-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No właśnie ,jakie?------może Wiluś ??:oops: -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Kudłatek jest bardzo przyjacielskim pieskiem ,ok pół roku temu był bliski śmierci przez zaniedbanie w schronie .DZięki szybkiej reakcji żyje i odzyskał chęci do życia .A wmawiano mi ,ze on stary i ślepy .I nie ma co się nim interesowac :mad:,on odwdzięcza sie wielka miłością .Rozpozanaje silnik mojego auta w schronie i wygląda zadowolony ,a ja przecież tylko chwilę tej miłości moge mu ddać ,bo jest tam takich wiele i trzeba rozdzielić pieszczoty na wszystkich:shake: Moze nam się uda temu chłopaczkowi znależć domek,co?? -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia będą ,zrobie .Jestem w piatek w schronie -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak w piatek sprzątałam szpitalik do kórego przeniesiono Tabsa ,mówiłam do niego Tabsiu wytrzymaj piesku już tylko dobrzy ludzie bedą na twojej drodze ,teraz zaczynasz nowe życie a on tak patrzył na mnie tymi mądrymi oczkami..... -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Maniek,śliczne te banerki Olusia Ci zrobiła:lol: -
Mała Pola zostaje na zawsze w DT:):):) Dziękujemy!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ewa ,nic nie piszesz co U Poli słychać ?? -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No właśnie on tak długo czeka :-(Wczoraj go wygłaskałam ,przytulałam i niestety tylko tyle . Wsadzili do niego na próbę psa młodego i Maniek mnie zaskoczył rzucił sie na niego i bardzo zaczął gryżc ,ale myśle ze to po prostu sposób na przetrwanie bo ostatni Mańka lokator był agresorem i Mańiek musiał sobie radzić w ten sposób ,bo absolutnie nie jest agresywny.:roll: -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak ,chyba zacznę sama obcinać pazury ,bo te Tabsa to jeszcze znośne były innym zakręcaja sie na boki,:shake: -
Ale pieknie śpią ,normalnie do kalendarza zdjęcia :loveu:
-
Wczoraj przelałam 35 zł i dzisiaj rano 35 zł ,czy masz juz na koncie? Helaga ,JAK ADA lepiej ? Byłaś u weta ?
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na pierwszych sponsorów Lunki :cool3: Świetny pomysł Stoneczko:loveu:Ty to masz głowę ,tylko musimy wykrzesać te 30 x 8 zł dziennie =240 zł . -
Zuzieńko kochana :shake:
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z nią na długim spacerze ,ale mimo to jest bardzo smutna .Nie wiem dlaczego . Jej sierść jest w gorszym stanie niestety,wet mówi ze to może alergia pokarmowa:shake:,trzeba jej inną karmę podawać .Trzeba szukac sponsora i kupować jej lepszą karmę a nie to szambo co je:angryy:. Załamuje sie jak widzi ,ze wraca\do boksu:placz: -
No i co byłas u weta? Jak Ada
-
Bernardynka jest,ale ona wcale nie jest taka mała .Ciekawe czy o ta sama nam chodzi?
-
CUDEŃKA ,OCZKA IWAN JUŻ MA DUŻO LEPSZE :loveu:
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
super!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Helgo napisz do którego marca najpóżniej ada musi być zabrana?
-
Mycha pojechała dzisiaj ostro po bandzie .Prześliznęła się między nogami ,jak mama wychodziła.Zwiała prosto na ulicę ,ja mieszkam przy głównej ulicy i drodze krajowej.W ostatniej chwili ,zatrzymałam pędzące auto, Przebiegła przez ulicę i w ogóle sie nie chciała wrócić.Uciekła w ciemną ulice i tam za nia pobiegłam ,wołam a ta bezczelna nic. W końcu zrezygnowałam i wracam bo ciemno jak w dupie u Murzyna patrze a Mycha biegnie znowu w stronę ulicy ,zamarłam bo tam śmierc na miejscu ,tam auta ciurem jadą zawołałam ja i o dziwo szybko przybiegła .Boje sie bo widzę ,ze rozwija skrzydła i zaczyna pokazywac swoją latajacą naturę . Gryzie też ciągle Funię :angryy: Zaczyna tez przechodzić dołem pod brama .Brama jest z napędem i wysokości nie mozna obniżyć.Martwię się tym bo nie jestem w stanie stać nad nia w każdej chwili .:shake: Jeszcze Mycha popraw się :mad: