Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. No właśnie ,jakie?------może Wiluś ??:oops:
  2. Kudłatek jest bardzo przyjacielskim pieskiem ,ok pół roku temu był bliski śmierci przez zaniedbanie w schronie .DZięki szybkiej reakcji żyje i odzyskał chęci do życia .A wmawiano mi ,ze on stary i ślepy .I nie ma co się nim interesowac :mad:,on odwdzięcza sie wielka miłością .Rozpozanaje silnik mojego auta w schronie i wygląda zadowolony ,a ja przecież tylko chwilę tej miłości moge mu ddać ,bo jest tam takich wiele i trzeba rozdzielić pieszczoty na wszystkich:shake: Moze nam się uda temu chłopaczkowi znależć domek,co??
  3. Zdjęcia będą ,zrobie .Jestem w piatek w schronie
  4. Jak w piatek sprzątałam szpitalik do kórego przeniesiono Tabsa ,mówiłam do niego Tabsiu wytrzymaj piesku już tylko dobrzy ludzie bedą na twojej drodze ,teraz zaczynasz nowe życie a on tak patrzył na mnie tymi mądrymi oczkami.....
  5. Dobranoc Maniek,śliczne te banerki Olusia Ci zrobiła:lol:
  6. Ewa ,nic nie piszesz co U Poli słychać ??
  7. No właśnie on tak długo czeka :-(Wczoraj go wygłaskałam ,przytulałam i niestety tylko tyle . Wsadzili do niego na próbę psa młodego i Maniek mnie zaskoczył rzucił sie na niego i bardzo zaczął gryżc ,ale myśle ze to po prostu sposób na przetrwanie bo ostatni Mańka lokator był agresorem i Mańiek musiał sobie radzić w ten sposób ,bo absolutnie nie jest agresywny.:roll:
  8. Trzymaj sie Psiaczku , będę tu zaglądać!
  9. Tak ,chyba zacznę sama obcinać pazury ,bo te Tabsa to jeszcze znośne były innym zakręcaja sie na boki,:shake:
  10. Ale pieknie śpią ,normalnie do kalendarza zdjęcia :loveu:
  11. Jak najbardziej ,Nika jeśli mozesz to proszę .Ten psiak to sama słodycz,ale nikt nigdy nie był nim zainteresowany:-( Warto napisać ,ze jest lekkim inwalida bo ma tylną łapke w kształcie kopytka ,wcale z resztą mu to nie przeszkadza jest bardzo zwinny.
  12. Wczoraj przelałam 35 zł i dzisiaj rano 35 zł ,czy masz juz na koncie? Helaga ,JAK ADA lepiej ? Byłaś u weta ?
  13. No to czekamy na pierwszych sponsorów Lunki :cool3: Świetny pomysł Stoneczko:loveu:Ty to masz głowę ,tylko musimy wykrzesać te 30 x 8 zł dziennie =240 zł .
  14. Zuzieńko kochana :shake:
  15. Byłam dzisiaj z nią na długim spacerze ,ale mimo to jest bardzo smutna .Nie wiem dlaczego . Jej sierść jest w gorszym stanie niestety,wet mówi ze to może alergia pokarmowa:shake:,trzeba jej inną karmę podawać .Trzeba szukac sponsora i kupować jej lepszą karmę a nie to szambo co je:angryy:. Załamuje sie jak widzi ,ze wraca\do boksu:placz:
  16. No i co byłas u weta? Jak Ada
  17. Bernardynka jest,ale ona wcale nie jest taka mała .Ciekawe czy o ta sama nam chodzi?
  18. CUDEŃKA ,OCZKA IWAN JUŻ MA DUŻO LEPSZE :loveu:
  19. Helgo napisz do którego marca najpóżniej ada musi być zabrana?
  20. Mycha pojechała dzisiaj ostro po bandzie .Prześliznęła się między nogami ,jak mama wychodziła.Zwiała prosto na ulicę ,ja mieszkam przy głównej ulicy i drodze krajowej.W ostatniej chwili ,zatrzymałam pędzące auto, Przebiegła przez ulicę i w ogóle sie nie chciała wrócić.Uciekła w ciemną ulice i tam za nia pobiegłam ,wołam a ta bezczelna nic. W końcu zrezygnowałam i wracam bo ciemno jak w dupie u Murzyna patrze a Mycha biegnie znowu w stronę ulicy ,zamarłam bo tam śmierc na miejscu ,tam auta ciurem jadą zawołałam ja i o dziwo szybko przybiegła .Boje sie bo widzę ,ze rozwija skrzydła i zaczyna pokazywac swoją latajacą naturę . Gryzie też ciągle Funię :angryy: Zaczyna tez przechodzić dołem pod brama .Brama jest z napędem i wysokości nie mozna obniżyć.Martwię się tym bo nie jestem w stanie stać nad nia w każdej chwili .:shake: Jeszcze Mycha popraw się :mad:
  21. Doszłam do wniosku ,ze to zły pomysł brać ją do pracy .Siedzi w garażu w budzie ,mama ja raz wypuści .A ja jak przyjadę to już dłużej biega ,Jest OK.
×
×
  • Create New...