-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Przelałąm na potrzeby Reksia i jego uszka 60 zł .Są do jego dyspozycji . -
Według tego co piszą na tym, wątku nie ma się aż tak z czego cieszyć..... http://www.dogomania.pl/threads/213024-Nowelizacja-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t?p=17887165#post17887165
-
To super .ze lepiej .Chciałabym aby ta skromna kwota konkretnie poszła na jego potrzeby .Nie sądze aby leczenie zakończyło się szybko w takim stanie w jakim był .Jeśli byłoby sporo zdjęć i więcej info założyłanym mu wątek i porozsyłała .Moze ktos od podhalanów się nim zainteresuje ? W kazdym razie warto spróbowac . Zawsze o was pamietam bo wiem ,ze macie duzo zwierzat z interwencji .Tylko z pieniedzmi jak jest kazdy wie ....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wymiary dla Henia według Patki . Od SZYI DO OGONA - 52CM. sZYJA W NAJSZERSZYM MIEJSCU -33cM KLATKA PIERSIOWA W NAJSZERSZYM MIEJSCU -52CM. bRZUCH W NAJWĘZSZYM MIEJSCU 40 CM, -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
lecę mierzyć... -
Madi lada dzień zostana przelane na konto waszej organizacji pieniadze w kwocie 120 zł .Są to pieniadze ,które pozostały nam po wyadoptowanej niedawno sucze Werze. Pieniadze chcę podzielić 60 na Reksia szkieleta i 60 zł na psa z cieknącą ropą z ucha .Czy dasz radę jakoś to podzielić aby pies z Rachowa nie został pominięty .? PIeniadze idą z konta prywatnego od Magda O. Jak dojdą potwierdz proszę na wątku .
-
No to co czekamy dalej ? Czy przelewamy ? Kurcze psiaki są w potrzebie ....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To mam mierzyć czy nie ?Znaczy podać wymiary na ten paltocik? -
Wspaniale !!Teresko a jak z finansami u Ciebie .? Czy masz,, tyły,, związane z Perełką ?
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu jesteśmy tu i będziemy pomagać .Rozumiemy twój problem i sytuację .Pamietaj o tym .Wiem jak duzo dla niej robisz .Przecież wiesz .ze to doceniam .;)Wszyscy doceniamy . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Powoli dociera do mnie prawda lady Swallow: Cytat z Jej postu brzmi tak: [B]Sama wyciągam psy w typie, jako osoba prywatna - bo uważam, że wyciągnięcie takiego, wysterylizowanie/wykastrowanie i wydanie do domu sprawi, że pseudo nie będzie miało materiału [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208807-Dramat-Zojki!-Brak-postępoów-w-socjalizacji!-Co-dalej/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ba, czasem znalezienie domu dla psa w typie jest równie trudne, bo dzwonią sami debile [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208807-Dramat-Zojki!-Brak-postępoów-w-socjalizacji!-Co-dalej/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ale wyciągałam i miałam u siebie też psy w gorszym stanie, nie przypominające rasy - równie szybko znajdowały domy. [/B] Konkluzja: Gdyby lady Swallow ruszyla glowa, to ustalilaby sobie z kierownictwem,ze te psy w typie maja miec sterylki i kastracje na wczoraj.Pieknotki nie wpadlyby wiec w lapy pseudo, a tymczasem LS moglaby ratowac bidy w najwiekszej potrzebie, takie, na widok ktorych oko pseudo dostaje zeza,takie ,ktorym kostucha klania sie juz od dluzszego czasu ale jest nadzieja,no ale przeciez latwiej jest wyadoptowac cukiereczki w typie i jest o czym pisac na watkach. EDIT: ja juz koncze te dyskusje,zwlaszcza ze Lady Swallow nie zaczaruje i nie oczaruje szefa schronu i tym samym nie odmieni losu przebywajacych tam zwierzat. Moge Ja jednak juz z tego miejsca zaprosic na bazarek dla Zojeczki,ktory niebawem sie narodzi. Watek nalezy do Zojki, ktorej musimy jakos pomoc.[/QUOTE] W 100% zgaadzam się z powyższym . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu ale ja nie wiem juz jak tłumaczyc ...Przecież nikt z nas nie wiedział czy to jest przejsciowe tak jak jednak u wiekszości psów zabieranych bo rózne miały zycie czy to proces złozony i trudny .Ja też nie piszę aby Cię urazić tylko po prostu taka jest prawda . Nikt nie dałby Ci takiego psa wiedząc ,ze tak to bedzie wygladało .Teraz to jest jakby nasza wina ....Nikt nie zostawia Cię z problemem ,staramy się pomóc i coś wymyślic oprócz meteorytów ,które tu wpadają i piszą nie wim czemu służące posty .. Czekamy na ocenę szkoleniowca i bedziemy myślec . Ja swoją drogą zapytam swojego szkoleniowca ,który przyjedzie do mnie na dniach -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mam kilka nowych zdjęć ,ale aparat nie otwiera mi ich na pulpicie .... AGa ona jakby u Ciebie nadal była ,Ty foty dajesz;) -
Kudlataja kiedy możesz zrobić przelew ?
