Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Minął juz tydzien od apelu DONnki. Czy doczekamy sie jakiejs odpowiedzi ?
  2. Odwiedzam Helenke i jej psich kumpli :lol:
  3. Cudna dziewczynka, moge tylko zalowac, ze nie zamieszka w moim domu. Ale wierze, ze znajdzie jeszcze lepszy !
  4. Popieram oczywiscie pomoc dla Czili :lol:
  5. Jaka śliczna para pręgusków :lol:
  6. Biedaczysko, nie dosc, ze wyrzucony przez jakiegos gnoja, to jeszcze teraz takie problemy:-( Trzymaj sie psinko.
  7. Elik ,jesli to nie problem, przeslij mi prosze własciwy numer konta. Moze dostałam,ale niestety nie mam :oops: bo pewnie wyczysciłam zbyt dokładnie skrzynke.
  8. O matko ! A przed operacją nie miał badan ?
  9. Rozreklamujcie bazarek, bo ciuszki słodkie, a ludzi niewiele :roll:
  10. Ojej, a to daleko od Ciebie ? Będziesz mógł sprawdzic osobiscie czy wszystko ok ? Zawsze boje sie tych nowych domów...
  11. Tak, ja tez miałam na mysli Pania dr Olender. :lol: Naprawde jest swietna.
  12. Jednak skoro został uratowany, to nalezy ratowac najlepiej jak mozna. Dobry neurolog moze zmieniłby leki ipostawił jakąs diagnoze. Nie zal Wam stawiac krzyzyk na psie, tylko dlatego, ze jest stary i jeden wet wyraził taką opinię ? Bardzo dobry neurolog jest w Tychach. Nie wiem gdzie dopładnie jest hotelik Angeli i czy to bardzo daleko.
  13. [quote name='LILUtosi']Proszę zintensyfikować działania, wiecznie kojca trzymać nie będę pustego.[/QUOTE] Musicie ustalic jakis orientacyjny termin.LILU ma racje...
  14. Zaglądam, ale ciagle bez zmian...
  15. Alez Kodi jest cudny i słodki !!!!!!!! Oby domek okazał sie taki fajny, jak piszesz. Bo wiesz, czasem trzeba beczke soli zjesc , jak w przysłowiu:lol:
  16. Zapisuje, piękny psiak. Jesli bedą jakies konkretne pomysły to tez postaram sie troche pomóc.
  17. A jaki jest koszt operacji? Moze ktos zmontuje jakis bazarek cegiełkowy ?
  18. [quote name='Zofija']Belu, jako miłośniczka oneczków widzisz je wszędzie:)[/QUOTE] Trudno mi dostrzec onka w jamniku, ale w Nili dojrzałam :lol: Jest słodka.:lol:
  19. [quote name='ala123'] Zdjęcia usiłuję wstawić,ale nie mogę zalogować się imageshacka,cały czas próbuję. Kodi jest cudny i kochany,stoi na dwóch łapkach i ten pysio uśmiechnięty:lol:.[/QUOTE] Alu, ja wstawiam zdjecia z zapodaj.net. Bez logowania, bardzo prosto. Spróbuj.
  20. Marycha , super tekst.:lol: Bardzo podoba mi sie przedostatnie zdanie:lol:
  21. No to trzymam kciuki za powodzenie kociej rodzinki:lol:
  22. To trzymam mocno kciuki!!! Myslałam, ze tamta kobieta zadzwoniła skruszona...
  23. [quote name='beataczl']sprawdzam dom w Czluchowie w czwartek na g.16. trzymajcie kciuki :)[/QUOTE] Czy to ten sam ?
  24. MALWO, nie robiłam tych uwag pod Twoim adresem. Raczej Ci wspólczuje, ze ciągniesz wątek bez pomocy opiekunki Azira, nie jest to łatwe. A jak sie jeszcze okazuje , niewdzięczne.:lol: Ale to nie były uwagi do Ciebie. Edit. Uwazam, ze jesli ktos opiekuje sie psem dogomaniackim, to do jego obowiazków powinno tez nalezec zamieszczanie informacji. Bo jak sądze, Angelika ma komputer.
×
×
  • Create New...