-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ania przytul Lunke ode mnie tak od serca;) -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Lunka ty moja kochana znajdko z czasów wolontariackich ,przepraszam ze nie było mnie tutaj w takich ważnych ostatnio chwilach .Ale mam troche osobistych schodów ,mam nadzieje ze przemijających. wiem tez ,ze Ania jest wszystkim tym co mogło Ci sie najlepszego w życiu przytrafić i wiem ,ze przy niej jesteś bezpieczna ,szczęśliwa i bardzo kochana .Tym bardziej ,będzie trudno dla DS bo poprzeczka jest bardzo wysoko ustawiona .Lunka była i jest w moim sercu na zawsze .Bo wyrwanym z ciemnej śmierdzącej budy ,gdzie ludzkie oko jej nigdy by nie zobaczyło ,i tym bardziej rozpaczam nad tym ,ze takich Lunek juz nie uratujemy ,bo prawda jest straszna .NAS TAM NIE MA .nikogo nie wzruszy taki pies niech zdycha . Ania tak bardzo Ci dziekuje ,ze jesteś ,to dla mnie bardzo budujące ,ze Cie znam . Przepraszam powyłam sie troszke ,nasmęciłam tu na wątku ,ale tak mnie rozwaalily zdjęcia Luny po operacji ,ze nie mogłam ...... Ania daj znać kiedy ogłaszac Lune ,allegro itp. Pozdrawiam Ciebie i Lunke .Jesteś kochana :buzi: -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Uwierz mi ,ze nie ma z kim rozmawiać:angryy: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kto ma telefon do jamora to zadzwonie i zapytam o te szczepienia bo jeśli faktycznie musi je miec to dupa zimna z wyjazdem teraz ze schronu :shake:Prrzeciez to musi minac ok.2 tyg zeby złapal odporność -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Odrobaczaja TERAZ na pewno w schronie ,no ale wiadomo ze trzeba to powtórzyć . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jestescie boskie ,kiedy mam go wykupic bo schron tylko do 14 czynny a pon i wtorek do 16 -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
więc bardzo prosze o udostepnienie konta i działamy .kupuje psa ze schronu i kołujemy transport;) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ktos tu pytał dlaczego nie moge wziac kasy na swoje konto ,dlatego ze działam w fundacj emir ,która ma takie zasady . Moge podac konto nasze zamojskie i wtedy z dopiskiem na Atosa i bedziemy wyplacac jak przyjdzie juz pełna kwota ,moze być? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
nie moge bez pełnej deklaracji wysłac psa do hotelu ,bo w razie co nie bede mogła pokryć kosztów utrzymania . czy to mijsce jeszze zaczeka na Atosa? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
w jakim mieście jest ten hotel ? -
Napisze jeszce tylko o Brodweyu.Tak nazwalismy psa ,którego wyniosłam w sierpniu 2008 roku na rekach .przewracal sie w boksie ,gęsty sluz kapał mu z pyska i oczy miał zamglone .Gdy przewrócił sie w boksie i psy skakały po nim pobiegłam po pracownika ,który wyjal go z boksu i postawiliśmy go na ziemi ,pies bezwładnie runał .Pies nie stał sie taki w /ciagu kilku godzin ,zabrałam go do weta .Wet powiedział ,ze jest w bardzo ciężkim stanie i nie wie czy przeżyje .Był kila dni pod kroplówkami i chyba mial wielka wole zycia bo wyszedł z tego .Teraz cieszy sie wspanialym domem . Zapytam wprost ,gdybym go nie zauważyła zdechłby w niedługim czasie czyja to wina ? a wcześnie pracownik dolewał wody w każdym boksie ,Znowu nie zauważył ?? Jest jego zdjęcie u nas na stronie wtedy gdy go zabrałam jak wyglądał
-
Poczytałam ,teraz ja sie wypowiem .Lalu poczytaj ta smutna historie ,a jest to jedna z wielu i uwierz ,ze sobie jej nie wymyśliłam bo to niestety bolesna prawda . Sobota 9 sierpnia 2008 roku ,godz 14(Prowadziłam wtedy zeszyt) byłam w schronie bo miałam pozwolenie na dokarmianie słabszych psów na kwarantannie . W ostatim boksie kwarantanny znajduja sie trzy suczki ,dwie mniejsze i jedna bardzo duza .Duza suka jest agresywna w stosunku do tych dwóch a w szczególności do jednej pregowanej słabej ,leżącej w rogu boksu .Widac ,ze cos jej jest .Powiedziałam o tym pracownikowi ,powiedział ze zgłosi to . Niedziela 10 sierpniq 