-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doroty ,rozumie ze trzeba by było Ci ja przywieżć ??/>CZy zostałaby u Ciebie po badaniach ,czy trzeba by było ją zabierac do nas z powrotem .Napisz dokładnie gdzie miałaby jechać -
No właśnie Helgo to jeszcze gorzej bo im dłużej tym gorzej .Nie chce nawet myśleć jak bedzie od Ciebie zabierana..,,:-(
-
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tola usiłowała dodzwonić sie do Ciebie Majga,ale byłas po za zasięgiem> Więc wet .powiedział ze nie ma potrzeby robić zdjęcia ,bo nawet jeśli to bylo złamanie to juz się zrosło .Pies jest po wypadku więc ,jest obolały i pewnie dlatego tak sie zachowuje .Jest jak stwierdził pod jego opieką i co trzeba robi . Dyplomatycznie ,ale jednak nie zgodził się na Rtg. więc trzeba mu szukać na gwałt domu ,bo jak powiemy ze mamy dla niego dom to nie bedzie miał wyjścia. -
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tylko coś sie dowiemy zaraz napiszę -
Słuchajcie dziewczyny ,żeby wszystko było jasne .Ada na pewno od razu nie bedzie miała takich luksusów jak u Helgi. Aczkolwiek zrobimy wszystko ,zeby jak najszybciej trafiła do DS który będzie najlepszy taki jak u Helgi . \.Jeszcze jedno ,Emir nie opłaca DT tylko sterylki lub leczenie .Fundacji nie stać na to . Pieniądze na Ade wysyłam z własnej kieszeni ,a na hotelik jak pisze Lady mnie nie stać .Uważam ,ze ona musi trafić do ludzi którzy sie nia zajmą i okażą serce gdyż rozłąką z Helga bedzie dla niej strasznym przeżyciem i tak :shake: Jeśli w tym czasie ,mozna jeszcze coś zrobić aby nie wieżć jej taki kawał drogi to proszę wszystkich obecnych na wątku o pomoc.
-
Helgo ,czy ty pomyśłałaś tak przez sekundę ze wróci do schronu:crazyeye::crazyeye:.Przecież napisałam Ci na Pw ,ze kolega będzie składał kojec i Ada do znalezienia domu będzie tam .On mieszka w tym miejscu w ,którym Ada będzie .:roll:Jest to W Zamościu.
-
Dobrego zdjęcia nie mam ,postaram się znalezc to co mam .
-
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uzgodnimy to z nim ,ale to tak jakby sie poddał wydając nam na leczenie i wątpię czy to zrobi:roll: -
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
funia replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Czy ta Fryziula nie ma szczęścia do swojego człowieka ,czy co ? bo juz tyle czeka!!! -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
funia replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Kochanie zdrowiej!!!!!!!!! -
No to czekamy :roll:
-
Dramat Kory!!!Na CITO potrzebny dt(nawet płatny),deklaracje,albo ds !!!
funia replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Kora jest innym psem ,zresocjalizowanym i otoczonym bardzo mądrą miłością .Pani Ania ma psa Bamseja i dzieli miłośc między ta dwójkę .Zdjęcia mam ,ale wrzucę kiedy indziej ,bo dziśiaj nie mam czasu:oops: -
Jest jeden amstaff,bardzo fajny młody pies .Juz długo czeka ....
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak skończę opłacać ADĘ w Łodzi to deklaruje 10 zł miesięcznie na Lune .Myślę ze moze od maja. -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Stoneczko ,brawo za allegro :klacz::cool2: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Luneczka poznała mnie od razu i skoczyła na piersi sie przytulić ,kochana suczyna :-(Ma troche czerwone ,na łapach i koło szyi... -
Zuzieńka ,co u Ciebie?
-
Mycha ,pobiła dzisiaj rekord bezczelności .Rzuciła się na Funię bo śmiała podejść pierwsza do mnie się przywitać .:evil_lol: Uważa ,ze je jestem tylko jej na własność .Jest bardzo mądra i szybko sie uczy ,wie ze jak jest mój mąż to nie można wchodzić do domu ,udaje wtedy ze tylko sobie coś wącha koło drzwi ,Jak go nie ma stoi i patrzy w okienko w drzwiach tak błagalnie ,no jak jej nie wpuscić:p A jak już wejdzie to wsakuje od razu na łóżko ,a taką biedną udawała....:evil_lol:
-
Helgo przelałam 35zł na ten tydzień. Zaraz dzwonie do ludzi i pewnie musi wrócić do Zamościa :-(
-
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba będzie zebrać kasę na prześwietlenie i może wtedy wyda psa na to RTG,bo myślę ze to cos poważnego z biodrem ,nie znam sie ale tak wi sie wydaje.Szczeniak nawet jak go cos boli to szuka kontaktu z człowiekiem ,a ten niestety nie ..... -
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zadzwonię dzisiaj i dowiem się dokładniej ,ale uwierzcie ze schron podaje nam nieprawdziwe informacje wszystko po to aby nas zniechęcić i utrudnić sprawę , -
migotka odnaleziona!!!!!już w nowym domu!!!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Stoneczko ,a gdzieś ty takie cudo wynalazła ??!! -
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Badania u nas w schronie to fikcja ! Cięzko tez o prawdę ,Nie DT u nas brak wszystko zapchane ,musimy coś wymyśleć do jutra bo czas leci na jej niekorzyśc. -
Zamojski szczeniak Tak bardzo chce żyć!!!!! Sunia za TM ... [']
funia replied to funia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jedzenie stało obok niej ,niestety nie chciała .Tylko troszkę wody pochłeptała...Ale bardzo ,bardzo delikatnie tak jakby picie też sprawiało jej ból.....:placz: