS-w-Warszawie!-Powodzenia!!!/page104
  6. [IMG]http://www.kartki.wabi.pl/kartki/ginsana/dobranoc_karaluchy_do_poduchy_duza.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Awit']A czy Opal to się wybiera do domku swojego...? Pewnie by juz chciał,ale jeszcze chyba Go nie wypatrzył ten jedyny wymarzony domek... Tak więc na razie musi Mu wystarczyc domek tymczasowy,w którym oczywiście na porządku dziennym są sesje łózkowe;) A Opalik śpi i mu zwisa...łapka:mdrmed: A tu Opaliś przyszedł potowarzyszyć nowej koleżance,która wczoraj do mnie przyjechała:) http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babuleńka-miniatura-jamiczka-niewiele-życia-zostało-chodzi-o-godne-dożycie
  8. Jestem:) Dziekuje Kochane za miłe słowa,dziekuje Martusi i schronisku za pomoc i wspaniałą współpracę,dziekuje Wam dziewczyny za bycie na wątku,wspieranie Miętusia zarówno finansowe jak i radami i dobrym słowem,dziekuję tez Pani Miętuskowej za danie domku temu przekochanemu psiakowi.Wszyscy przyczyniliście sie do tego,ze Miętusio zyskał wspaniały i kochający domek.Dziekuję:loveu::loveu::loveu: Dziekuje tez Tanitce(nick-Tanitka)za przywóz do mnie maleńkiej kruszynki http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babuleńka-miniatura-jamiczka-niewiele-życia-zostało-chodzi-o-godne-dożycie i odwiezienie Miętuska do nowego domku:) Miętusek wziął oczywiście ze sobą karmę,która mu została,wszystkie leki i książeczkę zdrowia z badaniami.Dostałam od niego na pożegnanie ze 100 buziaków:loveu:,wytuliłam to mięciutkie futerko wsadziłam do samochodu,aby jechał do swojego wymarzonego domku:loveu:Pożegnania zawsze są trudne,mimo że na ustach usmiech,to w sercu ukłucie,bo człowiek niesamowicie się zżywa,bo rozstaje sie z cząstką siebie i swojego życia,ale fakt,ze Miętusio znalazł tak fantastyczny i ciepły dom ukoił troszkę smutek rozstania.No ale taki jest los dt,że najpierw kochają,a potem oddają... Pani Mietuskowa dzwoniła do mnie po przybyciu Miętusia do Niej i jest Nim zachwycona:)Obiecała,że sie zaloguje na dogo i będzie nas informowała o Miętusku i wklejała fotki:)Trzymamy za słowo;) i dziękujemy:loveu:
  9. Tu nasza kruszynka wmeldowuje się do Myszki;) No i sie wmeldowała:) Jednak chyba stwierdziła,że jest ciut ciasno i poszła spac do siebie:) I to by było na tyle:)
  10. Jestem:) Najpierw napiszę parę słów,potem wkleję fotki dziewczynki Przede wszystkim dziekuję Wszystkim za obecność na wątku:loveu: Tanitka:loveu:-było mi bardzo miło Ciebie poznać i dziękuje za posłanko dla babisi,kocyki,szeleczki,sweterki i inne rzeczy,które wykorzystam za Twoim pozwoleniem również dla innych psinek:) Jamnisia jest przeurocza:loveu:.Taka malutka,kruchutka i eteryczna.Na mojej domowej wadze waży 4 kilo.Jest grzeczniutka,cichutka,taka prawdziwa psia starowinka.Dreptusiała sobie dzisiaj po domku dosyć długo i zwiedzała wszystkie kąty:)Tylne łapinki wyglądają,jakby nie nadążały za przednimi,nakręcę filmik,to zobaczycie jak Ona sobie chodzi. Zapoznała się ze wszystkimi psiakami,a psiaki przyjęły ją życzliwie:) Zjadła 3 posiłki i cieszy mnie bardzo,że ma apetyt,ale wypiła dzisiaj dośc dużo wody.Troszkę za dużo jak na taką krasnalkę(temperatury nie miała),ale poobserwujemy,czy takie picie będzie się utrzymywało w kolejnych dniach.Siku zrobiła 5 razy(3 na dworku,2 w domu) i była też ładna kupka. Maleńka jest bardzo chudziutka,można zobaczyć każdą kosteczkę,ogonek jest praktycznie wyłysiały,a uszka też są prawie łyse.W oczkach i uszach-stan zapalny(dostała kropelki do oczu,płyn do czyszczenia uszu i maść)W buzi masakra:shake:.Jeden wielki śmierdzący gnój,że nawet ząbków nie widać.Sunia widzi i cos tam słyszy.Póki co sama nie szuka kontaktu z człowiekiem,jednak nie protestuje jak się Ją bierze na ręce,przytula i głaszcze:)Pewnie jutro,to znaczy dzisiaj Ją wykąpię. To na razie tyle z dzisiejszych obserwacji:) Tanitko,czy mała ma książeczkę zdrowia?bo zapomniałam spytać wcześniej.Czy była na coś szczepiona i odrobaczona? Dobra,teraz czas na kilka fotencji:)Niestety dysponuję tylko aparatem w telefonie,więc jakość zdjęć nie będzie powalająca.No ale lepszy rydz,nisz nic;) Babunia z niewidomym kolegą Opalikiem,który przyszedł Jej potowarzyszyć :loveu:
  11. Dodałam Niunie na ten wątek:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192189-Damy-dom-mini-sznaucerce-lub-innemu-niedużemu-pieskowi/page2[/URL] Nie wiem jak ma to Cudo na imię,ale dla mnie będzie Amelką:) A jak ja daję suniom na imię Amelka,to biegusiem znajdują domki.Serio:)
  12. Codziennie jest czesanko,także z ilością sierści nie jest tak tragicznie;) A jamniczek z Palucha pewnie przyjedzie dopiero w październiku...
  13. Fajny jest z niego psiak:) Tylko,że do niedzieli jest tak malutko czasu:shake:
  14. [quote name='Monika z Katowic']Dlaczego nikt nie odwiedza Kajtusia? :( Czy są jakieś nowe wieści o psiaku? Było odzew z ogłoszeń?[/QUOTE] Kajtuś bezpieczny,to dziewczyny latają ratować inne bidy,bo niestety jest ich dostatek:shake: Odzewu z ogłoszeń chyba nie ma,bo dziewczyny dałyby znać...tak więc czekamy,może ktoś się w końcu zakocha w kajtusiu?:roll: A nowe wieści?No nic sie u nas nie dzieje ciekawego,Kajtuś jak nie lubił Opalika,tak nie lubi,Rambo zamieszkał w pokoju starszego syna więc nie mają praktycznie ze sobą kontaktu,na dwór tez wychodzą osobno.Do Niuńka Kajtek o dziwo nic nie ma,mimo że to przecież samiec,a Niunię i Myszkę lubi,no ale to z kolei nie dziwne,bo to są sunie:) I tak nam leci dzień za dniem...
  15. Ło matko:-o,jak talia osy u Balbinki sie robi:cool3::loveu: Balbinko,cudnie wyglądasz:loveu:
  16. No dobra,czas przekazać Wam Kochane Miętuskowe Cioteczki wspaniałą wiadomość:loveu: Miętusia jutro jedzie do SWOJEGO DOMKU do Warszawy:sweetCyb: Domek już sprawdzony przez mała_czarna:loveu:,która jest zachwycona nowym domkiem.Pani Miętuskowa rozmawiała ze schroniskiem i niejednokrotnie ze mną i jesteśmy zgodni,że jest to własnie TEN domek,do którego możemy ze spokojem serca oddać "nasze dzieciątko":loveu:.Pani Miętuskowa czyta wątek i baaaardzo gorąco prosimy,aby się zalogowała i w miarę możliwości pisała nam o Miętusku,o Jego zdrówku i bardzo byśmy prosiły o jakąś foteczkę raz na jakiś czas:loveu:
  17. Pewnie adopcja nie wypaliła i jamnisio zostanie póki co w schronisku,bo nic nie wiem na temat Jego przyjazdu jutro do mnie.A szkoda,bo transport byłby dzięki Tanitce,która do mnie przyjeżdża.No ale może jeszcze jednak się uda i ktos wyadoptuje malca na siebie?Cały czas mam taką nadzieję...
