Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/"]http://www.dogomania.pl/forum/f96/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/ zobaczcie to TO te SAME OSOBY [/URL]
  2. Doroty ,rozumie ze trzeba by było Ci ja przywieżć ??/>CZy zostałaby u Ciebie po badaniach ,czy trzeba by było ją zabierac do nas z powrotem .Napisz dokładnie gdzie miałaby jechać
  3. No właśnie Helgo to jeszcze gorzej bo im dłużej tym gorzej .Nie chce nawet myśleć jak bedzie od Ciebie zabierana..,,:-(
  4. Tola usiłowała dodzwonić sie do Ciebie Majga,ale byłas po za zasięgiem> Więc wet .powiedział ze nie ma potrzeby robić zdjęcia ,bo nawet jeśli to bylo złamanie to juz się zrosło .Pies jest po wypadku więc ,jest obolały i pewnie dlatego tak sie zachowuje .Jest jak stwierdził pod jego opieką i co trzeba robi . Dyplomatycznie ,ale jednak nie zgodził się na Rtg. więc trzeba mu szukać na gwałt domu ,bo jak powiemy ze mamy dla niego dom to nie bedzie miał wyjścia.
  5. Jak tylko coś sie dowiemy zaraz napiszę
  6. Słuchajcie dziewczyny ,żeby wszystko było jasne .Ada na pewno od razu nie bedzie miała takich luksusów jak u Helgi. Aczkolwiek zrobimy wszystko ,zeby jak najszybciej trafiła do DS który będzie najlepszy taki jak u Helgi . \.Jeszcze jedno ,Emir nie opłaca DT tylko sterylki lub leczenie .Fundacji nie stać na to . Pieniądze na Ade wysyłam z własnej kieszeni ,a na hotelik jak pisze Lady mnie nie stać .Uważam ,ze ona musi trafić do ludzi którzy sie nia zajmą i okażą serce gdyż rozłąką z Helga bedzie dla niej strasznym przeżyciem i tak :shake: Jeśli w tym czasie ,mozna jeszcze coś zrobić aby nie wieżć jej taki kawał drogi to proszę wszystkich obecnych na wątku o pomoc.
  7. Helgo ,czy ty pomyśłałaś tak przez sekundę ze wróci do schronu:crazyeye::crazyeye:.Przecież napisałam Ci na Pw ,ze kolega będzie składał kojec i Ada do znalezienia domu będzie tam .On mieszka w tym miejscu w ,którym Ada będzie .:roll:Jest to W Zamościu.
  8. Dobrego zdjęcia nie mam ,postaram się znalezc to co mam .
  9. Uzgodnimy to z nim ,ale to tak jakby sie poddał wydając nam na leczenie i wątpię czy to zrobi:roll:
  10. Czy ta Fryziula nie ma szczęścia do swojego człowieka ,czy co ? bo juz tyle czeka!!!
  11. Kora jest innym psem ,zresocjalizowanym i otoczonym bardzo mądrą miłością .Pani Ania ma psa Bamseja i dzieli miłośc między ta dwójkę .Zdjęcia mam ,ale wrzucę kiedy indziej ,bo dziśiaj nie mam czasu:oops:
  12. Jest jeden amstaff,bardzo fajny młody pies .Juz długo czeka ....
  13. Jak skończę opłacać ADĘ w Łodzi to deklaruje 10 zł miesięcznie na Lune .Myślę ze moze od maja.
  14. Stoneczko ,brawo za allegro :klacz::cool2:
  15. Luneczka poznała mnie od razu i skoczyła na piersi sie przytulić ,kochana suczyna :-(Ma troche czerwone ,na łapach i koło szyi...
  16. Zuzieńka ,co u Ciebie?
  17. Mycha ,pobiła dzisiaj rekord bezczelności .Rzuciła się na Funię bo śmiała podejść pierwsza do mnie się przywitać .:evil_lol: Uważa ,ze je jestem tylko jej na własność .Jest bardzo mądra i szybko sie uczy ,wie ze jak jest mój mąż to nie można wchodzić do domu ,udaje wtedy ze tylko sobie coś wącha koło drzwi ,Jak go nie ma stoi i patrzy w okienko w drzwiach tak błagalnie ,no jak jej nie wpuscić:p A jak już wejdzie to wsakuje od razu na łóżko ,a taką biedną udawała....:evil_lol:
  18. Helgo przelałam 35zł na ten tydzień. Zaraz dzwonie do ludzi i pewnie musi wrócić do Zamościa :-(
  19. Trzeba będzie zebrać kasę na prześwietlenie i może wtedy wyda psa na to RTG,bo myślę ze to cos poważnego z biodrem ,nie znam sie ale tak wi sie wydaje.Szczeniak nawet jak go cos boli to szuka kontaktu z człowiekiem ,a ten niestety nie .....
  20. Zadzwonię dzisiaj i dowiem się dokładniej ,ale uwierzcie ze schron podaje nam nieprawdziwe informacje wszystko po to aby nas zniechęcić i utrudnić sprawę ,
  21. Stoneczko ,a gdzieś ty takie cudo wynalazła ??!!
  22. Badania u nas w schronie to fikcja ! Cięzko tez o prawdę ,Nie DT u nas brak wszystko zapchane ,musimy coś wymyśleć do jutra bo czas leci na jej niekorzyśc.
  23. Jedzenie stało obok niej ,niestety nie chciała .Tylko troszkę wody pochłeptała...Ale bardzo ,bardzo delikatnie tak jakby picie też sprawiało jej ból.....:placz:
×
×
  • Create New...