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie masz racji Swallow . Wolontariusz jak najbardziej ma czas i powinien zając się indywidualnie psem .Tak robiłam wielokrotnie ,I nie pisz dla pisania bo to bzdura . Ps .Co do Zojki . Jęśli uznałaś .ze ktoś (czytaj, ja ) nakłaniał do uspienia Zojki to już wyjasniam. Przecieź wiesz ,ze za taki czyn można stracic prawo do wykonywania zawodu .Nikt nie jest samobójcą ....A w stresie czy rozmowie mówi się wiele rzeczy .ALe jak widac dobrze bo się ruch na wątku zaczął . . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
WIesz Dusje osoba ,która to pisze chciała pisać artykuł na temat naszego schroniska .Jakieś trzy lata temu ....Nie doszło do tego bo jakoś nie zadzwoniła do mnie . BYłam w temacie jako wolontariusz i wczesniej osoba chodząca do schronu .Byłoby co opisywać .. Teraz niemalże została rzecznikiem prasowym schronu bo nikt z takim zaangażowaniem do tej pory nie odpowiadał w imieniu miejskiego schroniska . Skad tak nagła zmiana frontu ? Ps .Dusje trafnie napisałaś swój post . Ps 2. Schron w Elblągu jest nastepnym przykłądem ,ze mozna wiele zmienić . -
Skoro idzie to strasznie opornie a inne psy czekają pozwole sobie być pierwsza ....Jeśli nie ma sprzeciwów prosze Kudlataja przelej na poniższe konto 120 zł .Koniecznie z dopiskiem na,, [B]psa z ropiejącym uchem[/B],, oraz na,,[B] Reksia żywego trupa ,,[/B] [B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 24-204 Wojciechów, Romanówka 22 KRS 0000343426 BANK PEKAO SA: 81 1240 2382 1111 0010 3683 3419 Z dopiskiem "cele statutowe-głód"[/B]
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Widzę ,ze ,,mój,, wiersz robi karierę .;) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszkal2']Zobaczcie jakie zdjęcie znalazłam...:( [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5435/270909049.jpg[/IMG][/QUOTE] ....................................................:-( -
Nie wiem jak wy ,ale coś mi jakoś to dziwnie wyglada....
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła Gabrysia . Tym razem to już zapadła Decyzja .Zojka jest do oddania .Gabrysia nie widzi możliwosci dalszego ,,męczenia się ,, .Mówi ,ze behawiorysta ma przyjśc i ja zobaczyć ,ale juz z rozmowy tel .wynika ze raczej nic z tego nie bedzie . Niestety nie mam czasu opisywac wszystkiego bo w domu ginę w brudzie a dzieci jęczą i wogóle wszystko stoi na głowie .Licze .ze Gabrysia sama napisze szczegóły bo to bez sensu abym ja pisała w jej imieniu . JA tylko wtrace krótkie ale brutalne stwierdzenie .ze Zojka po prostu teraz dopiero przeżyje gehenne i uważam ,ze chyba uśpienie jej to jedyne wyjście .Nie wiem ....mam dośc .......Dzisiejszy dzień mnie wykończył .Przeprqaszam. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoanJ']Dzięki za info, Funiu. To zaświadczenie luzem to Eurican (czteroskładnikowy) zabezpiecza przeciwko nosowce i in. to nie jest wścieklizna. Porozmawiam z wetem, czy zaświadczenie o sterylce jest konieczne, nie nalegam, tylko pytam, kiedy było, czy tak jak w wydarzeniu 7 marca br.? Serdeczności![/QUOTE] Kurcze ....A zobacz czy jest dokument luzem ,który jest podpisany przez weta z Bełchatowa .JEstem przekonana ,ze ten podałam .....Ale jakby co to scieklizna do zrobienia już z końcem pazdziernika . A wirusówki nie są wbite z naklejka w książeczce ? -
[quote name='DORA1020']Funia,to w tym tygodniu podrzucisz mi tabletki? Szczeniakow jest 6 ,waza po ok.4-5kg i mamusia...moze wazyc ok.15-16kg.[/QUOTE] Tak jak poisałam ,na razie nie mam .Ale moze w piątek je kupię . Przywożenie ich nie opłaci sie skórka za wyprawkę bo paliwo wyjdzie drożej . W piątek moge wysłać listem . Albo moze weż od wetki bo czytałam ,ze u niej jest kasa do wykorzystania a ja pokryje tą powtórkę odrobaczania( bo koniecznie po 14 dniach trzeba powtórzyć ).Jak myślisz moze tak być ?