  18. Tak,jestem WIELKA.Mam 172cm i ważę,hmmm...za dużo:diabloti: A tak na powaznie,to cieszę sie bardzo dziewczynki,że zagladącie do babuleńki i przesyłacie nam pozytywne fluidy:loveu:.Bądźcie proszę w dalszym ciągu na wątku i trzymajcie kciuki za zdrówko maleńkiej krasnalki:) Jak tylko sunieczka będzie u mnie,to dam znać,a jutro wieczorkiem pewnie wkleję fotki malizny:)
  19. [quote name='pati_zabrze']Teraz widać :p Cudny chłopak!!! :loveu: No:):loveu: 18 sierpnia minęło 2 lata jak Niunius jest z nami:multi:
  20. A teraz? A najnowsze zdjęcia Niuniusia juz wklejam:) Kochane moje Słońce:loveu:
  21. Jestem Goniu u "Twojej Malizny".Faktycznie bardzo kochana i taka malutka,biedniutka:-(.Będę jej bardzo kibicowała,choć pomóc nijak nie mogę:shake:
  22. Jak wstawiłam nowe fotki Niuniusia w post wyżej,to je widziałam.Teraz ich nie widzę:roll:.Czy tylko ja tak mam,czy rzeczywiście ich nie widac?
  23. [quote name='gonia66']Ja to juz mam ochote na świętowanie..ale sie wstrzymam- masz rację..najpierw Pelasia i[B] "moja Malizna"[/B](wejdź prosze i zobacz to cudo)znajdą domki- potem świętowanie:):):)Ale masz racje...otrzymalam dzis ogromna porcje miodu na serducho...:):):)[/QUOTE] Goniu a co to za Malizna?:)Ten psiunio z banerka? A ja zapraszam do "mojej Malizny":) Będzie u mnie od czwartku:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babuleńka-miniatura-jamiczka-niewiele-życia-zostało-chodzi-o-godne-dożycie[/URL]
  24. Jestem u Precelka... Tak jak Dada napisała,ja oferuję dt,natomiast wybór psiaka zostawiam dziewczynom.Mam warunki domowe jakie mam i tego nie przeskoczę,dlatego psiak musi byc niewielki,starutki i zgodny.Możliwości finansowe tez mam ograniczone,ponieważ nie pracuję i mam 400zł renty.Mam swoje adoptowane 4 stare,chore psy i od tej soboty zostanie mi w mieszkaniu tylko jeden tymczasowicz(Opalik),który ma na dzień dzisiejszy 200zł deklaracji stałych.W czwartek przyjeżdża do mnie babulinka jamnisia stojąca nad grobem,u której będę miała pomoc od dziewczyn w postaci jedzonka,podkładów i w razie ewentualnych wizyt u weta tez mnie pewnie finansowo nie zostawią samą sobie. I teraz najważniejsza sprawa... Jamniczek i Dziadziuś mogliby przyjechać,ale na jednego z nich muszę mieć deklaracje,a dla każdego w razie wizyt u weta konieczną pomoc,bo niestety nie dam rady finansowo.Nie wygrałam w totka,nie wyszłam za mąż za szejka arabskiego,a mój mąż nie załapuje się z pensją na średnią krajową:shake: Ale i tak na już mógłby przyjechać jeden z tych psiaczków,a drugi dopiero w październiku.Decyzja który to będzie piesek należy do wolontariuszek.Ja absolutnie nie odważę się wybierać.Mogę psiaka przyjać,ale wybierać-nie.
×
×
  • Create New...