Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Wątki na ktorych opiekun sie nie pokazuje maja trudne zycie.:shake: Kazdy spragniony jest informacji o psie, nie wiem, czy to są zbyt duze wymagania ?
  2. Spij spokojnie Sliczna Sunieczko, zawsze bedziemy Cie pamietac:candle:
  3. Słodka mordka, taka mini-oneczkowa.:lol:
  4. Przesliczna brunetka ! Nie moge sie na nią napatrzyc:loveu:
  5. Nie zasmiecajmy juz wiecej watku Barnisia. Ja jednak czuje zal. Nie tak powinna wygladac prawdziwa pomoc. Proponowałam przeniesienie do innego hotelu, ktory ma praktyke w pracy z agresywnymi psami. Było to duzo wczesniej. Ale odpowiedz brzmiała NIE. Nie zalezało im na tym psie, skresliły go. Wszyscy podejrzewamy, ze dawno został uspiony, a propozycja Sabiny pomieszała im szyki. Trzeba było jakos wybrnąc i napisac bajeczke o ataku serca. Prawdy sie nigdy nie dowiemy, chyba, ze ktos z nich " pusci farbe". Barnisiu wybacz, to juz koniec na ten temat, przynajmniej z mojej strony.
  6. Czy nikt z Dyrekcji tu nie zajrzy ? Trzeba podjąc decyzje w sprawie pomocy dla Sally...
  7. Podrzucamy i zapraszamy. Czy zbieracie równiez pieniądze na fb ?
  8. Cudna dziewczynka ! A wdzianko super ! I chyba spelnia swoją role, bo dziewczynka stoi na łapkach:lol: Edit : Na pierwszej stronie widziałam cene za szelki ( czy to wlasnie te ? ) i mnie zamurowało ...
  9. Kochana sunieczka. Serce mi pęka, gdy pomysle o jej chorobie:-(
  10. Ksiąze Harry jest piekny:loveu: I wcale nie mam na mysli brytyjskiego nastepcy tronu:lol:
  11. Na temat Łapy chyba niejedno mogłby powiedziec Maciek i p. Asia z Psanatorium. To przeciez rzut kamieniem od nich. Nawet hotelowali tam swoje psy. Ja tez miałam dobre zdanie o dziewczynach stamtad. Okazuje sie , ze bardzo mozna sie pomylic, a najłatwiej kogos oszukac w sieci.
  12. Tak gosiaczku, sprawdziłam, jest. :oops: Podaje aktualny wykaz: 2.01. - gosiaczek1984 - 20 zł 3.01. - agat21 - 10 zł + 140 zł bazarek 7.01. - Dorot131 - 40 zł 10.01. - ala12 - 50 zł 13.01. - Doda_ - 10 zł 13.01 - Livka - 10 zł Bardzo wszystkim dziekuje:Rose:
  13. A jak łapeczka Łaciatki ? Gips nie był potrzebny ?
  14. O matko ! Jakie słodkie biedactwo !
  15. Zapisuje wątek slicznej suni. Nie moge podjąc sie na razie kolejnej stałej deklaracji, ale bede o niej pamietac.
  16. Oneczka Sally dostała zgode Skarpety na dofinansowanie operacji lub sterylki. Niestety sytuacja Sally diametralnie sie zmieniła, zdiagnozowano u niej raka płuc:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248774-Sally-sunia-w-typie-ONka-z-wielkim-ropiejącym-kraterem-!-Potrzebne-wsparcie!?p=21757448#post21757448[/URL] Czy przyznana pomoc mogłaby zostac przeznaczona na zapłacenie faktury od weta ( badania, rtg, leki ) ?
  17. Ja zaraz napisze do Skarpety. Mysle, ze sie zgodzi.
  18. Dziękuje kochane w imieniu Barniego. Gosiaczku, sprawdze jeszcze raz.czy deklaracja juz doszła. A wszystkim chciałam polecic lekture wątku pewnego biednego psa, ktory został " ratowany? przez pewne Strowarzyszenie. ( chyba Wam znane ).Niestety, nie napiszedcie juz co myslicie o tej pomocy, bo wątek został zamkniety. http://www.dogomania.pl/forum/threads/245609-EUTANAZJA-CZY-TO-JEDYNE-WYJ%C5%9ACIE-Parys-za-TM
  19. Biedny psiaczek, zapisuje wątek. Nie napisze czego zycze temu gnojowi:angryy:
  20. Wpłaciłam swoją stała deklaracje na Donalda ( 15 zł ).
  21. Zegnaj Cygusiu:-( A jeszcze niedawno oddawałam głosy na Ciebie, wydawało sie, ze wszystko jest dobrze:-(
  22. Nie cierpie zimy, szczegolnie gdy pomysle o tych biednych psiakach w budach, a czasem nawet i bez bud:-( Trzymaj sie ciepło Lolinko, starszej pani musi byc ciepło.:lol:
  23. Jakie cudne zdjecia i szcześliwe psiaki :loveu:
  24. Szkoda, bo mysle, ze Skarpeta pokryłaby leczenie ( w tym rtg) gdyby była odpowiednia faktura. Moze to da sie odkręcic ?
  25. Sally miała przyznana pomoc se Skarpety Owczarkowej, Czy Sally z niej skorzystała ?
×
×
  • Create New...