Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02901640x480.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7074/dsc02901640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc02904640x480.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7918/dsc02904640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/dsc02902640x480.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8479/dsc02902640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia z wybiegu otwartego podobna do jamniczki :cool3:
  2. [URL=http://img685.imageshack.us/i/dsc02748640x480.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8356/dsc02748640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02747640x480.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6627/dsc02747640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia jamnikopodobna . BiankaO zobacz
  3. Tola masz zdjęcia z dzisiaj tego niby Hero ?
  4. Cytuję TOLE ''Przed chwilą w telewizji zamojskiej reportaz ze schroniska - asystent d/s schroniska opowiada, ze psy w taką pogode w schrionisku czują się bardzo dobrze - bawią się, a szczenaiki przytulaja sie do siebie i jest im rownie dobrze[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]'' :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. Piękności Dorek !!! Po prostu cudo jakie szczęśliwe oczka .
  6. anawa --ja nie jestem wolontariuszem ........Już nie:roll: Więcej nie ma tam nikogo . Co do Hero ,zeby ktoś pytający trzymał się tej wersji ;) Troszkę ciepełka i Hero wyjdzie na słonko .
  7. Sposób jest prosty .Zaczełam już temat z "zagubionym psem sąsiada " ,którym to jest Hero .Pracownik szukał go sprawdził budy ....Majac wydruk kolorowego zdjęcia ktoś idzie i prosi o znalezienie tego psa buda po budzie . Chyba ,ze boje sie pisać ......Hero nie żyje bo mógl zostać zagryziony ,,,,Niestety to jest realne . Adopcja moim zdaniem nie wchodzi w grę ,Więc albo jest i gdzieś się zaszył albo .......
  8. Jezu jeszcze tylko tydzień a brakuje brakuje 177zł .Trzeba szybko bazarek opchnąć to moze akurat wystarczy .....
  9. Dogo bazarek się nie otwiera Byłam w sobote w schronie ,ale miałam tylko15 minut i nie zdązyłam zajrzeć do Lili ..... Szukałam Hero / Lili wybacz ,uratujemy cie suniu
  10. Zyta szykuj się na sterylke intensywnie !!!! Wecik ostrzy już na Ciebie skalpeka
  11. Poprosze Dankę 1234 o banerek ,na pewno zrobi jest niezastąpiona .
  12. MAdalenna ale ta kobieta to potwór ,jesli teraz w miare wyglądają to pewnie dopiero przyjęte albo od niedawna u niej są .
  13. Trzeba pomyślec co jeszcze dopisać ....
  14. Przepraszam ,pomózcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
  15. POMÓZCIE <CHOCIAŻ ZAJRZYJCIE [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
  16. ZAjrzyjcie Horror powrócił [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
  17. ZOBACZCIE TRZEBA POMÓC !!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
  18. Zajrzyjcie proszę TRAGEDIA POWRÓCIŁA [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
  19. Zdjęcia jeszcze żyjącej suni są porażające jezusie o ilu rzeczach jeszcze nie mamy pojęcia .....
  20. no to co zasypujemy tych urzedasów mailami ? Rozsyłam wątek ,sprawa pilna . Trzeba zewrzeć szyki razem mozemy więcej . Jaka treść maila ,przepraszam moze gdzieś był link .Jeśli jest proszę o numer postu
  21. Łza mi spłynęła nie powiem .....Piękności Pola super parówa i słodziak jak zawsze .Taki pies to marzenie , Dziękujemy jeszcze raz pani Bogusi i wszystkim domownikom za serce okazane Poli no i ..............za wieczny tymczas .Niestety dla nas bo spalony ,stety dla Polki bo jedyny i kochany Wielkie Dzięki Ewa:calus: Ps , Jarek bardzo pomógł w jej wyciągnięciu ,pozdrawiamy go ;)
  22. Bianko dzisiaj sunkę widziałam i zrobiłam jej foty ,pózniej wstawię .Pomimo upiornego mrozu przybiegła pod siatke po to aby ja pogłaskać ,Kochana sunia . U mnie w tej chwili jest -26 stopni po prostu aż boli taki mróz ...
  23. Wiec Zyta poszukuje dobrego domku z porządnym ogrodzeniem ..
  24. Byłam dzisiaj w schronie ,FRodo wyszedł przeciągnął się i uciekł ....brrr
×
×
  • Create New...