[quote name='Tola']Kudłatka znowu została zaatakowana przez suki, ma odgryziony ogon:placz:
W tej chwili jest po amputacji częsci ogona.
Funia będzie dzisiaj widziala się z wetem i dowie się, ile sunia musi byc jeszcze w schronisku[/quote]
Amputowany jest prawie cały ogon ,zostawił tylko na pół kciuka .***** nie wiem czy oni to specjalnie robia czy co ,jak mozna nie zauważyć ze ona ciągle była podgryzana i atakowana ,tyle razy to sygnalizowałam .Ale komu to mówić :angryy:Siedem dni to minimum ,zanim ją wydadzą