Druga sprawa, to czy było to działanie celowe, czy rzeczywiscie ktos nie ma pojęcia jak wyglada i pachnie Chanel. ( choc to mało prawdopodobne ). Jesli sam sie nabrał kupując w necie, to bardzo nieładnie, ze chciał te rzecz puscic dalej, jako oryginał.
Rysiu ma problemy finansowe, bardzo potrzebna pomoc.
Zapraszam na działający juz od wczoraj bazarek dla Rysia:lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250386-CEGIE%C5%81KI-kalendarzyki-na-Staruszka-Ry%C5%9Bka-z-przepuklin%C4%85-do-15-2-2014[/url]!!!
To tylko moze utwierdzac nas w pewnosci jak bardzo kruche jest zycie.:-(
Nic własciwie nie mozemy planowac, ani wiedziec na pewno. Bo nagle "los" zechce, aby stało sie inaczej.
Zegnaj, Rudusiu.:-(
O matko, tak mi przykro :-(
To własciwie był juz Twoj pies , tyle lat ...
bardzo Ci wspólczuje Yumanji :-(
Zegnaj, biedny Rudusiu, całe szczescie, ze miałes dom , ale bardzo, bardzo mi smutno:-(