Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Zaraz ,te psy o których pisze akucha ze jakis tam znajomy celnik widział jak uśpili .Przecież to jest Ku..a chore ,a osoby które były z tymi psami ? przecież same nie jechały ,jak mogły do tego dopuscić .Przecież można było wycofać się z przekraczania granicy i je uratowac wracając do kraju ,bo przeciez to byłóo do zrobienia .tak myślę .Gdzie wtedy były te wszystkie cwaniary ,które teraz milczą ,a wtedy wysłały je na poniewierke . Akucha proszę dowiedz się kiedy to było ,to ważne .Na jakim przejściu granicznym? Moze połączy sie fakty .Juz dziś nie mam zycia po tym co usłyszałam.
  2. Załamałam sie jak przeczytałam co akucha napisała .Boze mam nadzieję ,ze zamojskie są bezpieczne .:placz:
  3. A mnie bolą jak o naszej małpie pomyślę......:cool3:
  4. Do kojca ja za kare .:eviltong:Helga trzymaj ja w kojcu proszę ,bo chcę aby w Zamościu to nie był dla niej szok jak sie w nim znajdzie .:razz:
  5. [quote name='doddy']Czyli pierwszego i drugiej nie ma? A co z sunią? Bo ona nie chodziła - ma dom, czy została uśpiona?[/quote] Tak ,pierwszego i drugiego nie ma.Niestety nie wiem co z sunia :oops: ni e mamy wpływu na adopcje ,schron wydaje ja jak leci .Dlatego ,jeśli chcesz i masz jak to trzeba ratować tego który został . Ja dopiero w piątek bedę w schronie to mogę dokładniej zrobic zdjecia
  6. Jak tam Adusia w Swięta?
  7. No i jak ta Pani ze sklepu ,weżmie ją??
  8. Trzeci samiec jest ,to ten o któtrym pisałam .
  9. Ot i wszystko Epe napisalaś ,nic dodać nic ując . Przejrzystość ,gwarancją pewności i rzetelności .
  10. Tak Epe temat jest na czasie i bardzo dobrze ,ze został założony ten wątek .Bo jak juz wiemy ,załatwia sie ten temat czyli Niemcy po cichu .Więc czekamy ,kto jakie ma doświadczenia na ten temat .
  11. dziewczyny jak dobrze ,ze jesteście /Zdrówka wszystkim no i Lilu slicznocie:loveu:
  12. Małe ,czyli co ? zamojskie ?:crazyeye: No to czekam na Info
  13. Oj ,nie wiem,....:shake: coraz więcej psów znika u nas starszych ,boję się ze czyszczą teren z tych starych.....
  14. Oj ,łezka mi się zakreciła .jaka Fryzia szczęśliwa .Dzięki Luna ze zostałaś tak wymodlonym aniołem strózem naszej Fryżki .:loveu:To Fryzia przez rok śniła o tobie....i na Ciebie czekała.
  15. Ada zostaje jeszcze na dwa tyg,bo kojec musi byc podmurowany a dzisiaj chłopaki go postawili ,Nie mozemy zrobić tego byle jak bo Ada mogłaby zwiac a ulica jest blisko więc.....Zorganizujemy jej tu wielka akcje adopcyjna i postaramy sie o szybki super domek ,Ale swoja droga prosze szukajcie jej jeszcze domu bo lepiej dla niej zostać blizej niż znowu tachac do Zamościa...
  16. czy ktoś dzwonił??
  17. Smutek i nostalgia ,po prostu beznadzieja:placz:
  18. dzwoniłam przed chwila do weta powiedział ,ze sunia umarła:placz: .Jestem w szoku ,twierdził ze wszystko jest pod kontrola .jak zapytałam o to ze dlaczego nie zrobił mu wcześniej badań to stwierdził ze nie wybudziłaby mu sie z narkozy ........KU .WA JA JUZ MAM TEGO DOSC ,JA JUZ TEGO WIĘCEJ NIE ZNIOSĘ .
  19. ...........
  20. Czekamy na odpowiedz osoby z Zamościa ,która miala wziąć ją do siebie>
  21. A pamiętam ten dzień w którym ja pierwszy raz zobaczyłam <tragedia i rozpacz :placz:A teraz taka wiadomośc !!!!!!!!! Lunia kochamy cię
  22. :laola:Lunka ty szczęściaro!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...