Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Właśnie ,czyli ogrodzenie musi być porządne i wysokie u ewentualnych przyszłych właścicieli....
  2. U Mańka tyle się zmieniło ,ze zabrali tego młodego psa z którym się nie zgadzał .Zostali znowu razem z tym malutkim kudłaczem.Bardzo sie lubią i obydwaj nie maja wcale szczęścia.:shake: Maniek jest z dnia na dzień bardziej podłamany bo juz tylko wygląda z budy ,wcześniej z niej wyskakiwał....
  3. Nie ma tu nikogo:shake:
  4. Tola jest w temacie,wiem tylko ze nie dużo już brakowało .
  5. Nikt tu nie zagląda:-(
  6. Jest tak jak napisała Helga ,sytuacja jest trudna bardzo . :shake:
  7. Świetne te zdjęcia.Na zdjęciach wyglądają na takie grzeczniusie a to zbóje zwyczajne są:evil_lol:No fotel ładnie pochlastały:shake: One zawsze tak razem śpią?
  8. Stoneczko napisz mi proszę ,o co chodzi z tym podpisem na czerwono u Ciebie bo nie czaję :oops::oops:
  9. Zobaczę w piątek dam odpowiedz. Jak sie okaże ze jest to co, pakować ją do Ciebie:cool3:
  10. Chylę czoła dziewczyny za to poświęcenie !!!;)
  11. Musimy do końca marca zabrac Adę od Helgi ,proszę moze ktos ma jakis pomyśł .:shake:Jak to zorganizować --przecież to drugi koniec
  12. NAPEWNO ,POD TAKA WSPANIAŁĄ OPIEKA NIE BEDZIE INACZEJ:cool3:
  13. Zurdo ,ale sie cieszę .BOZE tRZYMAM KCIUKI ,!!!!
  14. Zurdo ,ale sie cieszę .BOZE tRZYMAM KCIUKI ,!!!!
  15. A gdzie tam ,cały czas myślę i nic z tego nie wychodzi. Helgo dopiero jutro wpłacę Ci na konto stawkę tygodniową >:oops:
  16. Stonka, ja bym takiego chłopa po nogach całowała !!! Facet pierwsza liga ,to niby jak nasz szefuńcio koła Jareczek Niteczkę chciał brać do siebie i tak ja na rekach nosił po schronie i jeszcze latał za nia bo mu uciekła:evil_lol: To jest rzadko występująca odmiana faceta ,który nie wstydzi sie pokazac uczuć zwierzęciu !!! TO GATUNEK WYMARŁY ,także dbajcie o nich:cool3: Mój raz po pijanemu sobie zaprosił do spania nasze dwie do łóżka i na drugi dzień mówił ,ze to nie prawda była . Szkoda ,ze im zdjęcia nie zrobiłam mozna było zginąć ze smiechu:evil_lol:Ta wielka koło niego ,a mała przy twarzy :evil_lol:
  17. Powiem szczerze ,ze tak niby to ja jej domku mam szukać [wersja dla męża}ale wiecie ,ze to jest nierealne:cool3: Mam nadzieję ,ze wszystko sie dobrze ułoży .Mam w planie budowe kojca ,wtedy będzie bezpieczniej.Do tej pory Myszka będzie ze mna jeżdzić do pracy .Nie wiem jak to wyjdzie ,czy będzie siedziała cicho ? czy mi klientów nie wystraszy i czy sanepid mnie nie nakryje:roll: Trzymajcie kciuki ,we wtorek się okaże jak to wyszło i czy tak moze wyglądać moja praca z nia :roll:Juz sie denerwuję na sama myśl .
  18. [quote name='stonka1125']oj funia ,to masz tą swoją miłość wreszcie w domku!na stałe???jak mąż to przeżyl????????????;)[/quote] Stonka ,zycie to nie bajka niestety coś za coś.Dwa dni go atakowałam tak ,że uciekał do piwnicy bo nie mógł mnie już słuchać.Ja mu ,ze to moje największe marzenie ,zeby ja zabrać ,ze ja po nocach nie śpię bo ona za mna wyje .A on mówi ,ze on nie śpi po nocach bo mu sie motory snią ,{fakt jest taki ,ze zawsze miał motory .Jak się pobraliśmy to z czegoś trzeba było zrezygnować i od tamtej pory ciągle jęczy na ten temat.Nie ma dnia dla mnie bez dogo ,a dla niego bez stron o motorach }I stanęło na tym ,ze On ma sobie ten motor kupić ,a ty sobie tego psa przyprowadz .:crazyeye:Mam nadzieję ,ze go nie kupi bo ku..a płot sie niedługo rozleci są inne potrzeby.Ale umowa była:shake: Myszka szczęśliwa ,śpi niestety w garażu .Ale w pieknej ocieplanej budzie z wiatrołapem ,wyłożone ma takie poduchy i moja kurtkę polarową ze dypy nie chce wystawić za bardzo ,trzeba ją prosić zeby wyszła i to ładnie.:evil_lol: Jutro odwiedziny u mojej mamy ,padnie jak się dowie co przytargałam :mad:
  19. [URL=http://img222.imageshack.us/my.php?image=dsc00035h.jpg][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5921/dsc00035h.jpg[/IMG][/URL] To jest słynna Dorunia ,tylko tak łagodnie wygląda
  20. [URL=http://img228.imageshack.us/my.php?image=pa110337.jpg][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8425/pa110337.jpg[/IMG][/URL] Tu Mysia jeszcze w schronie i jej koleżanki
  21. A moja Dora ,musi siedzieć w piwnicy jak Mysia na dworze bo to jedyny sposób na przeżycie .Dora zagryza wszystko co się rusza ,toleruje tylko naszego kota i Funię ,ale z nimi jest od szczeniaka więc dlatego:roll:
  22. Tutaj Mysia juz tak się rozzuchwaliła ,ze chciała atakować moja Funię .
  23. [URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=dsc01027m.jpg][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8036/dsc01027m.jpg[/IMG][/URL]
  24. Nikt jej nie zapraszał ,sama bez pytania sobie kicnęła i nie widziała w tym nic zdrożnego .
×
×
  • Create New...