-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
mAM DEKLARACJĘ OD lady swallow 20 zł --Dzięki :loveu:Mamy już 70zł .Brakuje tylko 140zł :oops:
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Stoneczko ,co to za Fajny młodzieniec przy zamojskich laskach :crazyeye: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak Marta mi poda numer konta zaraz porozsyłam do osób ,które się zadeklarowały dla księżycowej dziewczynki wpłacać na utrzymanko:cool3: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
W schronie zjadła ostatnio gołębia :p,jakby nie patrzeć z myśliwskich pochodzi;)Tylko pióra zostały -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
funia replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ale ona piekna !!!! -
Ja deklaruję 50zł
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
funia replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Cudowny finał historii suczki z aniołem na klacie !!!1 -
[quote name='mysza 1']Bidulka. Kiedy się przenosi?:shake:Jeśli ktoś moze coś zaproponować innego to bardzo proszę :roll:plan jest taki wyprosiłam u Helgi przed świetami jeszcze 2 tyg.dla Ady i w tym czasie musimy sie zmieścić:-o
-
[quote name='Helga72']Funiu trzymam ją w kojcu ale jak wychodzę i ona to widzi to wolę zamknąć ją w domu coby za mną nie poleciała i nie wsiąkła :shake: zaledwie kilka dni dzieli ją od wyjazdu dlatego wolę dmuchać na zimne nie chce, żeby coś się przydarzyło . Wolę pilnować Adulca niedobrej cholery bo jak gdzieś się ruszę to ona za mną :eviltong: wystraczy ,że nie zauważę pojadę i resztę już wiesz :evil_lol:[/quote] No ,tak rozumie:oops:
-
[quote name='Tola']Piekne duze psy [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4269/p1020763.jpg[/IMG]Ten pies to troche taki typek jest ,on ciągle gryzie się z psami .Zmieniał juz kilka razy boksy ,bo jest dominantem i szuka zaczepki .Nigdy nie weszłam do niego jakoś tak sie go obawiam ,Ale trudno powiedzieć ,..... Ten bardzo chudy [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8100/p1020764.jpg[/IMG][/quote]Ta bida spędz mi sen z powiek już od dawna > To bardzo miły piesek .On jeśli dobrze pamiętam nie ma jednego oka ,Jest zgodny z innymi psami ,Jest zawsze strasznie wygłodniały .Szkoda mi go strasznie ,dziewczyny boję sie ze wet go uśpi juz kiedyś mi o tym wspominał .Ona tak bardzo chce żyć i ma taka nadzieją w tym jednym oczku .....pomóżmy mu ..........nie spóżnijmy się ...........
-
sunia wysterylizowana [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8777/p1020766.jpg[/IMG]Ta sunie nazywam Grubasia ,ma specjalne względy w schronie bo biega luzem ,moze mieć ok 5 lat .Jest bardzo wielką pieszczocha .Gdy widzi mój samochód biegnie razem z nim jak wjeżdzam do schronu .Jest bardzo delikatna ,nie narzuca się i bardzo rozumie co sie do niej mówi .To zgodna sunia ,bardzo lubi dzieci .Lubi okazywać rolę gospodyni ,troszkę poszczekaa na obcych ale zaraz odchodzi i kładzie się w budzie .Smuci mnie fakt ,ze duzo czasu spędza wbudzie czasami nawet nie chce z niej wyjść ,Boję się możecoś ja boli ,ale jak mówił lekarz nic jej nie jest.....
-
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1129/p1020772.jpg[/IMG] Ta sunia jest młodziutka nie ma roku ,3 tyg.temu wyniosłam ją bez pozwolenia z najbardziej zagęszczonego boksu ,gdzie wrony zawracają .Nikt tam nie zagląda.Sunia była wychudzona strasznie ,ale tam była prawdziwa szkoła przetrwania ponad 20 suk razem ,Ona błagała mnie wkładając łapki przez kraty i starała sobie zagarnąc mnie chociaż na sekundę .Gdy ją zabrałam lizała mnie po twarzy i usnęła w sekundzie jak niemowlę .Poznaje mnie z daleka i piszczy niemiłosiernie .Jest przesłodka i kochana .
-
Superparówa:evil_lol: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3748/p1020779.jpg[/IMG] Przedstawiam wam Parówkę ,to jest bardzo śmieszna sunia .Jest bardzo łasa na pieszczoty i jeśli ich nie dostaje to podszczypuje delikatnie w nogi dla zabawy oczywiście ,Jest szczekliwa i czujna .Jest już długo w schronie.:shake:
-
[quote name='Tola']Suczki z wybiegu Ta jest cudna, taki wesołek:lol: [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7457/p1020777.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3751/p1020776.jpg[/IMG] [/quoTa sunia została przywieziona z matką ,matka jest piękna biszkoptowa i kudłata.Ta jest bardzo wystraszona dziwię sie ,ze Marcie udało się zrobić jej zdjęcie .Zwykle nie wychodziła z budy .Fakt to piękna sunia ,ona nie ma nawet roku. Dzięki mnie jest tu na wybiegu ,bo zamknęli ją z najgorszymi sukami w boksach i robiła tam pod siebie ze strachu ,tutaj odżyła .Troche serca i sunia będzie wspaniałym towarzyszem .
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Ja juz nawet nie wiem co pisać!! -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
funia replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Tundra:cool1: jest osobą ,która wiele mogłaby powiedzieć na temat wyjazdu suczek z Zamościa .Ma kontakt z Pixie:roll: Aha i zaciekle jej broni ,tak jakby ktoś chciał od niej rzeczy nienormalnej wręcz abstrakcyjnej:shake: -
Co tam u suniek ,? a ten domek co jakiś facet miał wziąć już nieaktualny?
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
funia replied to Ewkaa's topic in Organizacje
4 suczki z zamojskiego schronu ,były tak przez życie doświadczone ,ze zakładając im wątek chciałam uchylić im nieba .Tak im dobrze zrobiłam ,ze do dzisiaj kur..a nie wiem gdzie są ,a PIXIE od tamtej pory nie odezwała sie słowem na wątku .Nawet pani D .K,nie odbiera tel. twierdząc ,ze robimy burze i nagonke .Coś w tym stylu. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
funia replied to Ewkaa's topic in Organizacje
A pózniej napiszą na Dogo .Pieski bezpieczne na miejscu ,Zdjęcia wkrótce .:mad: A .zadna z nich nawet nie ma pojęcia co się z nimi stało .Moze tak właśnie było w przypadku tych kilkunastu co uśpili........