Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Nie wiem ,kiedy uda mi się pojechać do schronu ......
  2. Biedna Lili nikt tu nie zagląda....
  3. Ale szybka adopcja ,Super!!!!!
  4. Jestem i biczuję się:oops: Stoneczko jak tam bo u nas zasypało ,psiaki w dobrej formie ?
  5. Myślę ze wpłata za połowe miesiąca wystarczy ,po co wpłacać całość .Jakby co to sie dopłaci poproszę na pw adresy osób które kupiły = obrazki z aniołkami ,sitko z podstawką ,torebkę biało-czarną .Bedę wysylać ,tylko proszę pod adresem napisać co kupiły bo moge pokręcić
  6. Jak super ,!!!!!!!!!!! Dziewczyny czy wy tez macie problem z wejściem na wątki ? wczoraj wcale nie mogłam wejść .
  7. Anawa poproś błagam mam tyle zaległości w domu.Jeśli mozesz to poproś Leylę albo kogoś z WAwy . Uciekam i zajrze pózniej ,
  8. Anawa poproś błagam ja jestem w tyle z wieloma pracami .Jeśli mozesz to poproś Leylę albo kogoś z WAwy . Uciekam i zajrze pózniej ,
  9. Nie wizyty nie było bo rozmawiałam z nia dzisiaj i szczerze mówiąć wydaje mi sie bardzo odpowiedzialna .Aczkolwiek zgadza sie na wizyte i na umowę . A co ,ktoś móglby i do niej zajrzeć ? Moze leyla ona jest z Wa-wy
  10. Wielbicielka gaci Mietka Zytunia posypiała sporo w dzień .PÓznym popołudniem już chodziła i ma się nieżle . Mam foty z auta wrzucę dziś albo jutro bo spać mi się chce i nie wiem czy dam radę . Zyta jest naprawdę miła ,super sunia z grupy wsparcia ADHD:evil_lol:
  11. :multi::multi::multi::multi:UWAGA <UWAGA :multi::multi::multi::multi: --------------------------- Atosik najprawdopodobniej tfu ,tfu zeby nie zapeszyć będzie miał domek i swoją Panią do kochania . Kobieta jest z Warszawy i mieszka w bloku no i jest Dogomanka ma nick lipizzan. Dzwoniłam do Jamora powiedział ,ze Atos jak mało który pies nadaje się do bloku . Jeśli wszystko pójdzie dobrze to najpózniej 14 Iza bo tak ma na imie przyszła pani zabierze Atosa od Jamora . Co wy na to ? Jakieś pytanka ,sugestie ?
  12. Pojedzą i człowieka zaznaja dopiero .teraz,,,,
  13. Nie wiem jak z ogłoszeniami .....Moze najpierw ja zabrać obejrzeć w jakim jest stanie ? Tylko gdzie ją zabrać
  14. ZYTA ta janowska latawica jutro idzie o godz 7,20 pod nóż:diabloti: Trzymać kciuki bo ja się strasznie tym stresuję ,niestety nie mogę przejść nigdy nad sterylką spokojnie .....
  15. Kakadu nie tak nerwowo;)Pieniądze bedziemy zbierać jak tylko Hero sie znajdzie .Wtedy ktoś z wątku poda Ci na Pw numer konta .Tak mi sie wydaje . DZiękujemy i liczymy ,ze w odpowiednim czasie wszyscy deklarujący pomogą
  16. Jak załapia temat ,ze juz kilka osób szuka go (mówie o osobach im nie przychylnych czyli dotychczasowych szukających ) to byc moze beda nam grac na nerwach i próbowac przeciągać sprawe aby nas wkurzać .Kwestia tego aby Hero wyszedł w końcu i zechciał nam sie łaskawie pokazac
  17. Chyba ,ze poszłaby obca całkiem osoba ale podejrzewam ze byłoby jej trudno ocenić czy to ten pies na pewno . I najlepiej zrobić to w niedzielę ,albo sobote po 13 .
  18. Niestety wyprowadzę was z błedu ,flaszki to oni na 100% nie wezmą nawet nie ma mowy .Tak jak wam pisałam toczy postępowanie w sprawie zaniedbań w schronie ,gdzie jesteśmy świadkami .Zrozumcie w końcu nawet za 10 flaszek nikt z nas nie zostanie tam wpuszczony .Oni jakby mogli udusili by mnie a wy piszecie o flaszce ..... CZy prosiłabym zawsze kogoś do towarzystwa idąc do schronu ? Muszę bo jestem atakowana i wyszydzana .Chociaż ostatnie dwa razy polazłam sama bo nikogo nie znalazłam chetnego .Naprawdę nie jest to takie proste.... Próbowałam z zaginionym psem sąsiada i nie wiem jak to teraz wygląda ,dziewczyny poszły ze zdjęciem .Teraz padnie podejrzenie ,ze coś kombinujemy .No chyba ,ze ciągnęły kwestię "psa sasiada . Nie wiem juz jak bardziej wam to wytłumaczyć .:roll:
  19. [URL="http://img32.imageshack.us/i/dsc02900640x480.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3140/dsc02900640x480.jpg[/IMG][/URL] Onek w coraz gorszej formie ,ma coś z tylnym nogami
  20. [URL=http://img32.imageshack.us/i/dsc02900640x480.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3140/dsc02900640x480.jpg[/IMG][/URL] Onek w coraz gorszej formie ,ma coś z tylnym nogami
  21. [URL=http://img691.imageshack.us/i/dsc02899640x480f.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8429/dsc02899640x480f.jpg[/IMG][/URL] Ten pies zawsze tak mnie prosi ......
  22. [URL="http://img43.imageshack.us/i/dsc02757640x480640x480.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3364/dsc02757640x480640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia ,która od ponad miesiąca nie opuszcza budy .W obecnej chwili ma cieczkę jest zamknięta .Musiała przejść piekło bo bardzo boi sie ludzi .
×
×
  • Create New...