[quote name='PaSja Hera']Wizyta w przypadku Argo przydałaby się i przed i poadopcyjna.Nie chciałabym,żeby stało się coś co mogłoby skrzywdzić po raz kolejny psa. Tego się nie przewidzi.Mam nadzieję,że Renia zajrzy i poczyta opinie.
Pan wie,że psa nie może wydać nikomu bez naszej zgody,ale wyjeżdża do Niemiec i Argo zostanie na łańcuchu i żoną,która uważa ,że pies śmierdzi![/QUOTE]
Poraz kolejny pytam, dlaczego nie bierzecie pod uwage hotelu ?