Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Tola']Kudłatka znowu została zaatakowana przez suki, ma odgryziony ogon:placz: W tej chwili jest po amputacji częsci ogona. Funia będzie dzisiaj widziala się z wetem i dowie się, ile sunia musi byc jeszcze w schronisku[/quote] Amputowany jest prawie cały ogon ,zostawił tylko na pół kciuka .***** nie wiem czy oni to specjalnie robia czy co ,jak mozna nie zauważyć ze ona ciągle była podgryzana i atakowana ,tyle razy to sygnalizowałam .Ale komu to mówić :angryy:Siedem dni to minimum ,zanim ją wydadzą
  2. Rozmawiałam z Ewą z hoteliku ,Luna wychodzi na spacery i jest z niej niezły numerek .Stan skóry znacznie sie polepszył;)
  3. Jest deklaracja stałej wpłaty ok.70zł na Wilusia !!!!!!!!!! Zbieramy dalej ,no kto da chociaż 10zł miesięcznie błagam
  4. [quote name='Torusia']Czyli Państwo zakochali się w Tabsiku z wzajemnością, naprawdę jak w bajce, oj żeby tak się we mnie ktoś zakochał :lol:[/quote] Beata ,a ty jak zwykle o jednym :evil_lol:
  5. A kiedy z ogłoszeniami trzeba wkraczać?
  6. Stoneczko dzięki za opiekę :loveu:
  7. Jutro będę miała wyniki Luny na papierze ,ale juz dzisiaj dzwoniłam do Hotelu i mówiłam Pani Ewie ,ze nie ma żadnych obaw i zagrozenia z jej strony dla innych psów. Prosimy o zdjęcia Luny :cool3:
  8. Jetst bardzo energiczna i wesoła pragnie strasznie pieszczot.
  9. Miejsce moze się zwolnić w każdej chwili bo Murka mówiła ,ze adopcje ruszyły .A moze być też tak ,ze troche to potrwa..
  10. na razie niestety ,nie ma miejsca ale jak tylko się zwolni miejsce .Wpisałam go w kolejkę i czeka także zbieramy kasę.;)
  11. Jutro widzę się z Wilusiem ,czy coś mu przekazac od was??:cool3:
  12. ?????????????????????????
  13. Malwinko sunieczko ,uśmiechnij się troszeczkę :roll:
  14. Bardzo się cieszę ,Ada chyba zrozumiała ze nie moze sprawiać problemów .To sunia anioł .;)tylko teraz trzeba ruszać z ogłoszeniami . To kto pomoze ?
  15. Super!!!!!!!!
  16. Kto moze dorzucić grosza za transport Ady do hotelu ,bo ja juz nie wydolę :oops: TRzeba zwrócić Heldze 100zł !!!
  17. TO wspaniała sunia ,dla wyjątkowej osoby...;) W schronie gubiła się w tym tłumie ,Murki obserwacje są w 100% trafione bo patrząc na nią w schronie taka właśnie była:roll:
  18. Odrobaczona mogła być raz ,a jeśli chodzi o szczepienia wirusówki to na 100% nie .Wścieklizny chyba jej nie zrobili ,bo za mała ale nie wiem tego na bank:oops:
  19. I z zamojskimi suczkami ,czterema zresztą :roll:
  20. [URL="http://img510.imageshack.us/my.php?image=dsc01197320x200.jpg"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/963/dsc01197320x200.jpg[/IMG]To jest sunia ,która wykarmiła szczenięta ze smietnika .Jest wspaniała i bardzo pragnie miłości .To wspaniały towarzysz na całe życie.[/URL] Zdjęcie byle jakie ,bo gryzie ją większa suka z która siedzi .Mam nadzieję ,ze nie dali jej na ogólne bo tam nie ma szans....
  21. Ten pies jest tak oryginalny ,ze ilekroć patrzę na niego to konam ze śmiechu .Podobny jest do Gremlinsa i jest mniejszy od kota .Bardzo nieśmiały i ale zawsze czujnie patrzy na zwiedzającyh schron. Jest w bardzo zagęszczonym boksie ,ten ogon na zdjęciu jest kolegi z boksu gdyż ciągle ktoś wchodził w kadr.
  22. [URL=http://img261.imageshack.us/my.php?image=dsc01125640x480.jpg][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2691/dsc01125640x480.jpg[/IMG][/URL]
  23. Są ,ale mamusia poszłaa przez schroniskowa adopcję :shake:,na szczęście wet zrobił jej sterylkę aborcyjną..Matka piękna duża puchato -biszkoptowa.Cudo!!
  24. Helaga i jak koszty paliwa ,ile wyniosły ?
×
×
  • Create New...