Zaraz ,te psy o których pisze akucha ze jakis tam znajomy celnik widział jak uśpili .Przecież to jest Ku..a chore ,a osoby które były z tymi psami ? przecież same nie jechały ,jak mogły do tego dopuscić .Przecież można było wycofać się z przekraczania granicy i je uratowac wracając do kraju ,bo przeciez to byłóo do zrobienia .tak myślę .Gdzie wtedy były te wszystkie cwaniary ,które teraz milczą ,a wtedy wysłały je na poniewierke .
Akucha proszę dowiedz się kiedy to było ,to ważne .Na jakim przejściu granicznym? Moze połączy sie fakty .Juz dziś nie mam zycia po tym co usłyszałam.