Zastanawiam sie dlaczego Furie i isabelle ( nie zwiazane podobno ze Stowarzyszeniem Łapa) usiłują cały czas jątrzyc na tym watku?
Teraz to Wam najbardziej lezy na wątrobie to, ze Parys dostał szanse?
Aurytatywnie stwierdzacie, ze szkolenie nic nie da, ze spedzi całe zycie w kojcu. Panie - nieomylne.:shake: A zdaje sie, ze nie jestescie fachowcami i zadna z Was nie poznała Parysa ?
Moze juz wystarczy ?
A nawiasem mowiac okreslenie "wiadro na mordzie" to nie kaganiec ,tylko stosunek tej Pani do psow takich jak Parys.