-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img256.imageshack.us/my.php?image=dsc00948320x200.jpg"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8826/dsc00948320x200.jpg[/IMG]mój mąż jest zdolny facet ,siedział i Wilusia wrzucił ,teraz juz wiem jak .A przynajmniej tak mi sie wydaje [/URL] -
Ja zawsze mam największy sentyment do starowinek ,przytul ja ode mnie .Mam nadzieję ,ze to nie przerzuty u niej .Ja sama czekam w niepewności ,bo sunia która wziełam od nas ze schronu jest po operacji guza.
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
W wolnym czasie moze też karmia swoje zwierzeta:mad: -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Niestety ,ale sie nie udało tłumaczyła mi Tola jak to wrzucać i nic musi mi ktos powiedzieć gdzie popełniam błąd .Wiluś super bardzo się ucieszył jak zwykle na mój widok ,jest słodziutki i ciągle nikt go nie chce:placz: -
W ten piątek ,byłam tylko zawieść karmę dla chorej suńki więc obchodu nie zrobiłam ,ale z tego co widziałam były dwa podrośniete .Jedna biała suczka i zółty piesek dzikus.Zrobię zdjecia ,ale dopiero za tydzień..
-
Boze .spędzili ja z tyloma szczeniakami w tej małej kociarni ,ze pewnie się do miski rzadko dostawała stąd ta jej chudość :roll:,Malutka zdrówka
-
Madzia dzięki, ten szczeniaczek ma juz dom .
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
:oops::oops::oops:................ -
Boze ,ale dlaczego nikt jej nie chce :placz:przecież to chodzący ideał:shake:
-
No właśnie ja cały czas myślę ,sprawdzałam już dwa domy u nas ale tragedia na podwórku pies na łańcuchu i w ogóle nie to co miało być ,Jestem juz załamana tą sytuacja Beka ratuj dobrym domem .Baba miała dzwonić do mnie tydzień temu juz była zdecydowana i milczy ,ale to moze lepiej dla Ady.....
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Daj spokój, tak chyba naprawdę to oni go nie chcieli......sami by dzwonili :shake: -
Przekręciłam ,to ten guz pod skóra w okolicy sutka był taki paskudny i mówił ze trzeba miesiąc poczekac zobaczymy.Chciałam jakąś chemie jej podać w razie jakby co ,ale mówił ze musi sie organizm posterylce uspokoić czy cos w tym stylu,:oops:i teraz nie ma sensu :roll: Beata nie wiem o jaką suczkę Ci chodzi:oops:
-
[quote name='stonka1125']a co tam u myszeczki?uspokoiła sie troszke????[/quote] Stoneczko ,Mycha jest po dwóch operacjach .ZA jednym podejściem sterylka plus guz w okolicy sutka.Ale martwię się bo na jajniku była brzydka zmiana nowotworowa .Modlę się ,ze to wszystko sie uciszy i nie będzie juz nic się działo bo hormony przestana napędzać te zmiany i ich następstwa tfu ,tfu.Mycha nie widzi swiata poza mną i chodzi krok w krok ,pod bramą kładę 3 wielkie bale zeby nie przelazła na ulicę bo niestety już jej w tej kwestii nie zaufam ,bo brak bali oznacza jajecznicę na środku drogi . :shake: Cieszę się nią tak jak ona mną to cudowna sunia i teraz tak myślę co by było ,gdyby ten syf jej rósł i rósł a ona by tak w ciszy i bólu cierpiała :-( Niedługo walnę jakąś fotę .
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
NIkt nie dzwonił:shake: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia mam i co z tego jak coś zmienili w tym ImageShack i za boga teraz nie potrafię :shake: Moze TOla pokieruje Przez Tel. -
Jezu co tutaj tak cicho!!! Helga przelałam Ci 22zł za antybiotyk!!
-
Piękne Allegro ,łezka mi popłynęła .A nawet więcej niż jedna .Moja Zuzieńko znajdz człowieka ,który zasłuży na Ciebie !!!!
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No właśnie mam troche fotek ,a za cholerę ich wrzucić nie moge jakiś New ImageShack i cały czas mam problem ,Moze Tola na dniach mi wytłumaczy bo będzie klapa mam sporo do uzupełnieniania zdjęc:shake: -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Jest tam już od roku i poznałam go naprawdę dobrze ,jest przyjacielsko nastawiony do zwierząt i do ludzi ,bardzo lubi sie przytulać i uwielbia być na rękach .Zero agresji ,zawsze gdy tego wymaga sytuacja schodzi z drogi . -
I co nic nie wiadomo??
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/[/url] Prosze zajrzyjcie tutaj str 1 i dwie ostatnie!!! -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/[/url] Zajrzyjcie tutaj ,prosze str 1 i dwie ostatnie -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/[/url] Gajowo i inni proszę wejdzcie na ten wątek ,na 1 i dwie ostatnie strony!!!!!
-
[quote name='ronja']a tytuł przyciągający jaki?? bo ja nie mam pomysłu[/quote] ''Pozwól pokazac mi jak bardzo potrafie kochać ''
-
Nie wiem czy to nie będzie za długie ,można coś wyciąć .Nie jestem w tym najlepsza ,napisałam tak od serca:oops: