Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Dziewczyny, odpuśćcie sobie te kłótnie. :mad: Zadecydowałysmy, że zbieramy same i jest OK. Gdyby zbierała Fundacja tez nie byłby pewnie źle. Najważniejsze, żeby psiaka jak najszybciej wyciągnąć. !
  2. Bardzo sie cieszę, że dotarliscie szczęśliwie. Myslę, że to fajne miejsce, gdzie teraz przebywa Rokitek.Naprawde, bardzo polubilam tego małego diabełka. Mysle, że moge spokojnie pojechac na kilkudniowy urlop. Do zobaczenia na dogo! A może i w realu, kto to wie? Pa !
  3. Zresztą " Pani" od Rokitka miała iśc do schroniska z córka, aby pokazac jak została pogryziona. I jakos nie przyszła.Poza tym kierowniczka mówiła, że każdy lekarz ma obowiazek zgłosić psa na obserwacje po pogryzieniu. Nie mieli zgłoszenia.A tam podobno było szycie, obdukcja i tp. Zdaje się, że ci ludzie bardzo lubia rozmijac sie z prawdą.
  4. Mówie Ci Monika, to takie biedne wystraszone psiątko. Aż serce się kraje:-(.Kierowniczka ze schronu powiedziała, że chyba jego pogryźli, a nie on pogryzł. ( o tym dziecku mowa)
  5. Nawet zdjęć nie ma. :shake: Opiszcie chociaz jak wygląda.
  6. Śliczna sunieczka i radzi sobie doskonale.:loveu:
  7. Dogo, nie kracz, bo wykraczesz:mad::mad: :lol: Musi być dobrze:lol:
  8. Można sie zakochac.:loveu::loveu::loveu:
  9. Irysku przelałam juz swoja skladke i moja córka Monika tez przeleje dzisiaj, bo jutro wyjezdzamy. Myśle, że odebranie psa ze schronu to zwykła formalnośc. Dzisiaj odbieralam Rokitka, pokazałam dowód, podpisałam pokwitowanie i i wzięłam psa. Jak będa pieniądze na hotel, to tylko kwestia uzgodnienia, kto Baranka wyciągnie na swoj dowód osobisty. Prowadz prosze buchalterie na poczatku wątku, żeby było wiadomo na czym stoimy.:lol:
  10. Milego wypoczynku Agmarku. Też jutro wyjeżdzam.Jesli uda mi się spotkac z Elzą, prześlę fotki. Buzi dla Szansuni:eviltong:
  11. Rece mi opadły. Dzisiaj dostałam wiadomośc, że potrzebna pomoc, a tu pies wylądował na ulicy:shake:.Nie oceniam ,ale wołam o rozsądek. Jak można samej będac w dramatycznej sytuacji, brac odpowiedzialnośc za kilka psów.:shake:
  12. Sliczny portret Emirka. A i łapki juz prawie sie zagoiły.:multi::multi::multi: Prosimy o jeszcze ( mam fotki na myśli).:razz:
  13. Dobrze irysku, dawaj to konto na PW, wpłace dzisiaj, bo jutro wyjeżdzam na tydzień.
  14. [B]Z najnowszych wiesci to :[/B] Rokitek został przekazany przeze mnie w objecia Ady i pojechał w dalsza drogą.Przy okazji miałam okazję poznać Jolę osobiście, z czego bardzo sie cieszę. Rokitek to przemiły i sliczny psiak. I bardzo, bardzo wystraszony. Oby mu sie powiodło w dalszym psim życiu.
  15. Dogadałam sie ze schroniskiem i z Adą. Odbieram Rokitka o 12 i wioze do Chrzanowa.
  16. Nie demonizujmy tego schronu. Na pewno dali. Ale podobno jest dużo eutanazji.:-(
  17. Pewnie masz racje. A co do Rokitka to dostarcza mi mase atrakcji. :mad: Dzisiaj zafundował mi wycieczke do Chrzanowa:evil_lol:
  18. Słuchajcie chetnie poomoge, ale nie dzisiaj. Zabieram ze schronu psiaka i wioze do Chrzanowa. Jutro wyjeżdząm na tydzień. Po powrocie zajrze na wątek i postaram sie pomóc.
  19. Słuchajcie dziewczyny, ale ja moge go odebrać tylko do 13. Ada , czy o tej porze moge do Ciebie jechać?????? Ja go nie mam gdze przetrzymać. Mam małe mieszkanie i zazdrosną ONke. Nie ma szansy na odizolowanie psów.
  20. Jesli wszystko bedzie załatwione, to ja tego diabełka zawioze do Chrzanowa.
  21. Jakiego numeru szukasz, moze moglabym, pomóc?
  22. Tak myslisz Ty i ja i jeszcze pare innych dogomaniaczek. Oni chcą zdrowego psa, bez kłopotów i bez kosztów.:-(
  23. Najtańszy hotel jest chyba przy katowickim schronie. Jak szukaliśmy miejsca dla Wanilki, to cena była 12 zł. Tylko nie wiadomo czy jest miejsce? Ale bez ks. zdrowia jest nic sie nie załatwi. Mimo najszczerszych chęci nie pomoge Rokitkowi.:-(
  24. U kogo jest ta cholerna ksiązeczka???????
×
×
  • Create New...