Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Jestem Zuzia,jeszcze pare miesięcy temu mieszkałam schronisku.Cierpiałam bardzo ,byłam gryziona ,głodna i chora.A le nie to było najgorsze,ja nawet nie mogłam podejść do siatki ,zeby ktoś mógł mnie pogłaskać i chociaż sie do mnie odezwać .Każdy mój ruch nawet głową powodował ,ze moje współtowarzyszki rzucały sie na mnie i dotkliwie gryzły. A tak bardzo chciałam tym wszystkim ludziom powiedziec ,jestem tutaj będe was kochać tylko zabierzcie mnie z tego miejsca,ale oni odchodzili a ja zostawałam i z dnia na dzień poddawałam się... Mijały kolejne miesiace ,załamalam się nie wychodziłam już z boksu leżałam pod ścianą i zrozumiałam ,ze nigdy nikt mnie nie pokocha . A jednak wypatrzyła mnie wolontariuszka ,kóra musiała zauważyć ze całkowicie sie poddałam .Jej ręce głaskały i przytulały a ja byłam jak w niebie wtedy zrozumiałam ze już mnie tu nie zostawi. W listopadzie byłam już w domu tymczasowym u cudownej osoby ,dzięki której uwierzyłam w ludzi i oni odkryli jaka jestem fajna.Niestety mój czas w tym domu się kończy ...... Zuzia to sunia w wieku ok 5 lat.Jest wysterylizowana.Jest wspaniałą łagodna sunią .dogaduje się z innymi psami ,jest bardzo delikatna dla dzieci .Zuzia pokocha Cie miłością wielka czy ,czy zechcesz jej odwzajemnić to uczucie?
  2. nie potrafię ich teraz wrzucić ,coś się zmieniło w tym programie bo wcześniej jak się już wybrało zdjęcie to naciskało sie host it i pojawiał sie link a teraz jest start upload i nic się nie dzieje po naciśnięciu tego .:shake: Kto podpowie jak to zrobić ,albo niech mi ktoś prześle ten program
  3. no to jak tam pan nadaje się:cool3:
  4. Napisałam ,treść wstawię pózniej jak wróce z pracy chyba ze dorwe się do internetu w pracy to wczesniej:oops:
  5. Monka ,wypytaj i sprawdz czy ten pan ma serce oprócz tego ,ze oferuje jej dom bo ona jest bardzo kochana i nauczona bliskiego kontaktu z człowiekiem ;)
  6. Helga odezwij się ty wiesz najlepiej ! Z tego co mówiła mi Helga to Ada jest dobrym Strózem:razz:
  7. O JEZU !!!! dzisiaj w nocy pisze obiecuje .TYlko dzieci położe spac.
  8. jestem jutro w schronie ,zrobię zdjecia ok:lol:
  9. Jutro ide do schronu ,wykocham Lunkę .Mam dla niej suchą karmę ,od sponsorki. Luna jest w osobnym boksie ,na obserwacji będzie jadła 6 tyg. tylko sucha karmę i zobaczymy czy stan jej skóry się poprawi.;)
  10. Jestem ,jestem w piątek się widzimy z Lunką:razz:
  11. Brawo Matrioszka ,poza śpiewaniem masz widzę jeszcze inne talenty:cool3:
  12. Czekajcie ,moze coś jej wypadło waznego >Pamiętasz Marta jak z Azą było?
  13. jA MYŚLĘ ,ZE NAPEWNO TAK ale w budach jest straszny syf i wszystko do kupy robi swoje .Ale ta alergia zrobi z niej niedługo jednego strupa więc trzeba jak najszybciej kupować jej ta specjalna karmę i nie pogłębiać stanu skóry . Pewnie jakaś wątrobowa karma ,Norman taka dostaje i lepiej było po niej:roll:
  14. Amen .!!!!! Byłam z nim na początku jak wyjeżdzał i ciesze się z takiego końca. Ale było warto . Dzieki Lucynce od Kolaków i niezmordowanej Zurdo -Pozdrawiam serdecznie
  15. Jestem dobrej myśli ,bo to przecież wyjatkowy pies i chyba osoba która sie nim zainteresowała taka być powinna:roll:
  16. [quote name='*Gajowa*']Zuzia kocha się przytulać, jak tylko usiądę na ławce zaraz pcha się na kolana :lol: .[/quote] Tak wiem to najlepiej ,kocha człowieka po prostu a nikt jej Nie chce to złoty pies:placz:
  17. Stoneczko jesteś w błędzie ,czy szpital czy boksy to jedzą to samo świństwo:shake:
  18. Tak daj mój numer ,jestem w temacie na bieżąco;)
  19. No jak ,nie podoba wam sie może co ? Co tu tak cicho:shake:
  20. Ale szczęśliwe szczeniaki!!!!
  21. zDJĘCIA PIEKNE .pomyślę nad treścia ogłoszenia jutro.
  22. Helga no a jak ada sie czuje ,lepiej ??
×
×
  • Create New...