-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Nie wiem ,kiedy uda mi się pojechać do schronu ......
-
Biedna Lili nikt tu nie zagląda....
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale szybka adopcja ,Super!!!!! -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jestem i biczuję się:oops: Stoneczko jak tam bo u nas zasypało ,psiaki w dobrej formie ? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Myślę ze wpłata za połowe miesiąca wystarczy ,po co wpłacać całość .Jakby co to sie dopłaci poproszę na pw adresy osób które kupiły = obrazki z aniołkami ,sitko z podstawką ,torebkę biało-czarną .Bedę wysylać ,tylko proszę pod adresem napisać co kupiły bo moge pokręcić -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak super ,!!!!!!!!!!! Dziewczyny czy wy tez macie problem z wejściem na wątki ? wczoraj wcale nie mogłam wejść . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anawa poproś błagam mam tyle zaległości w domu.Jeśli mozesz to poproś Leylę albo kogoś z WAwy . Uciekam i zajrze pózniej , -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anawa poproś błagam ja jestem w tyle z wieloma pracami .Jeśli mozesz to poproś Leylę albo kogoś z WAwy . Uciekam i zajrze pózniej , -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie wizyty nie było bo rozmawiałam z nia dzisiaj i szczerze mówiąć wydaje mi sie bardzo odpowiedzialna .Aczkolwiek zgadza sie na wizyte i na umowę . A co ,ktoś móglby i do niej zajrzeć ? Moze leyla ona jest z Wa-wy -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tola byłas ze zdjeciem ? -
Wielbicielka gaci Mietka Zytunia posypiała sporo w dzień .PÓznym popołudniem już chodziła i ma się nieżle . Mam foty z auta wrzucę dziś albo jutro bo spać mi się chce i nie wiem czy dam radę . Zyta jest naprawdę miła ,super sunia z grupy wsparcia ADHD:evil_lol:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi:UWAGA <UWAGA :multi::multi::multi::multi: --------------------------- Atosik najprawdopodobniej tfu ,tfu zeby nie zapeszyć będzie miał domek i swoją Panią do kochania . Kobieta jest z Warszawy i mieszka w bloku no i jest Dogomanka ma nick lipizzan. Dzwoniłam do Jamora powiedział ,ze Atos jak mało który pies nadaje się do bloku . Jeśli wszystko pójdzie dobrze to najpózniej 14 Iza bo tak ma na imie przyszła pani zabierze Atosa od Jamora . Co wy na to ? Jakieś pytanka ,sugestie ? -
Pieknosci !!!!
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Pojedzą i człowieka zaznaja dopiero .teraz,,,, -
Nie wiem jak z ogłoszeniami .....Moze najpierw ja zabrać obejrzeć w jakim jest stanie ? Tylko gdzie ją zabrać
-
ZYTA ta janowska latawica jutro idzie o godz 7,20 pod nóż:diabloti: Trzymać kciuki bo ja się strasznie tym stresuję ,niestety nie mogę przejść nigdy nad sterylką spokojnie .....
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kakadu nie tak nerwowo;)Pieniądze bedziemy zbierać jak tylko Hero sie znajdzie .Wtedy ktoś z wątku poda Ci na Pw numer konta .Tak mi sie wydaje . DZiękujemy i liczymy ,ze w odpowiednim czasie wszyscy deklarujący pomogą -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak załapia temat ,ze juz kilka osób szuka go (mówie o osobach im nie przychylnych czyli dotychczasowych szukających ) to byc moze beda nam grac na nerwach i próbowac przeciągać sprawe aby nas wkurzać .Kwestia tego aby Hero wyszedł w końcu i zechciał nam sie łaskawie pokazac -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Chyba ,ze poszłaby obca całkiem osoba ale podejrzewam ze byłoby jej trudno ocenić czy to ten pies na pewno . I najlepiej zrobić to w niedzielę ,albo sobote po 13 . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niestety wyprowadzę was z błedu ,flaszki to oni na 100% nie wezmą nawet nie ma mowy .Tak jak wam pisałam toczy postępowanie w sprawie zaniedbań w schronie ,gdzie jesteśmy świadkami .Zrozumcie w końcu nawet za 10 flaszek nikt z nas nie zostanie tam wpuszczony .Oni jakby mogli udusili by mnie a wy piszecie o flaszce ..... CZy prosiłabym zawsze kogoś do towarzystwa idąc do schronu ? Muszę bo jestem atakowana i wyszydzana .Chociaż ostatnie dwa razy polazłam sama bo nikogo nie znalazłam chetnego .Naprawdę nie jest to takie proste.... Próbowałam z zaginionym psem sąsiada i nie wiem jak to teraz wygląda ,dziewczyny poszły ze zdjęciem .Teraz padnie podejrzenie ,ze coś kombinujemy .No chyba ,ze ciągnęły kwestię "psa sasiada . Nie wiem juz jak bardziej wam to wytłumaczyć .:roll: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atos u nas nadal -25 .... -
[URL="http://img32.imageshack.us/i/dsc02900640x480.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3140/dsc02900640x480.jpg[/IMG][/URL] Onek w coraz gorszej formie ,ma coś z tylnym nogami
-
[URL=http://img32.imageshack.us/i/dsc02900640x480.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3140/dsc02900640x480.jpg[/IMG][/URL] Onek w coraz gorszej formie ,ma coś z tylnym nogami
-
[URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc02899640x480f.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8429/dsc02899640x480f.jpg[/IMG][/URL] Ten pies zawsze tak mnie prosi ......
-
[URL="http://img43.imageshack.us/i/dsc02757640x480640x480.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3364/dsc02757640x480640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia ,która od ponad miesiąca nie opuszcza budy .W obecnej chwili ma cieczkę jest zamknięta .Musiała przejść piekło bo bardzo boi sie ludzi .