Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Becia Lublin']Majeczka jest przekochanym dzieckiem i w dodatku bardzo cierpliwym, gratuluję Funiu :)[/QUOTE] Dziękuję Beatko .Chociaż ona bo starsza ....Lepiej nie mówić .... ps.Lepiej się czujesz?
  2. dziewczyny niech Policja ich postraszy ze jeśli wezmą kolejne psy zostaną ukarani albo pójdą siedzieć .coś w tym stylu jak to głąby to moze się przestraszą.Bo u takich to zawsze jak zabierzesz jednego to na ich miejscce biorą dwa następne .....
  3. Mam przeczucie,ze tak jest ....Luna jedzie z nami .Zobaczymy co z tego wyniknie ....Chociaż ja to widze czarno ( pozostawienie Luny )
  4. Cudny !!Wiedzieli gdzie podrzucic.....`
  5. właśnie ,,,,Jak ,tam ?
  6. [quote name='beta ata']Dobrze, czyli mam pisać tyle, ile wiem, tak? OK.[/QUOTE] Jezu zapomniałam ....Lecę zmierzyć go w kłębie ....przepraszam....
  7. Nie ja nie pamiętam ....Napisz coś o tym....Co to za ludzie ....?
  8. Auto zrobione .Jedziemy w środę tfu ,tfu.
  9. postaram się o jakieś pieniadze na potrzeby Reksia i suni .
  10. [quote name='inga.mm']czekamy i kciuki ściskamy[/QUOTE] Tak,tak.ściskamy
  11. Tak .Masz rację Jolu trzeba dac jej nagrodę bo robota ciężka .Maja mówi ,ze Zośia gruba i ona jej nie utrzyma:evil_lol: TYlko z nią to ciężko interesy robić bo Maja prowadzi mnie do zabawkowwego i kaze sobie lalkę barbie kupić ,,,,,:evil_lol:
  12. elektryka . .To stary grat ,ale jeżdził bezbłednie ale jak widac do czasu ..... Moze to nic poważnego i wyruszymy pózniej .Zobaczymy .
  13. Na dobranoc Arguś w zapasach z sunią . [IMG]http://i56.tinypic.com/2gyd0eg.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25tjeaq.jpg[/IMG]
  14. Irenko napisz smsa w razie jakby trzeba było więcej fot .I tak Maja dzisiaj juz miała dośc bo bo na 50 zdjęć tylko te wyszły jako tako ....
  15. [IMG]http://i55.tinypic.com/2psn71c.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i52.tinypic.com/s5bksl.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/14nmys8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2cdu90m.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2upel93.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/1zy96vt.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i56.tinypic.com/2uokgih.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/w2llx5.jpg[/IMG]
  18. Osobiscie uważam ,ze w kożuszku jej lepiej bo podkreśla jej piękne siwe włosy .A ten zielony jakiś taki bez wyrazu ...
  19. [quote name='handzia']Funia, to może behawiora trza nająć...To niedopuszczalne:crazyeye:, takie zachowanie na salonach? :shake:[/QUOTE] Słyszałam ,ze jest taka jedna u nas w mieście co podejmuje się wyzwań .Chyba najmę ....Nie ma wyjścia .:eviltong:Maniery to rzecz ważna i nie mozna odpuścić nawet naszej 100 letniej babce .
  20. Babka troche na spiąco .Wygoniłam ja na spacer bo kondycja i memory lepsza jak się dotleni na powietrzu . Je co jej się zamani . Głucha jak pień ,ale jaki węch ....Wyczuje wszystko co dobre z kuchni i wtedy stoi i okupuje chodniczek pod kuchenką .
  21. Zdjecie z przed dwóch tyg ze schronu . pies [IMG]http://i55.tinypic.com/2h7qf06.jpg[/IMG] pies [IMG]http://i56.tinypic.com/2581n2q.jpg[/IMG] pies [IMG]http://i56.tinypic.com/2vaz9rd.jpg[/IMG] pies [IMG]http://i52.tinypic.com/idf0wg.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...