Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Murka']O szansach na adopcje trudno mówić, zdrowa młoda Fryzia czekała prawie rok :crazyeye:, a kaleki Tabs znalazł dom po miesiącu... Ale generalnie Malwinka jest świetna: cichutka, grzeczniutka, bardzo łagodna, do tego jest malutka i pieszczoszek z niej nieziemski. Jest też młoda i ładna. Ciachniemy, podleczymy rankę na boku, poduczymy się obcowania w domu i myślę, że spokojnie się domek znajdzie ;)[/quote] To własnie chciałam usłyszeć:cool3:
  2. Biedny Maniuś ,czeka i czeka ......
  3. ZROBIONY PRZELEW DZISIAJ WIECZOREM ---------------------------------------------- fUNIA 50ZŁ MAŁGORZATA P-20ZŁ TOLA -10ZŁ HANDZIA-10ZŁ KATARZYNA LIPIEC 10ZŁ
  4. [COLOR=DarkRed]DEKLARACJE STAŁYCH WPŁAT NA HOTEL W JAROCINIE DLA ADY [COLOR=Black]funia - 50zł Lady swallow-20zł stonka 20zł Magda Janik- 20zł Małgosia P.-20zł Torusia- 10zł Tola--- 10zł Handzia -10zł Rodzice Maciusia-10zł Katarzyna Lipiec-10zł Edyta -- 20zl Beka ----10zł --- RAZEM 210zł----------------------------- [/COLOR]-----------------------------[/COLOR]
  5. nO ALE CO Z TYMI LUDZMI ,OKAZALI SIA NIE BARDZO ,CZY JAK?
  6. LUNA SIEDZIAŁA W BOKSIE Z DUZYMI SUKAMI ,WIĘC IM NIE PODSKAKIWAŁA BO PEWNIE BYŁA ZDOMINOWANA . a TO ZOŁZA JAKA ,NO KTO BY POMYŚLAŁ:cool1:CZY SONIA JEST POWAŻNIE PORANIONA?:roll:
  7. [quote name='mimiś']ja wpłacałam np.na Homerka z Tarnobrzegu bezposrednio do Murki, z zaznaczeniem na jakiego psa-i to chyba jest najlepsze[/quote] Murka mówi ,ze wolałaby aby dopóki fizycznie Wilusia u niej nie ma wpłacać ta kasę na czyjeś konto .Jeśli juz u niej będzie to wtedy tak ,piszemy z dopiskiem na Wilusia i ona to ma .Nam brakuje jeszcze 90zł a nie wiadomo jak długo nam zejdzie zebranie tej kasy .:roll:
  8. Jest naprawdę mały/Nika ja niee moge zbierać pieniędzy na swoje konto .Takie mamy zasady w Fundacji .:shake: Zadzwonię do Murki zapytam czy mozna do niej wpłacać zanim jeszcze psa przyjmie,:roll:
  9. [quote name='paros']Mogę zrobić :lol: co napisać i do kogo podać kontakt?[/quote] DEzięki ! Jutro podam namiar na Hotelik w którym jest Ada tylko zapytam czy mogę
  10. Jestem zła Pan,który wydawał mi sie super i zapewniał ,ze ja bardzo chce nie odezwał się już ponad 2 tyg. Nie wiem to chyba zły znak ,:cool1:
  11. Moze być na mnie .Maniek w piątek bardzo smutny i załamany .Dziewczyny dla niego chyba nie ma szansy .:placz:
  12. No i co ??????:-o
  13. Kasia a jak widzisz jej szanse na adopcję ?!
  14. Czy ktoś moze zrobić ogłoszenia ,allegro dla Ady??:roll:
  15. Piękne zdjęcia .!!!!!!!!!! Reszta pieniędzy na ADę ,spłynie poniedziałek a najpóżniej wtorek .Większość wpłacających ma pensję około 25 każdego miesiąca.
  16. Ewa zaczarowałyście mi Lune albo ja ktoś podmienił :cool3:Przecież Panna jak ta lala błyszcząca zadowolona ,ho ,ho :crazyeye:
  17. Stoneczko widzę ,ze ty nie próżnujesz .Czy relacje między wami a pracownikami są w porządku ?
  18. NIka moze być żle, w schronie jest przepełnienie i w boksie gdzie jest Wiluś są już 4 psy .Boję się ze moze zostać przerzucony na boksy ogólne a tam to juz kaplica .
  19. No ale dalej ,potrzeba nam na niego 240zł miesięczie ----doba za niego to 8zł .Zostało nam jeszcze tylko 160zł zebrać .
  20. No to mamy już 80zł !!!!!!!!!!! Dalej ,kto daje jeszcze błagamy bardzo o każdą złotówkę !!!!!
  21. [quote name='Dorothy'][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7417/p1020844.jpg[/IMG] czy to jest szczenie?[/quote]nie ,ale dosyć młody .Ten z tyłu jest bardzo długo ,ma mordę pitbula ,nogi jamnika i ogromnie słodki jest gościu.Bardzo pragnie człowieka
×
×
  • Create New...