MALWO, nie robiłam tych uwag pod Twoim adresem.
Raczej Ci wspólczuje, ze ciągniesz wątek bez pomocy opiekunki Azira, nie jest to łatwe.
A jak sie jeszcze okazuje , niewdzięczne.:lol: Ale to nie były uwagi do Ciebie.
Edit. Uwazam, ze jesli ktos opiekuje sie psem dogomaniackim, to do jego obowiazków powinno tez nalezec zamieszczanie informacji. Bo jak sądze, Angelika ma komputer.