-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Właśnie ,czyli ogrodzenie musi być porządne i wysokie u ewentualnych przyszłych właścicieli....
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
U Mańka tyle się zmieniło ,ze zabrali tego młodego psa z którym się nie zgadzał .Zostali znowu razem z tym malutkim kudłaczem.Bardzo sie lubią i obydwaj nie maja wcale szczęścia.:shake: Maniek jest z dnia na dzień bardziej podłamany bo juz tylko wygląda z budy ,wcześniej z niej wyskakiwał.... -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
funia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Majusiu ,kochana do domku!! -
Nie ma tu nikogo:shake:
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tola jest w temacie,wiem tylko ze nie dużo już brakowało . -
Mała Pola zostaje na zawsze w DT:):):) Dziękujemy!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zagląda:-( -
Jest tak jak napisała Helga ,sytuacja jest trudna bardzo . :shake:
-
Świetne te zdjęcia.Na zdjęciach wyglądają na takie grzeczniusie a to zbóje zwyczajne są:evil_lol:No fotel ładnie pochlastały:shake: One zawsze tak razem śpią?
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Stoneczko napisz mi proszę ,o co chodzi z tym podpisem na czerwono u Ciebie bo nie czaję :oops::oops: -
Zobaczę w piątek dam odpowiedz. Jak sie okaże ze jest to co, pakować ją do Ciebie:cool3:
-
Chylę czoła dziewczyny za to poświęcenie !!!;)
-
Musimy do końca marca zabrac Adę od Helgi ,proszę moze ktos ma jakis pomyśł .:shake:Jak to zorganizować --przecież to drugi koniec
-
NAPEWNO ,POD TAKA WSPANIAŁĄ OPIEKA NIE BEDZIE INACZEJ:cool3:
-
Zurdo ,ale sie cieszę .BOZE tRZYMAM KCIUKI ,!!!!
-
Zurdo ,ale sie cieszę .BOZE tRZYMAM KCIUKI ,!!!!
-
A gdzie tam ,cały czas myślę i nic z tego nie wychodzi. Helgo dopiero jutro wpłacę Ci na konto stawkę tygodniową >:oops:
-
Alta - łagodna dropiata sunia zostaje na zawsze u Ani w Jarocinie :):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Stonka, ja bym takiego chłopa po nogach całowała !!! Facet pierwsza liga ,to niby jak nasz szefuńcio koła Jareczek Niteczkę chciał brać do siebie i tak ja na rekach nosił po schronie i jeszcze latał za nia bo mu uciekła:evil_lol: To jest rzadko występująca odmiana faceta ,który nie wstydzi sie pokazac uczuć zwierzęciu !!! TO GATUNEK WYMARŁY ,także dbajcie o nich:cool3: Mój raz po pijanemu sobie zaprosił do spania nasze dwie do łóżka i na drugi dzień mówił ,ze to nie prawda była . Szkoda ,ze im zdjęcia nie zrobiłam mozna było zginąć ze smiechu:evil_lol:Ta wielka koło niego ,a mała przy twarzy :evil_lol: -
Powiem szczerze ,ze tak niby to ja jej domku mam szukać [wersja dla męża}ale wiecie ,ze to jest nierealne:cool3: Mam nadzieję ,ze wszystko sie dobrze ułoży .Mam w planie budowe kojca ,wtedy będzie bezpieczniej.Do tej pory Myszka będzie ze mna jeżdzić do pracy .Nie wiem jak to wyjdzie ,czy będzie siedziała cicho ? czy mi klientów nie wystraszy i czy sanepid mnie nie nakryje:roll: Trzymajcie kciuki ,we wtorek się okaże jak to wyszło i czy tak moze wyglądać moja praca z nia :roll:Juz sie denerwuję na sama myśl .
-
[quote name='stonka1125']oj funia ,to masz tą swoją miłość wreszcie w domku!na stałe???jak mąż to przeżyl????????????;)[/quote] Stonka ,zycie to nie bajka niestety coś za coś.Dwa dni go atakowałam tak ,że uciekał do piwnicy bo nie mógł mnie już słuchać.Ja mu ,ze to moje największe marzenie ,zeby ja zabrać ,ze ja po nocach nie śpię bo ona za mna wyje .A on mówi ,ze on nie śpi po nocach bo mu sie motory snią ,{fakt jest taki ,ze zawsze miał motory .Jak się pobraliśmy to z czegoś trzeba było zrezygnować i od tamtej pory ciągle jęczy na ten temat.Nie ma dnia dla mnie bez dogo ,a dla niego bez stron o motorach }I stanęło na tym ,ze On ma sobie ten motor kupić ,a ty sobie tego psa przyprowadz .:crazyeye:Mam nadzieję ,ze go nie kupi bo ku..a płot sie niedługo rozleci są inne potrzeby.Ale umowa była:shake: Myszka szczęśliwa ,śpi niestety w garażu .Ale w pieknej ocieplanej budzie z wiatrołapem ,wyłożone ma takie poduchy i moja kurtkę polarową ze dypy nie chce wystawić za bardzo ,trzeba ją prosić zeby wyszła i to ładnie.:evil_lol: Jutro odwiedziny u mojej mamy ,padnie jak się dowie co przytargałam :mad: