-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja już Szarotko nie mam pomysłu zupełnie jak pomóc temu psu ....Kolejne wizyty czytając posty wyżej nie przynoszą nic a nawet wzbudzają większą agresję . Wybieram się w sobotę ale tylko jeśli pojedzie ze mną koleżanka . Przykro mi ,ale muszę to napisać .Nie pojadę już nigdy więcej sama do schronu .Nie jest to do wytrzymania dla jednej osoby to co wyprawia kierownik. Nikt nie ma prawa tak traktować ludzi . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Juz podałam ,czekam w sobotę na atak!!! -
Jeśli chodzi o ogłoszenia to nie wiem sama ,bo po ewentualnym zabraniu jej ze schronu okaże się ze trzeba ją leczyć a moze nawet poważnie to co damy chorą .? Jeśli będzie zabrana i w miarę określony jej stan zdrowia to moze wtedy ? Jak myślisz ?
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztyn wierzę ,ze trafi Ci się wspaniały dom . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie rozumię dlaczego miałabym nie pisać na wątku ? tyle juz tu zostało napisane ,ze trzeba by co drugi post kasować .Uwierz oni na pewno tu nie wchodzą bo jest to zbyt skomplikowane. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda to płacenie i gdzie o tym mozna poczytać ? Mozesz Alino napisać ? -
Zyta twoja sponsorka chora ,wiesz ?
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze zapytam na wątku, Lipizan bo nie bardzo zrozumiałam ....Czy życie pełne łez i smutku to tyczy się suni Bojki , Czy nowej Pani atosa nie daj Boze ? Przepraszam jeśli Cię uraziłam -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie to czytać , Leyla nastrzelaj fotek bo nie wytrzymam muszę zaraz zobaczyć w sobote jak mój ukochany Atosik odnajduje swego człowieka. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szarotka zamiast gryżć mam pomysła .... Dam Ci namiar na schron i ty tam zadzwonisz jako starsza Pani ,która nie moze wychodzić z domu a zginał Ci piesek .Bardzo prosisz Pana Kierownika o dokładne przeszukanie na podstawie zdjęcia ,które przyjacióka czyli ja przywiozę do schronu ....Powiesz ze juz kuzynyni byli też go szukali i nic ,Więc poprosiłaś mnie jako znajoma .Wtedy moze coś to da. Co ty na to ? bo mnie samej oni napewno nie zrobią takiej przysługi ..... Słuchajcie a moze Hero jest celowo zamknięty w Szpitaliku gdzie nikt nie ma wejścia ? specjalnie !!??Do czasu wyciszenia zainteresowania nim ,no już sama nie wiem moze wymyślam już baśnie . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wracając do wcześniejszych wpisów ,które przed chwilą przeczytałam to ja nie musze mieć zdjęcia zeby go poznac .Hero nie jest kobietą na pewno ,gdyby nią był nawet nie będąc w cieczce psy robiłyby na nim używanie non stop ......A w boksie byłaby ciągła walka . A jest w miarę spokój . Zdjęcie wydrukuje owszem i pojadę ale skoro oni przeszukali już przy mnie raz i przy Toli boksy to albo naprawdę go nie ma ,albo zwiał bo tak tez sie zdarza ,albo jest u suk z drugiej strony bo tak też bywało ze pies podczas otwierania zwiał im na korytarz i oni nie znając psa łapali i wsadzali gdzie popadło .Więc ten trop trzeba wziąć pod uwagę .... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jestem ,jestem .....Po 30 minutach kręcenia dogo szlag mnie trafia i rezygnuje .Jestem nerwowa na takie ustrojstwa ..... Słyszałam ze robią to celowo zeby zmusic nas do płatnej dogomanii. A co do Hero to postaram się w sobote po pracy zajrzeć ,ale nie wiem jak szukać skoro go nie widać . Wejście do boksów ,ale to nie realne ..... Najgorsze jest to ,ze moze na prośbe kogoś innego o dokładne sprawdzenie to by sie zgodzili ,ale na moją ? o na pewno nie .Muszę bazować tylko na tym co zobacze na zewnątrz . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Leyla ty to masz farta ,zabieralaś go ze schronu i teraz wieziesz do swojego domku.Super !!!! -
Sory Zyta ale już nie mam nerwów do tego Dogo ,od dwóch dni nie wpuszcza na wątki .... Trzymaj się mała miałam dwa telefony w twojej sprawie ,Ale same nieciekawe....
-
Jestem ,zaprosiła ciocia Stonka . Wieczorem zajrzę ,trzymam kciuki
-
pO STERYLCE [URL=http://img690.imageshack.us/i/dsc02915640x480.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5080/dsc02915640x480.jpg[/IMG][/URL]
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja dzieki Anawie przeszłam intensywny kurs wstawiania banerków ,bo wjechała na ambicję swoim postem .No i zobaczcie jak zadziałało . Kto wie czy własnie nie dzięki temu;) -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dogo ześwirowało całkiem ,raz jest błąd postu pózniej 5 razy wyskakuje ten sam ...Zwariować mozna . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
......................................... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
................................. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
............................. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
....................... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To na 200% nie jest Hero .....Zupełnie inna budowa głowy ,uszu .Tułów ten psiak ma dłuższy i co przesądza nie ma skarpetek na przednich łapkach .....Te skarpetki są takie króciutkie ale są i to dowód niezbity