2008r godz 19 . poszam zobaczyc jak ma sie ta sunia młodziutka.Sunia lezała skulona i tylko jej oczy zdradzały jak bardzo cierpi .W boksie było pełno krwi wymieszanej z kałem ,sunia nie podnosiła się .Gdy kolejny raz zapytałam czy psa widział lekarz pracownik powiedział ,ze asystent o tym wie i jutro jedzie z nia do weta. wtorek 12 sierpnia 2008 r godz 17 Pobiegłam zobaczyć co z sunia ,boks był pusty ,czysty ,wysypany piaskiem.Zapytałam pracownika ,gdzie ona jest :crazyeye:Powiedział ,ze asystent zawiózł ja dzisiaj i juz z nia nie wrócił . Do czego zmierzam ,ano do tego lalu ze sunia umierała od piatku do wtorku na parwowirozę ( krwawa bigunka )i nikt z obsługi schronu jej nie uratował .A przeciez widza tak samo jak ja ,albo i lepiej bo przeciez widzą te psy co dzień ,więc łatwo zauwazyc ,ze coś jest nie tak .A gdzie był asystent ,który miał ja zawieżc juz na drugi dzień poi moim zgłoszeniu o tym fakcie ??!! Byłam wraz z dwójka członków emira naa spotkaniu z wetem powiatowym ,temat tej suni był poruszony .Jak nas poinformowano sunia nie przeżyła . sama leczyłam kiedys bezdomnego szczeniaka na parwo i był w bardzo zaawansowanym stadium tej choroby ,ale moja determinacja i 12 dniowe leczenie uratował psa ,który zyje do dzisiaj . Nigdy sobie tego nie daruje ,ze jej nie uratowałam .Jej udreczone bólem oczy bedę miała zawsze w pamieci . Jogi proszę jako weterynarz napisz jak straszna to byla smierć .Zdychanie na parwo :-(-----------------------------------------------------------------------------------------------
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
funia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
jak moja Mycha załatwiła sie po schronie pierwszy raz to wylazła z niej stara folia po parówce tak wymordowana w tym jelicie była ,ale rozprostowałam ją i wyszło szydło z worka:shake: -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
ale sie ciesze widząc takie rzeczy!!!!!! -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
I co opuściłyscie mnie biedna za kare ,czy co ?:placz: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No jestem ,jestem !!!! -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
mialam awarie dwóch komputerów na tym mam odwrócony obraz do góry nogami :angryy: szlag mbnie zaraz trafi.Moze maą mi zreperyje ,Sory za to pisanie ale tak szybcej idzie. Mój numer 601 071 963 .Ja jestem za tylko co będzie jak po miesiącu nie bedzie kasy na dalsze oplacanie w hotelu ? -
basza sory ,ale zawirowania osobiste nie pozwoliły wczesniej zajrzec .Dzisiaj wysyłam Ci piłeczke ,która obiecałam :oops:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Basia 1968 ,odstapiłla nam miejsce u Murki !!!!!!!!!!!!!!!!! Więc Atos jest drugi w kolejce ,jesli tylko jakis psiak pójdzie do domku Atos zaraz jedzie do hoteliku . Wiec trzebaa zbierac kasę ,za duzego psa jest 15 zł za dobe więc razy 30 =450zł:crazyeye: -
ona lubi wszystkich ,dzieci tez .Ale na nade wszystko kocha gnać przed siebie i gnac aż do utraty tchu ,taka jest ta muszka;)
-
Popłakałam sie jak czytałam allegro!!
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny prosze jeśli ,któraś moze niech udostepni swoje konto na wpłaty na Atosa ,ja nie moge niestety . wypiszcie ile mamy i ile nam brakuje ,zeby było przejrzyście /Ja lecę bo dziecko mi sie drze -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']...funiu nie zauważyłaś?:lol: Kochana a u jamora?... Zapytałam na wątku...zobaczymy...[/quote] oczywiscie zauwazyłam ,to super gotówka ale jesli dobrze zrozumiałam to wpłata jednorazowa tak?:oops: Zaraz pisze do osoby ,która moze odstapi kolejkę u murki bo piees zniknął ,moze sie uda;) -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Cudnosci !!!!!!!!!!:crazyeye: -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[url=http://en.uniteddogs.com/stopkillingdogs/]Stop Killing Dogs - the petition to stop brutal dog torture and dog meat consumption in South Korea[/url] PROSZĘ PODPISZCIE PETYCJĘ