Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL="http://img256.imageshack.us/my.php?image=dsc00948320x200.jpg"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8826/dsc00948320x200.jpg[/IMG]mój mąż jest zdolny facet ,siedział i Wilusia wrzucił ,teraz juz wiem jak .A przynajmniej tak mi sie wydaje [/URL]
  2. Ja zawsze mam największy sentyment do starowinek ,przytul ja ode mnie .Mam nadzieję ,ze to nie przerzuty u niej .Ja sama czekam w niepewności ,bo sunia która wziełam od nas ze schronu jest po operacji guza.
  3. W wolnym czasie moze też karmia swoje zwierzeta:mad:
  4. Niestety ,ale sie nie udało tłumaczyła mi Tola jak to wrzucać i nic musi mi ktos powiedzieć gdzie popełniam błąd .Wiluś super bardzo się ucieszył jak zwykle na mój widok ,jest słodziutki i ciągle nikt go nie chce:placz:
  5. W ten piątek ,byłam tylko zawieść karmę dla chorej suńki więc obchodu nie zrobiłam ,ale z tego co widziałam były dwa podrośniete .Jedna biała suczka i zółty piesek dzikus.Zrobię zdjecia ,ale dopiero za tydzień..
  6. Boze .spędzili ja z tyloma szczeniakami w tej małej kociarni ,ze pewnie się do miski rzadko dostawała stąd ta jej chudość :roll:,Malutka zdrówka
  7. Madzia dzięki, ten szczeniaczek ma juz dom .
  8. :oops::oops::oops:................
  9. Boze ,ale dlaczego nikt jej nie chce :placz:przecież to chodzący ideał:shake:
  10. No właśnie ja cały czas myślę ,sprawdzałam już dwa domy u nas ale tragedia na podwórku pies na łańcuchu i w ogóle nie to co miało być ,Jestem juz załamana tą sytuacja Beka ratuj dobrym domem .Baba miała dzwonić do mnie tydzień temu juz była zdecydowana i milczy ,ale to moze lepiej dla Ady.....
  11. Daj spokój, tak chyba naprawdę to oni go nie chcieli......sami by dzwonili :shake:
  12. Przekręciłam ,to ten guz pod skóra w okolicy sutka był taki paskudny i mówił ze trzeba miesiąc poczekac zobaczymy.Chciałam jakąś chemie jej podać w razie jakby co ,ale mówił ze musi sie organizm posterylce uspokoić czy cos w tym stylu,:oops:i teraz nie ma sensu :roll: Beata nie wiem o jaką suczkę Ci chodzi:oops:
  13. [quote name='stonka1125']a co tam u myszeczki?uspokoiła sie troszke????[/quote] Stoneczko ,Mycha jest po dwóch operacjach .ZA jednym podejściem sterylka plus guz w okolicy sutka.Ale martwię się bo na jajniku była brzydka zmiana nowotworowa .Modlę się ,ze to wszystko sie uciszy i nie będzie juz nic się działo bo hormony przestana napędzać te zmiany i ich następstwa tfu ,tfu.Mycha nie widzi swiata poza mną i chodzi krok w krok ,pod bramą kładę 3 wielkie bale zeby nie przelazła na ulicę bo niestety już jej w tej kwestii nie zaufam ,bo brak bali oznacza jajecznicę na środku drogi . :shake: Cieszę się nią tak jak ona mną to cudowna sunia i teraz tak myślę co by było ,gdyby ten syf jej rósł i rósł a ona by tak w ciszy i bólu cierpiała :-( Niedługo walnę jakąś fotę .
  14. Zdjęcia mam i co z tego jak coś zmienili w tym ImageShack i za boga teraz nie potrafię :shake: Moze TOla pokieruje Przez Tel.
  15. Jezu co tutaj tak cicho!!! Helga przelałam Ci 22zł za antybiotyk!!
  16. Piękne Allegro ,łezka mi popłynęła .A nawet więcej niż jedna .Moja Zuzieńko znajdz człowieka ,który zasłuży na Ciebie !!!!
  17. No właśnie mam troche fotek ,a za cholerę ich wrzucić nie moge jakiś New ImageShack i cały czas mam problem ,Moze Tola na dniach mi wytłumaczy bo będzie klapa mam sporo do uzupełnieniania zdjęc:shake:
  18. Jest tam już od roku i poznałam go naprawdę dobrze ,jest przyjacielsko nastawiony do zwierząt i do ludzi ,bardzo lubi sie przytulać i uwielbia być na rękach .Zero agresji ,zawsze gdy tego wymaga sytuacja schodzi z drogi .
  19. I co nic nie wiadomo??
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/[/url] Prosze zajrzyjcie tutaj str 1 i dwie ostatnie!!!
  21. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/[/url] Zajrzyjcie tutaj ,prosze str 1 i dwie ostatnie
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-sie-podzialy-4-psy-ze-schroniska-w-zamosciu-132092/[/url] Gajowo i inni proszę wejdzcie na ten wątek ,na 1 i dwie ostatnie strony!!!!!
  23. [quote name='ronja']a tytuł przyciągający jaki?? bo ja nie mam pomysłu[/quote] ''Pozwól pokazac mi jak bardzo potrafie kochać ''
  24. Nie wiem czy to nie będzie za długie ,można coś wyciąć .Nie jestem w tym najlepsza ,napisałam tak od serca:oops:
×
×
  • Create New...