Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Bardzo proszę, zadzwoń, bo ja często o nim myślę.:-( A Bounty.... chyba boi sie zadzwonić.:evil_lol:
  2. Ja moge napisać. Ale ważne tez gdzie są te hoteliki. Jesli ten, który mamy jest blisko to odpadnie kasa za transport. Nie wiem, gdzie jest ten drugi?
  3. Masz racje Julio, nie ma co kombinowac. Od kiedy moga tam iśc?
  4. Sliczny jest.:loveu: Wyobrażacie sobie to wspaniałe futro, jak będzie zadbany ?
  5. [quote name='pinkmoon']A pisałyście do mariamc? ona ma hotelik bodajże za 200 albo 250 miesięcznie![/QUOTE] Napisz cos wiecej, gdzie to jest? Ja nie słyszałam o tym hoteliku. Poza tym jak tak niedrogo, to pewnie nie ma miejsc.
  6. Julio, zabieraj psiaki i sie nie zastanawiaj. ZBIERZEMY TE PIENIADZE !!! Nie ma siły !!!
  7. Pomyślałam o pewnym dogomaniaku z Tarnowa. Wiózł naszego Boryska, ale nie wiem czy to miałby byc transport gratis, czy sa jakies fundusze? Mozna by do niego napisac.
  8. Słodka ta nasza Tinka, i bardzo lgnie do człowieka. Ale musze Cie Megii zapytać, co ona ma na prawej przedniej łapce? Ta czarna kropka, to jakaś narośl? Ja wczesniej tego nie zauwazyłam, a teraz sie martwie.
  9. O Boże, jedna szansa mniej.:-( Zbierajmy intensywniej na ten hotelik. Co Julio było dla Gucia i za ile? Megii pewnie by je wziela, bo ona kocha onki, a one przeciez Onkowate. Moża z nia uzgodnic, że placi sie po miesiącu. Tereniu, napisz mi PW kogo powiadamialas, zebym sie nie powtarzała.
  10. A na jakim odcinku brakuje Wam transpoortu?
  11. Kochane, cudne psiątko, juz niedługo ,będzie miało swoich ludzi:multi:
  12. Dopiero dzis tu zajrzałam.Ta bieda ciągle w lecznicy?
  13. Przy okazji chcialam wszystkich zaprosić na bazarek książkowy dla Szarusi jednej z podopiecznych sosnowieckiego EMIR [url]http://www.dogomania.pl/threads/174605-Bazarek-ksiAE-zkowy-Chmielewska-Woody-Allen-dla-Szarusi-do-4-12-2009-r[/url]
  14. A ja przy okazji zapraszam na bazarek dla Szarusi, jednej z podopiecznych sosnowieckiego EMIR [url]http://www.dogomania.pl/threads/174605-Bazarek-ksiAE-zkowy-Chmielewska-Woody-Allen-dla-Szarusi-do-4-12-2009-r[/url]
  15. Cudownie ! Mysle, że pare dni Fredzia jeszcze wytrzyma, a kocinka przeciez musi przyjść do siebie . Bardzo, bardzo sie ciesze!
  16. Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek ksiązkowy dla Szarusi.[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174605-Bazarek-ksiAE-zkowy-Chmielewska-Woody-Allen-dla-Szarusi-do-4-12-2009-r?p=13593297#post13593297[/URL] [B]Przypominam, że wszystkie książki ofiarowała matamata[/B]
  17. [quote name='KwiatKobiety']Tak straszliwie mocno to już nie musicie trzymać:) Jeśli Fredzia nas polubi to na 100% do nas trafi, kwestia tylko kiedy to nastąpi. Nasze najmłodsze futrzate dziecie w piątek będzie miało zdejmowany gips po miesiącu noszenia i nie wiemy w jakiej będzie formie, dlatego nie gwarantujemy zabrania Fredzi już w tą sobotę. Możliwe, że z tydzień będzie trzeba się wstrzymać, choć na pewno w najbliższą sobotę pojedziemy ze smyczą :) Tak na "w razie czego"....[/QUOTE] A jednak będziemy trzymać kciuki " w razie czego":evil_lol:
  18. Aresku, szczęściarzu nareszcie dla Ciebie też zaswieci słońce i po mieszkaniu w pralce, będziesz miał własną kanapę.:multi: Multikota:buzi:
  19. Prosze o przeslanie nr konta na PW. To niewielka wplata, ale chyba też sie przyda.
  20. Wiem, że się wymądrzam na odległość, ale szukajcie jej w warszawskich schronach. Może juz tam trafiła? Bytom, to dziura, ale pare zagubionych psow, odnalazlo sie wlaśnie w schronisku.
  21. Śliczny psiak z niego będzie, jak dojdzie do formy.Dobrze, że nie był tak strasznie wycieńczony, i nie potrzebował pobytu w klinice. Pozbiera sie bidula w Twoich rękach. Oby tylko domek szybko znalazł.
  22. [quote name='jamniczka1987']Teraz tak łatwo i szybko oceniacie... A jeśli to wszystko okaże się nieprawdą to też tak samo szybko będziecie przepraszac czy zamkniecie się ze wstydu?[/QUOTE] Jamniczko, czy jestes desantem ze Zwierza? :roll: Miej odwage powiedzieć prawde.
  23. Ciotka matamata dała super ksiązki na bazarek dla Szarusi. Jutro jak mi stanie zdolności a inne ciotki pomogą, to wystawię:evil_lol:
  24. Ja na razie zadeklaruje 5 zł, najwyżej dorzuce jak sie uda wiecej.
  25. Boziu, jaka zagłodzona bida. A nie dostał jakichs kroplówek? Wet mu cos zaodrynował? Rozumiem, że na razie jest w DT? Bo jakos nie pojęłam o co chodzi z Waszym kojcem.:lol:
×
×
  • Create New...