[quote name='Murka']O szansach na adopcje trudno mówić, zdrowa młoda Fryzia czekała prawie rok :crazyeye:, a kaleki Tabs znalazł dom po miesiącu...
Ale generalnie Malwinka jest świetna: cichutka, grzeczniutka, bardzo łagodna, do tego jest malutka i pieszczoszek z niej nieziemski. Jest też młoda i ładna.
Ciachniemy, podleczymy rankę na boku, poduczymy się obcowania w domu i myślę, że spokojnie się domek znajdzie ;)[/quote]
To własnie chciałam usłyszeć:cool3: