Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Goniu,Twoje wieści to miód na serce:loveu:Pelasia tez znajdzie swoich wspaniałych ludzi:)Na bank.Nie ma innej opcji:)A wtedy będziemy świetować,że ulalaaa:drink1::bigcool:
  2. W czwartek sunia bedzie u mnie:) Tanitko,a ta jej właścicielka powiedziała jak sunia ma na imię?Bo chyba jakieś musiała mieć... W razie co,będziemy myśleć nad imieniem:)
  3. Zaglądam do malizny i trzymam kciuki za Niego,może ktoś Go jednak wypatrzy:).W razie gdyby nie,to moja oferta dt nadal aktualna:)
  4. [quote name='APSA']Renatko, Ty jednak jesteś uzależniona ;) I chcesz dwa jamniory na raz? Podziwiam :cool3: To jeżeli nasz Precelek nie znajdzie domku, będzie miał koleżankę na swoim poziomie. Tylko Precelkiem się mało kto interesuje, marny odzew na wątku :( No jestem uzależniona i chyba trochę mnie Bóg opuścił,bo zakładam sobie pętle finansową na szyję,ponieważ na miejsce hotelikowych psiaków te psiny biorę bezpłatnie.No ale mysle,ze z pomocą dziewczyn jakoś dam radę:)Dziękuję Wam:loveu: i zapraszam na wątek Precelka jamniorka-dziadunia.Zajrzyjcie chociaz do krasnalka..
  5. Dziewczynki bardzo,bardzo dziekuje za pomoc:loveu: Maleńka kruszynko-pakuj się:)
  6. [quote name='ALMA2']Renatka pisała, ze są nowe zdjęcia niunka i malizny - tylko gdzie?:roll: Zdjecia malizny na jej wątku;) http://www.dogomania.pl/threads/132894-Ratlerkowata-rodzina-Katowice-oba-pieski-mają-już-domy!/page55 A najnowsze zdjęcia Niuniusia juz wklejam:) Kochane moje Słońce:loveu:
  7. Obiecane fotki:) Na dworze póki co cieplutko,to porobie nastepne fotki na dworku:)
  8. Dziękuję bardzo,bardzo:) Ten dziadunio jamniś od APSY tez ma do mnie przyjechać,ale trochę później,no chyba że domek znajdzie do tego czasu:)
  9. Pamietam tę jamnisię:) Miała chwilkę życia przed sobą,a przezyła w domku jeszcze rok. I niech ta kruszynka żyje sobie jak najdłużej:loveu:
  10. Dziękuję Reno:buzi:Mała do mnie przyjeżdża,tylko musimy z Tanitką ustalić termin.Ale to będzie ten tydzień A może ktos ma jakieś uzywane,już niepotrzebne małe posłanko?
  11. Póżniej wkleję zdjęcia Królewicza:) A tymczasem zapraszam na wątek http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babuleńka-miniatura-jamiczka-niewiele-życia-zostało-chodzi-o-godne-dożycie Zajrzyjcie chociaż proszę...
  12. [quote name='tanitka']dziękuję Ci Renatko, że w ogóle tak o niej pomyślałaś. Wet mówił, że daje jej jeszcze ze 3 m-ce życia; jak życia w domku to mało, jak w schronisku to dużo :(. Nie wyobrażam sobie Babulki jak zaraz zrobi się zimno. :flaming: Dawaj ją...zgłupiałam dosłownie chyba.Dopiero kilka dni temu odszedł mi na rekach 19-letni Morusek,a juz pakuję sie w następną mega sierotkę:shake: Jak ma umrzec niech umrze w domu. Tylko czy mogłabym liczyć na podkłady i jakieś puszeczki do jedzenia dla niej?No i na weta w razie co.Mógłby ktoś zrobić bazarek?
  13. No weź i nie zajrzyj do takiej biednej kruszynki...:-( Kurcze ma do mnie przyjechać dziadziunio jamniczek z Palucha,ale póki co jest intensywnie ogłaszany.Gdyby znalazł domek,to wziełabym babinke na dt dożywotni pewnie...ale na razie nic nie obiecuję,a ona nie ma czasu:-(
  14. No u nas też jakoś hu...kowo na dworze.Chyba nawet niedługo popada,no bo przeca dawno nie padało:roll: A moi domownicy pojechali na grzyby:)Ja tam nie lubię tego sportu,nie czyszczę też grzybów.jak se nazbierali,to niech se wyczyszczą:p.Ostatecznie zrobię sosik i zjeśc też mogę;).
  15. Jasne,niech przyjeżdża nawet goły;)Damy chyba radę:)Tylko w razie tfu,tfu jakiś nieprzewidzianych wizyt u weta,to niestety będziemy musiały żebrać o bazarki:roll:
  16. Podobno interesuje się Precelkiem jakas osoba chętna Go adoptować:).Jezeli nic nie wypali z tej adopcji,to zapraszam glutka do mnie:) W tym kontenerku faktycznie wygląda koszmarnie:-(
  17. Kasieñko,Morusek zyl po smierci Antosia jeszcze 7 miesiecy...to bardzo duzo dla starszego psa,a Morusek mial autentycznie ponad 18 lat(!)... Kochane moje stareñkie serduszka:-(
  18. I ja się zamelduję,ale już uciekam.Wlazłam na watek staruszków w koszyczku i przybiła mnie śmierć psiaczka,który umarł,bo chciał.Nie był na nic chory,nie był bardzo stary,nic go nie zagryzło...po prostu umarł z tęsknoty za człowiekiem:-(
  19. [quote name='APSA'] Przechodzę do relacji: Małe białe żyć nie chciało, więc przestało :-( [/QUOTE] Boszszeee....kolejna sierotka odeszła samotnie:-( Jak Precelek znajdzie domek,to dawaj APSA bierzemy sie za Dziadziusia,no chyba ze wypatrzysz jakąś gorszą bidę:shake:
  20. O to tyż to,racja!Ja tez należę do tych co aby popatrzą a juz tyją:watpliwy:
  21. Dziekuję Danuś,że jesteś:calus:.Razem łatwiej przejść przez ten ból i smutek okrutny:-(
  22. Antoniuszu,opiekuj sie Moruskiem,który kilka dni temu do Ciebie dołączył i czekajcie tam na nas...Morusek tak lubił sie do Ciebie przytulać,a teraz lezycie obok siebie.Otocz go opieką...:-( http://www.dogomania.pl/threads/175692-Morus-przekroczył-Tęczowy-Most-(-(-(.../page36 [video=youtube;nKDL-j8bKrs]http://www.youtube.com/watch?v=nKDL-j8bKrs[/video] It's a heartache Nothing but a heartache... To ból serca to tylko ból serca...
×
×
  • Create New...