Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. NO WILUŚ skacz do domku!!!!!!!!!!
  2. W piatek jak byłam bardzo sie ucieszył ,dostał głaskanko i przytulanko .Ale ogólnie jest smutny.....
  3. To właśnie ten Amuś proszę ,jeśli ktoś odpowiedzialny moze go wziąć niech to zrobi bo u nas tylko dresiarze zabieraja takie psy......
  4. Super!!! a jak tam dzisiaj sie czuje?
  5. Dziewczyny on nie jest średni on jest malutki .On jest wielkości kota wypasionego. Jeśli chodzi o zbiórkę kasy na niego to myślę ,zeby wpłacać do Murki ale z zastrzeżeniem ze to właśnie na niego ,Az uzbiera sie kwota
  6. No ,to pozostaje kwestia transportu z Łodzi do Jarocina . Kto wie ile to i jak daleko . Jak to zacząć organizować ,z kim zagadywać
  7. .............................. .
  8. NO ,Beka Lepszego zakończenia deklaracji być nie mogło . Swietnie ,a ile 10zł czy 20zł:oops:
  9. NO czekam ,kto chętny??
  10. Kto chce być tą osoba ,która zamknie listę deklarujących :cool3: KOMU 10zł ,komu?? Chociaż jakby dali 20zł to by było 210zł ,zeby pani z hotelu wiedziała ze w ZAmościu i okolicach dobre duszki mieszkają ;)
  11. Koleżanka Edyta ,zadeklarowała 20zł.!!!!!!!!!! Brakuje nam tylko 10zł !!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Stoneczko ja zdaję sobie sprawę dokładnie ,ze to dobra cena .Zmobilizujemy siły i zaraz po wylądowaniu Ady w Jarocinie idziemy całą parę .Liczę na was :cool3:
  13. Rodzice Maciusia zadeklarowali 10zł------- [COLOR=DarkRed]Brakuje nam juz tylko 20zł .Kocham was za to Razem mozemy tak wiele:loveu: [/COLOR]
  14. Handzia 10zł , Potrzeba nam juz tylko 30zł!!!!
  15. żebracy dogomanii łączmy się !!!!
  16. Żebranie nawet nie żle mi idzie ,muszę zastanowić się nad tym na poważnie:evil_lol: CZekam na kolejną deklaracje ,koleżanka ma odzdzwonić zaraz .Trzymajcie kciuki moze kolejna dyszka wpadnie:lol:
  17. Gdzie są do cholery 4 suńki z Zamościa !!!!!!!!!! Pixie odezwij się na Boga:shake:
  18. brakuje już tylko 40 zł!!
  19. Następna deklaracja Siwa 10zł !!!! (
  20. Tola 10zł -------- Brakuje juz tylko 50zł !!!!
  21. Jak z ogłoszeniami ? czy trzeba coś robić ?
  22. Helgo ,najbliższy tydzień juz będzie ostatnim Ady u Ciebie .Bo jak nie nazbieramy tych 60zł .to przyjedzie tutaj:roll:
  23. Więc jeszcze raz [COLOR=DarkRed]DEKLARACJE STAŁYCH WPŁAT NA HOTEL W JAROCINIE DLA ADY [COLOR=Black]funia - 50zł Lady swallow-20zł stonka 20zł funi siostra- 20zł funi znajoma-20zł Torusia- 10zł [/COLOR]----------------------------- mamy już 140zł brakuje tylko 60zł [/COLOR]
×
×
  • Create New...