-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ponieważ ja rok temu adoptowałam strachulca, ktorego najmniejszy niespodziewany odgłos wprawial w panike i powodował serwowanie sie ucieczką, to gorąco [B]POLECAM SZELKI[/B]. Proszę, uczulcie na to przyszłą włascicielkę Cudnej suni. Z obrozy, nawet najciaśniej zapietej, każdy pies sie uwolni. Oczywiście po jakimś czasie można juz zakładać normalna obroże. Teraz mój strachulec nie ucieka, tylko chowa sie za mnie:evil_lol: -
Witajcie dziewczyny, przez to Dogo mam same zaleglosci na wątkach. Szansunia linieje tak jak moja śp.Lora. Dokładnie, niemal całkowicie. :evil_lol: Ale potem wyrasta suni nowa, piekna sierść. :loveu: I uwazam, ze to jest straszne, ale z widokami na lepsze jutro. :evil_lol: A Janka linieje CAŁY CZAS. :cool3: I to jest HORROR.:angryy: Poza tym polecam Wam bazarek z Avonu ( najnowszy świąteczny katalog) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174039-Bazarek-avon-PeA-na-oferta-Do-22-11-SwiAE-teczny-katalog-same-hity[/url]
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Poker!!!! Jesteś niesamowita!!!!!!!!rany jak ja się cieszę !!!!!! serce mi chce wyskoczyć z klaty;-))[/QUOTE] A ja głupia, znowu ryczę, nie wiadomo czemu :placz: Teraz chyba z radości :evil_lol: -
Ja też. :-(Myslałam,że ten przeziebiony Pan, sie w koncu zdecydował:-( Ale pewnie nie o to chodzilo.:shake:
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tereniu, wklej jakieś zdjęcia tego Cuda, daj choc oczy nacieszyć:loveu: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek sie pewnie nie obraził za ogłoszenia. Ale kto biedakowi domek znajdzie?:-( -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Nie zapomnieli, ale ta rewolucja na portalu przez kilka dni sparalizowała wielu dogomaniaków. Czytalam o jakichs domkach i co? Kiszka? -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jesteście cudowne, wspaniale dziewczyny. Ja spac nie mogłam przez tego psiaka.:buzi: -
Jeśli już jesteśmy przy finansach Tinki, to musze napisac, że niestety bytomskie schronisko skasowało za wydanie psa czyli adopcje ( okazuje się, że jestem teraz jej włascicielką ) 50 zł. Jestem zmuszona prosić Was o refundacje tej kwoty, bo mojej finanse nie przedstawiają się najlepiej. Poniżej pokwitowanie: URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/229/af2cc3d1c81e4a53med.jpg[/IMG][/URL]
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niewykluczone. Ale może lepszy bedzie domek bez małych dzieci? Śliczna jest, nie powinno brakowac chętnych. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Niech Kibic szykuje sie na przyjazd dziewczyny. Nasza Tinka już wykąpana i wypachniona czeka w domku Bounty. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
U mnie juz troche lepiej. Zainstalowalam firefixa i jakoś zaczęło dogo działać. Tylko dlaczego tak wolno ! -
Mały biedny szczeniaczek potrzebuje domku stałego lub tymczasu!!!!!
bela51 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Śliczny czarnulek potrzebuje własnego człowieka. Jest taki kochany ! -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może to stres? Nie wszystkie psy toleruja małe dzieci i własciwie odbieraja ich zachowanie. MOja Janka też ugryzła mojego wnuczka, bo nie spodobała jej się jego " zabawa". Jesli chodzi o Dogo, to po zmianie przeglądarki na firefoxa, wreszcie dochodze z nim do ładu. -
Przez nowe dogo, same zaległosci na wątkach.:cool3: Czy jakies dobre wieści dla Berty?
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Jak sie trzymasz slicznotko? Gdzie ten domek dla Ciebie. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy wszyscy maja takie kłopoty z dogo jak ja. Może to być wina przeglądarki? Nie wiem czy gos udało sie juz zalogować a potrzebny mi jest z Nią kontakt. Mnie otwiera sie tylko ostatni post. A poprzednie NIEEEEEEE !!! -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Udało mi sie wejść i,przeczytac Twoja waidomość. Cudowną wiadomośc. Ale z tego co czytałam wczesniej ludzie chcią już dzisiaj sie jej pozbyć. I nic poza tym nie wiem. Może mozna by ja zabrac gdzie do hoteliku na te 3 dni. Czy może ta" miłosierna " opiekunka przedłuzy jej termin pobytu do niedzieli.Nie mam do nikogo telefonow, a co dogo wyrabia to wszyscy widzimy. Napisałam do ihabe, ale sie nie odzywa i nie wiem, czy mam dobry numer. Moj tel. 600 358 678 -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Mnie się ten pomysł bardzo podoba. Mnie nie działa lista użytkowników, nie mogę Megii znaleźć. Gdzie ona ma hotelik?[/QUOTE] Hotelik w Serocku k.Warszawy. Telefony mam w domu, a jestem niesty gdzie indziej. Spróbuje znaleźć na dogo -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Gos Coś mi się wydaje , że Ty się na nowo zarejestrowałaś bo masz tylko dwa posty Spróbuj się zalogować tak jak to robiłaś wcześniej ... może się uda ;)[/QUOTE] Też radzę jeszce raż wpisac login i hasło STARE. Nie rejestruj się tylko wpisz po staremu i zaloguj. Swoja droga to Dogo mnie tez nerwów napsuło.