-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
funia replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Dam jakiś skromny grosik -
A kiedy ta sterylka miała by być ? Zaraz po przyjeżdzie do mnie ,czy po jakimś czasie ? Posterylkowe muszą być w domu a w domu nie wykończymy na początek lutego .Bedzie tylko jedno pomieszczenie zrobione a dalej cały czas będą jeszce kończyć .To nie jest dobre miejsce dla psa po operacji ,stuki ,puki tynki i kleje . Sterylki to planowałam tak ewentualnie koło wiosny ,no ale zobaczymy /
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ala wstaw zdjęcionka te co Ci na maila posłąłam:cool3: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jestem chora od dwóch dni ,dzis już leże .Jutro też zostaje w domu . W sobotę idę juz do pracy bo muszę .Nie obiecuję na 100% bo schron czynny do 14 ,ale postaram się być i poszukać go . Hero Leży mi na sercu tak jak i wam -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
funia replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Aha co do kieleckiego ,piękne strony ale znieczulica ogromna .Wiem co mój wujek wyprawiał ze zwierzętami ,przez to moja mama właśnie pokłóciła się z nim i od 17 lat tam nie byłam . Bił krowy ,katował psy .Moja mama (byłam jeszce wtedy dzieckiem) wyrywała mu kij którym okładal psa po głowie a on w amoku jeszce ją uderzył . -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
funia replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Jezusie kochany ... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Biedaku w góre -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
DZięki anawa!!! -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak z ogłoszeniami bo ja nie wiem:oops:,allegro jestchyba jeszcze wazne.... -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam swije 20zł plus 25 zł zaległych za Siwą /Zostanie Jeszcze jej długu 25 zł .Spłace to razem ze swoją deklaracją w lutym -
Tak widziałam ją ,nawet podchodziła do siatki .Było to jakieś trzy tyg.temu . Jak bedę to zobaczę ,ta sunia jest juz długo
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Smieszny jest gosciu -
to nie jest Tiffany na pewno to zupełnie inna ssunia . A Bajka jak byłam w piątek ( nie skojarzyłam jej)też tak wychylała łepek z budy ,pytam co to za biedak a pracownik na to ''świeży dopiero przyszedł "" Boze jak oni kłamią .....
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oczywiście budy to totalna porażka ,zadna nie jest ocieplona .U większych psów dachy zdejmują ....Zeby więcej weszło -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Myślę ,ze on jest na pewno ....Znalazł miejsce w budzie i woli nie wychodzić .Wiata jest tak zbudowana Przez środek biegnie korytarz wzdłuż niego po obydwu stronach zbudowane są boksy ,któtre nie mają pleców Tj, tak ze psy są na ciągłym przeciągu .Nie raz tam na wolontariacie załatwiłam sobie korzonki / CZyli teoretycznie jest tak ,ze budy są pod dachem ale na przestrzał jest pootwierane .Na około 15 psów są 4 budy ,wyobrazcie sobie na czym śpią te dla których brakuje miejsca ....Oblodzona terakota po której ślizgaja się .Mam nadzieją ze Hero ma miejscówkę w budzie . -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Została więc tylko sunia ..... Poproszę o zdjęcia biankę0 bo sunia jest na płatnym tymczasie w jej okolicach i to utrudnia zdobywanie aktualnych zdjęc . -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zawiozłyśmy z ala123 pieska do nowego domku .Jest niestety trochę zdziczały ,ale domek został o tym uprzedzony i wzięli go z całym dobrodziejstwem inwentarza . Mam ich bardzo blisko pracy więc po niedzieli sprawdzę jak tam nasz dzikusek . Dzwoniłam ,macha ogonkiem ale cały czas leży sparalizowany strachem ,bardzo żżył się ze starszym panem i wolnością podwórka .... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
owszem Szarotko ,ale wyszedł mi dzisiaj dowóz dwoch psów ,którymi sie opiekowałam do DS . Zabrało mi to sporo czasu ,zaliczyłam również lądowanie w rowie ....Ku uciesze gawiedzi wiejskiej wywinęłam 360 stopni i usadziłam się w rowie . Pomogli ,nie ma co .