Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. A kiedy ta sterylka miała by być ? Zaraz po przyjeżdzie do mnie ,czy po jakimś czasie ? Posterylkowe muszą być w domu a w domu nie wykończymy na początek lutego .Bedzie tylko jedno pomieszczenie zrobione a dalej cały czas będą jeszce kończyć .To nie jest dobre miejsce dla psa po operacji ,stuki ,puki tynki i kleje . Sterylki to planowałam tak ewentualnie koło wiosny ,no ale zobaczymy /
  2. Ala wstaw zdjęcionka te co Ci na maila posłąłam:cool3:
  3. Jestem chora od dwóch dni ,dzis już leże .Jutro też zostaje w domu . W sobotę idę juz do pracy bo muszę .Nie obiecuję na 100% bo schron czynny do 14 ,ale postaram się być i poszukać go . Hero Leży mi na sercu tak jak i wam
  4. Aha co do kieleckiego ,piękne strony ale znieczulica ogromna .Wiem co mój wujek wyprawiał ze zwierzętami ,przez to moja mama właśnie pokłóciła się z nim i od 17 lat tam nie byłam . Bił krowy ,katował psy .Moja mama (byłam jeszce wtedy dzieckiem) wyrywała mu kij którym okładal psa po głowie a on w amoku jeszce ją uderzył .
  5. Matrioszeczko nie będzie problemu jeśli właśnie jak piszesz sunia będzie po sterylce ,albo dwa pieski kochające inaczej i zgodne ze sobą:eviltong:
  6. Jak dobrze pójdzie to w przyszły piatek Frodo mógłby już być moim gościem;)
  7. Dziewczyny jak z ogłoszeniami bo ja nie wiem:oops:,allegro jestchyba jeszcze wazne....
  8. Wpłaciłam swije 20zł plus 25 zł zaległych za Siwą /Zostanie Jeszcze jej długu 25 zł .Spłace to razem ze swoją deklaracją w lutym
  9. Tak widziałam ją ,nawet podchodziła do siatki .Było to jakieś trzy tyg.temu . Jak bedę to zobaczę ,ta sunia jest juz długo
  10. to nie jest Tiffany na pewno to zupełnie inna ssunia . A Bajka jak byłam w piątek ( nie skojarzyłam jej)też tak wychylała łepek z budy ,pytam co to za biedak a pracownik na to ''świeży dopiero przyszedł "" Boze jak oni kłamią .....
  11. Oczywiście budy to totalna porażka ,zadna nie jest ocieplona .U większych psów dachy zdejmują ....Zeby więcej weszło
  12. Myślę ,ze on jest na pewno ....Znalazł miejsce w budzie i woli nie wychodzić .Wiata jest tak zbudowana Przez środek biegnie korytarz wzdłuż niego po obydwu stronach zbudowane są boksy ,któtre nie mają pleców Tj, tak ze psy są na ciągłym przeciągu .Nie raz tam na wolontariacie załatwiłam sobie korzonki / CZyli teoretycznie jest tak ,ze budy są pod dachem ale na przestrzał jest pootwierane .Na około 15 psów są 4 budy ,wyobrazcie sobie na czym śpią te dla których brakuje miejsca ....Oblodzona terakota po której ślizgaja się .Mam nadzieją ze Hero ma miejscówkę w budzie .
  13. DZiewczyny piszecie to takim tonem tak jakbym na siłę chciała go wypchnąć .Doskonale wiem jaka jest kolej rzeczy przy ewentualnej adopcji ale dziękuje za dokładny wykład.... po prostu zapytałam ,czy osoba nadal jest zainteresowana .
  14. No i co ztym domem dla biedaka ,chce go ?!
  15. Została więc tylko sunia ..... Poproszę o zdjęcia biankę0 bo sunia jest na płatnym tymczasie w jej okolicach i to utrudnia zdobywanie aktualnych zdjęc .
  16. Dzisiaj zawiozłyśmy z ala123 pieska do nowego domku .Jest niestety trochę zdziczały ,ale domek został o tym uprzedzony i wzięli go z całym dobrodziejstwem inwentarza . Mam ich bardzo blisko pracy więc po niedzieli sprawdzę jak tam nasz dzikusek . Dzwoniłam ,macha ogonkiem ale cały czas leży sparalizowany strachem ,bardzo żżył się ze starszym panem i wolnością podwórka ....
  17. O jezu jaki bidok .Teraz nie mam mozliwości wpłaty ,ale za jakiś czas coś wpłace
  18. [URL=http://img17.imageshack.us/i/dsc02737640x480.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5050/dsc02737640x480.jpg[/IMG][/URL] Frodo w piatek
  19. owszem Szarotko ,ale wyszedł mi dzisiaj dowóz dwoch psów ,którymi sie opiekowałam do DS . Zabrało mi to sporo czasu ,zaliczyłam również lądowanie w rowie ....Ku uciesze gawiedzi wiejskiej wywinęłam 360 stopni i usadziłam się w rowie . Pomogli ,nie ma co .
×
×
  • Create New...