Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. obiecane zdjęcie z archiwum ,Alma jako szczenię [URL="http://img69.imageshack.us/i/dsc00127640x480.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/719/dsc00127640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/dsc00136640x480.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2668/dsc00136640x480.jpg[/IMG][/URL]
  2. Bursztyn w twoim boksie jest identyczny pies jak ty .....Jeszcze w miare boki zaokrąglone ,ale to kwestia czasu:-(
  3. Nie mogę wziąć Atosa na stałe ,wezmę go do siebie do hoteliku i zobaczymy :roll: tutaj w Zamościu jest osoba która mam nadzieję jak go zobaczy to sie zakocha . Z resztą brakuje na niego pieniedzy skąd je weżmiemy na dalsze opłaty u Jamora .?450zł miesięcznie ....
  4. Jeśli dzisiaj nikt nie zajrzy do schronu to tak jak pisałam postaram sie pojechać w poniedziałek . Ale muszę mieć asystę bo ten typo nie da mi znowu żyć . Tylko jak go znowu na wybiegu nie będzie to co ....Przecież nie pokaże im o którego mi chodzi bo moze szybko nagle okazac się ze "poszedł do adopcji "
  5. Byłam wczoraj w schronie mam zdjęcie psiaka ale nie mogę dzisiaj wrzucić .Jak zwykle podszedł ufnie pod siatkę i nieśmiało pomachała ogonkiem .Obiecałam mu ,ze to już niedługo..... Jest bardzo sponiewierany ,brudny ale jeszce ma nadzieję
  6. Nawet wiersz był pozegnalny ,był bardzo smutny a zarazem dorosły jak na 12 letnią dziewczynkę .... Atos to kiedy mam po Ciebie przyjeżdzać ??
  7. Teraz rozumie. Początki na pewno nie bedą łatwe bo wiele rzeczy trzeba dograć i zorganizować sobie pracę. Ale byłąm w schronie przy 250 psach w Zamościu wiec dam radę .Psom potrzebne jest serce a ja im je dam bo to co mam zamiar robić było moim niespełnionym marzeniem przez lata .Na swoją mamę też mogę liczyc . Jeśli to co planuję uda mi się będzie fajnie .Pracując w schronie jako wolontariusz ,widziałam za wiele złego i dlatego mnie wyrzucili .... Dramatem są psy ,które gdy chodzę do schronu wyją na mój widok a ja nie moge wejść do nich i przytulić tak jak to robiłam ....Duzo by pisać ... Mam nadzieję ze Olek wytrzyma i jak nie do mnie to do innego hoteliku trafi i ktoś pomoze mu uwierzyć w to ze nie wszyscy ludzie to pootwory ,,,,,
  8. Szarotka nie powiedziałam ,ze psy bedą po dwa w boksach tylko ze mogą być po dwa w boksach a to nie to samo .... nie bardzo rozumie co miłałaś na myśli pisząc ,ze one muszą jeść ?
  9. Sunia jest do wzięcia ,jakby co;)
  10. Tak wiemy ,wiemy .Jak znajdę kogoś na poniedziałek to znowu pojadę .Grypa mnie pobiera więc muszę się kurować
  11. U nas znowu sporo szczeniaków w schronie.
  12. [URL=http://img51.imageshack.us/i/dsc02793640x480a.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3522/dsc02793640x480a.jpg[/IMG][/URL] Ta malizna na gwałt potrzebuje domu u mnie moze być tylko tydzień ,zabrałam ją dzisiaj ze schronu
  13. Ten niby Barnaba ,bo oryginał juz nie żyje Był dzisiaj na wybiegu jutro fotę wrzucę .Chciałam go pogłaskać warczał a po chwili agresywnie rzucił się do mnie przez siatkę .....
  14. Mam nadzieję ,ze wszystko z nim ok!
  15. dokladnie ,nawet dodałbym tam jakąś nutkę egzotyki .....wiesz przed końcem dobrze jest się rozsmakować:razz:
  16. Zaraz fota Kruszynki ,ale z niej komedia ... [URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc02793640x480.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7335/dsc02793640x480.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img94.imageshack.us/i/dsc02783640x480.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6341/dsc02783640x480.jpg[/IMG][/URL]
  17. Słodycze mogę im dać ale byłyby to ich ostatnie ......:diabloti:
  18. [INDENT] Dobrze, ze wzielas te bide. Moze damy jej na imie Kruszynka [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT] [INDENT] moja córeczka mówi do niej Węgielek [/INDENT]
  19. Więc nie da się zobaczyć go nie prosząc o przeszukanie boksów ,to nie wiem już jak zrobić .... Aha jeszcze Hit dnia . Powiedział kierownik ,ze na nikogo jeszce tak nie reagowały szczeniaki agresywnie jak na mnie ,to ze bardzo się miedzy soba gryzły wytłumaczył z wielką stanowczością i tonem znawcy ze powodem jestem ja ....Boze zwierzęta bójcie się mnie znawca dokonał odkrycia i nic juz nie bedzie takie same ....:p
  20. Ja myśle,ze ma 2 miesiące .ładnie chrupie suchą karmę i jest bardzo mądra .Właśnie przeleciała przez pokój z butem większym od niej dwa razy
  21. Anawa ,wzięłam go do domu bo nie mogłam patrzeć jak ogromne szczeniaki ćwiczyły na nim szarpannie za gardło .Lezała na zewnątrz na tym mrozie bo duze nie wpuszczały jej do budy .zwyłam się i wzięłam.Mam tydzień zeby znalezc jej dom ,jęśli ktos chce piękną miniturową sunie to jest od zaraz do wzięcia
  22. Jeśli ktoś się chce umówić czekam na propozycję ,mogę jechać w niedzielę i będziemy szukać .....Tylko musimy zdążyć bo schron w niedzielę do 12 czynny......
  23. Zobaczcie co przytargałam dzisiaj ze schronu ,Wszystkie psy ją gryzły była najmniejsza z nich i ciągle szarpa[URL=http://img693.imageshack.us/i/dsc02726640x480.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/5530/dsc02726640x480.jpg[/IMG][/URL]na .
  24. Funia, przecież nie jesteś tam sama. Kto jeszcze może podjechać i przetrzepać schron w poszukiwaniu Hero? Anawa to nie jest takie proste .... Sytaacja jest taka ,ze ja chodząc dzisiaj przez godzinę w schronisku miałam za sobą kierownika i pracownika ,chodzili za mną krok w krok .sledzili każdy mój ruch .Jak robiłam zdjęcie to wszczynał awantury ze bez jego zgody je robie .Ja jemu dłuzna nie pozostaję wiec po kilku minutach robi sie z takiej wizyty piekło . i tak jest za kazdym razem jak ide do schronu .Jego nienawiść jest tym większa teraz bo jestem świadkiem w sprawie o złego traktowania zwierzati ,która prowadzi nasza prokuratura .Prowokował mnnie cały czas puszczając takie teksty ,ze głuchego by szlag trafił . Do schronu jeżdzą tylko Tola i Sacred Piranha . Każda z nas nie powinna jeżdzić sama aby nie zdażały się takie wstręty ,ale niestety nie mogłam się zgrac czasowo z Piranią .Schron czynny jest od 11-14 ja w tych godz.pracuje tak jak wszyscy ,więc trudno jest się wstrzelić w te godziny .Aha w poniedziałek jest od 11 -16
×
×
  • Create New...