Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Rzeczywiscie, jest niezwykle piekny :loveu:
  2. Druga sprawa, to czy było to działanie celowe, czy rzeczywiscie ktos nie ma pojęcia jak wyglada i pachnie Chanel. ( choc to mało prawdopodobne ). Jesli sam sie nabrał kupując w necie, to bardzo nieładnie, ze chciał te rzecz puscic dalej, jako oryginał.
  3. Mysle, ze poprosic o zwrot kasy i odesłac. To zbyt duza kwota, aby odpuscic.
  4. Barnaba jest chyba szczuplutki z powodu swoich problemów z trzustką.Raczej nie jest mały.
  5. Biedna malutka, tak mi jej zal...
  6. No pewnie, ze jestem ZA karma dla Syriusza !
  7. Wierze, ze nie dajesz rady. Ja jestem laik jesli chodzi o fb i tam nie pomoge. Tylko sie martwie, czy uda sie uzbierac na te zagrode...
  8. [quote name='malvaaa']dziękuje :loveu: uratowałaś bazarek :)[/QUOTE] Podaj prosze link do bazarku :lol:
  9. Pozdrawiamy kochaną chudzinkę :loveu:
  10. Juz chyba pytałam, czy zbieracie tez na fb ? Moze warto ???
  11. U nas spadł pierwszy snieg... Niektorzy sie cieszą, ale ja nie bardzo.
  12. Podniose watek Donalda !
  13. Dawno nie odwiedzałam ślicznej dziewczynki:lol:
  14. Jak Robinek miewa sie w nowym domku ? Wszystko dobrze ?
  15. Rysiu ma problemy finansowe, bardzo potrzebna pomoc. Zapraszam na działający juz od wczoraj bazarek dla Rysia:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250386-CEGIE%C5%81KI-kalendarzyki-na-Staruszka-Ry%C5%9Bka-z-przepuklin%C4%85-do-15-2-2014[/url]!!!
  16. Zapisuje wątek Misi. Czy ona pojechalaby do hop! w Łodzi ?
  17. To tylko moze utwierdzac nas w pewnosci jak bardzo kruche jest zycie.:-( Nic własciwie nie mozemy planowac, ani wiedziec na pewno. Bo nagle "los" zechce, aby stało sie inaczej. Zegnaj, Rudusiu.:-(
  18. Tak mi zal Azira. Najgorsze to, ze własciwie, nie wiadomo co mu dolega, oprócz starosci, dlaczego nie moze w ogóle sie ruszac:-(
  19. O matko, tak mi przykro :-( To własciwie był juz Twoj pies , tyle lat ... bardzo Ci wspólczuje Yumanji :-( Zegnaj, biedny Rudusiu, całe szczescie, ze miałes dom , ale bardzo, bardzo mi smutno:-(
  20. Co u suni ? Czy w dalszym ciągu dobrze sie czuje ?
  21. Przystojniak z niego i chyba ciesze sie sniegiem:lol: U nas mży deszcz i jest szaro-buro:roll:
  22. Ja mysle, ze urodziwa Gracja powinna szybko znaleźc domek:lol:
  23. Jestem u sunieczki i bede odwiedzac !
  24. Kaj, jesli mozesz zając sie zbieraniem funduszy, to odezwij sie. Bede wpłacac od stycznia 10 zł na Rudusia.
×
×
  • Create New...