Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Ja dzisiaj pozbieram resztę kasy z Zamościa od deklarujacych i pod koniec tyg.się przeleje na ADę .
  2. No i jak Ada ,dała wam pospać ? bardzo załamana? jestem w stresie od wczoraj bo śniła mi się ....Chociaz wiem ze to dobra suczyna :roll:
  3. Jakie wiadomości:razz:
  4. Nika chciałabym bardzo wpłacić na hotel,ale w tej chwili opłacam ADę i nie dam rady ale jak tylko ją się wyadoptuje to mozesz na mnie liczyć:roll:
  5. Chciałabym aby sunia która szczególnie leży mi na sercu pojechała do Murki .Jest to młoda sunia poniżej kolana strasznie zestresowana ,po uśpieniu jej dzieci została mamka szczeniaków uratowanych z kontenera na śmieci ,wywiązała sie pięknie .Jest strasznie przestraszona i łaknie miłości i ludzkiej obecności :-(Proszę Murko ,zastanów się :razz:
  6. Tak ,ale ona została złapana jako dziki pies z opuszczonego domu wraz z matką,Matka jest wspaniała i przyjacielska zdobywała jedzenie biegająć od domu do domu i dlatego ludziom ufała a mala ludzi nie znała .:-(I tak mają szczęście bo wyprosiłam zamiane boksu bo wrzucili ją i jej matkę do najgorszego jaki był .Mała była tam przerażona na śmierc ,suki zrobiłyby z nią porządek bardzo szybko .Ciesze się ,ze jest tu bo ma szansę na przeżycie,a my postaramy się ja oswajać w miarę mozliwości:roll:
  7. podobno w tym allegro nie ma numeru konta na wpłatę :-o.ja się na tym nie znam ,ale koleż .zaglądała i nie widziała?!
  8. Trzymam kciuki i patrzę w niebo myśląc o mojej kochanej Zuzieńce.
  9. Helga ,a ty nie masz kogoś z autem kto by zawiózł ADę za zwrotem paliwa?:oops:
  10. zaczynam czytać ten wątek dopiero:oops:
  11. Beata takie same jak do wpłaty na Adę .Dam Ci na Pw
  12. No i jak czytam coś takiego to wiem ,ze to wszystko ma sens .Ten ciąg zdarzeń od momentu kiedy ujrzałam ta psią tragedię i do teraz .....kiedy świat się zaczął dla niej zmieniać:loveu:
  13. cegielki [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=615540929"]Cudowny Wiluś z Zamościa czeka na dom!!!! (615540929) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
  14. Czekaj jak mój mąż wróci z pracy ja kupię jedna (ja nie potrafię tego zrobić) ,mam dobrą rękę .Jak stanę w sklepie zaraz tłum się robi .;)
  15. Ineczko jak miło cioci oglądać cię w tak pięknych okolicznościach przyrody ..;)
  16. Na pewno ,dziękuję serdecznie za zrobienie aukcji:calus:
  17. Staram sie zrozumieć ,nie chcę oceniac ale to jest dziwne ze dwa psy sa zabierane a trzeci musi odejść .:shake:
  18. [quote name='niufek']A teraz ,to juz naprawde nie wiem o co chodzi :shake:. Wspomnialas na tu na watku o tym wydarzeniu , pisalas ze cie to bardzo martwi .Ty nie masz do nikogo z tym isc .Dowiedz sie czy faktycznie uspiono te psy i dlaczego .To jest wazne ,a nie do kogo z tym pojdziesz . Właśnie też chciałabym wiedzieć ,czy juz się czegoś dowiedzialaś o tych psinach uśpionych na granicy.:roll:
  19. Stoneczko znasz kogoś kto móglby za nie dużą opłata , ADę do was przywieżć??:oops:
  20. :laola::laola: Bądz szczęśliwy Tabs!!!!!!!!
  21. :thumbs::thumbs::thumbs:!!!!!!!!!!!!
  22. Helgo wpłaciłam 35zł ,tydzień temu też .
  23. Halo !! jest tu kto?
×
×
  • Create New...