-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę, zadzwoń, bo ja często o nim myślę.:-( A Bounty.... chyba boi sie zadzwonić.:evil_lol: -
Ja moge napisać. Ale ważne tez gdzie są te hoteliki. Jesli ten, który mamy jest blisko to odpadnie kasa za transport. Nie wiem, gdzie jest ten drugi?
-
Masz racje Julio, nie ma co kombinowac. Od kiedy moga tam iśc?
-
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
bela51 replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
Sliczny jest.:loveu: Wyobrażacie sobie to wspaniałe futro, jak będzie zadbany ? -
[quote name='pinkmoon']A pisałyście do mariamc? ona ma hotelik bodajże za 200 albo 250 miesięcznie![/QUOTE] Napisz cos wiecej, gdzie to jest? Ja nie słyszałam o tym hoteliku. Poza tym jak tak niedrogo, to pewnie nie ma miejsc.
-
Julio, zabieraj psiaki i sie nie zastanawiaj. ZBIERZEMY TE PIENIADZE !!! Nie ma siły !!!
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Pomyślałam o pewnym dogomaniaku z Tarnowa. Wiózł naszego Boryska, ale nie wiem czy to miałby byc transport gratis, czy sa jakies fundusze? Mozna by do niego napisac. -
O Boże, jedna szansa mniej.:-( Zbierajmy intensywniej na ten hotelik. Co Julio było dla Gucia i za ile? Megii pewnie by je wziela, bo ona kocha onki, a one przeciez Onkowate. Moża z nia uzgodnic, że placi sie po miesiącu. Tereniu, napisz mi PW kogo powiadamialas, zebym sie nie powtarzała.
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
A na jakim odcinku brakuje Wam transpoortu? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Kochane, cudne psiątko, juz niedługo ,będzie miało swoich ludzi:multi: -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
bela51 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero dzis tu zajrzałam.Ta bieda ciągle w lecznicy? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Przy okazji chcialam wszystkich zaprosić na bazarek książkowy dla Szarusi jednej z podopiecznych sosnowieckiego EMIR [url]http://www.dogomania.pl/threads/174605-Bazarek-ksiAE-zkowy-Chmielewska-Woody-Allen-dla-Szarusi-do-4-12-2009-r[/url] -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A ja przy okazji zapraszam na bazarek dla Szarusi, jednej z podopiecznych sosnowieckiego EMIR [url]http://www.dogomania.pl/threads/174605-Bazarek-ksiAE-zkowy-Chmielewska-Woody-Allen-dla-Szarusi-do-4-12-2009-r[/url] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Cudownie ! Mysle, że pare dni Fredzia jeszcze wytrzyma, a kocinka przeciez musi przyjść do siebie . Bardzo, bardzo sie ciesze! -
Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek ksiązkowy dla Szarusi.[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174605-Bazarek-ksiAE-zkowy-Chmielewska-Woody-Allen-dla-Szarusi-do-4-12-2009-r?p=13593297#post13593297[/URL] [B]Przypominam, że wszystkie książki ofiarowała matamata[/B]
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='KwiatKobiety']Tak straszliwie mocno to już nie musicie trzymać:) Jeśli Fredzia nas polubi to na 100% do nas trafi, kwestia tylko kiedy to nastąpi. Nasze najmłodsze futrzate dziecie w piątek będzie miało zdejmowany gips po miesiącu noszenia i nie wiemy w jakiej będzie formie, dlatego nie gwarantujemy zabrania Fredzi już w tą sobotę. Możliwe, że z tydzień będzie trzeba się wstrzymać, choć na pewno w najbliższą sobotę pojedziemy ze smyczą :) Tak na "w razie czego"....[/QUOTE] A jednak będziemy trzymać kciuki " w razie czego":evil_lol: -
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
bela51 replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
Aresku, szczęściarzu nareszcie dla Ciebie też zaswieci słońce i po mieszkaniu w pralce, będziesz miał własną kanapę.:multi: Multikota:buzi: -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Prosze o przeslanie nr konta na PW. To niewielka wplata, ale chyba też sie przyda. -
Wiem, że się wymądrzam na odległość, ale szukajcie jej w warszawskich schronach. Może juz tam trafiła? Bytom, to dziura, ale pare zagubionych psow, odnalazlo sie wlaśnie w schronisku.
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczny psiak z niego będzie, jak dojdzie do formy.Dobrze, że nie był tak strasznie wycieńczony, i nie potrzebował pobytu w klinice. Pozbiera sie bidula w Twoich rękach. Oby tylko domek szybko znalazł. -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='jamniczka1987']Teraz tak łatwo i szybko oceniacie... A jeśli to wszystko okaże się nieprawdą to też tak samo szybko będziecie przepraszac czy zamkniecie się ze wstydu?[/QUOTE] Jamniczko, czy jestes desantem ze Zwierza? :roll: Miej odwage powiedzieć prawde. -
Ciotka matamata dała super ksiązki na bazarek dla Szarusi. Jutro jak mi stanie zdolności a inne ciotki pomogą, to wystawię:evil_lol:
-
Ja na razie zadeklaruje 5 zł, najwyżej dorzuce jak sie uda wiecej.
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boziu, jaka zagłodzona bida. A nie dostał jakichs kroplówek? Wet mu cos zaodrynował? Rozumiem, że na razie jest w DT? Bo jakos nie pojęłam o co chodzi z Waszym kojcem.:lol: