Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Sliczny, przytulasny Borysek. :loveu: Do czesania pewnie z czasem tez przywyknie.:lol:
  2. No, ja tez od pierwszej chwili wiedziałam,że tayga to wspaniała dziewczyna i Fuksio dobrze trafił.:loveu: Miał chłopak troche szcześcia w tym swoim biednym, pieskim życiu. Jeszcze z moich horrorów bedzie dla Fuksia pare złotych, ale to potrwa pare dni.:lol:
  3. Bardzo ciesze sie , ze masz okazje odwiedzać naszych podopiecznych i zazdroszcze. Niecierpliwie czekalam na wiadomości o Tinie, i chyba nie są złe. Bałam sie, że bedzie w kiepskiej formie, ale na szczeście sunia nie daje sie chorobie. Zajrzyjcie na bazarek Bounty, jeśli honorowo nie sprzedamy chociaz jednej rzeczy dla Tinki, to bedzie straszna porażka.:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175340-BiA-u-suveniry-i-mase-gadA-etA-w-dla-Tiny-na-operacje-ropomacicza-do-20-12-09[/URL]
  4. Fuksio juz o niebo lepiej wyglada, tylko ogonek jeszcze zostal mu marniutki.:loveu:
  5. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']To ja napisze, bo dziewczyny chyba nie są pod netem, a trochę pośredniczyłam w organizowaniu sterylki - Tinka ma umówiony termin na wtorek rano, u weta który zrobi zabieg po kosztach. Będzie dobrze:-)[/QUOTE] Gos, jak zawsze skromna.:lol: Ale to własciwie jej zasługa oraz jej wspaniałych dogomaniackich kontaktów.:loveu:
  6. [quote name='tayga'] . Wiem, że mnie nie krytykują za Fuksa (labek czy nie - potrzebował opieki natychmiast), ale sami mają kilkanaście bezdomniachów. Chociaż od labkowych tymczasów miałam mieć "urlop". [/QUOTE] Może nie do końca labek, ale kolor ma całkiem labkowy.:evil_lol: Ładny piesio z niego.:loveu:
  7. Jest jeszcze mój bazarek dla suni, ale kuleje, niestety... [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r[/url]
  8. Tez się zmartwiłam. Nie sądziłam co prawda, ze może zostać u Ciebie na zawsze. Ale myśłałam,ze to DT do czasu znalezienia stałego domu. Teraz wydaje się, że jednak nie.... ? Napisz prosze na PW w czym jest problem, może wspólnie jakos go rozwiążemy?
  9. Są pozytywne, chociaz czekam jeszcze na ostateczne potwierdzenie i adres lecznicy. Po prostu, boje sie zapeszyć.
  10. Ciekawe co u Goldusia? Jak zdrowie?
  11. Czy ten biedak dalej tam jest ? Mał trafic do DT. Nie udalo się ?
  12. Dawno tu nie zagladałam Baranku. Moze jakies zdjęcia nowe by sie przydały? A może Jamor cos nam napisze?
  13. No nie... A to Kibic sie uwinął.:lol: Ewidentnie pomógł mu fryzjer i kąpiel:evil_lol:
  14. Nie byłam w hotelu, ale dziewczyny z tego wątku były, bo sa tam ich dwa psiaki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174398-JuA-bezpieczne-w-hoteliku-Teraz-szukajAE-kochajAE-cego-domu-na-zawsze[/url]
  15. Wplynęła wpłata dla Boryska [B] Livka 10 zl[/B].
  16. [url]http://hotelterier.pl/[/url] Zajrzyjcie tutaj prosze. To rewelacyjny hotel, wspaniała opieka a dla psów dogomaniackich są znizki. Czy starszym panom nie przedłaby sie taki odpoczynek na stare lata?
  17. Super, tak sie martwiłam o Wióreczka . Gisellko , a jak teraz Wioroslw ma na imie?
  18. Może sie jeszcze odezwie do Ciebie? :lol: Moj strachulec gdy wzięłam go 1,5 roku temu miał juz 5 lat. Nie było jej chyba źle w poprzednim domu, ale przez wiele dni u mnie nie szczekała. Chyba ze stresu. Jak pierwszy raz sie odezwała, to byliśmy wszyscy tacy zaskoczeni, że strachulec ma gruby i groźny głos.:evil_lol:
  19. Dzisiaj bedziemy wiedzieć, czy udało się załatwić Tince sterylke po promocyjnej cenie.
  20. Zapraszam na bazarek dla naszej Tinki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175340-BiA-u-suveniry-i-mase-gadA-etA-w-dla-Tiny-na-operacje-ropomacicza-do-20-12-09?p=13667412#post13667412[/url]
  21. Jestem w szoku. Dziewczyny, nie wiem jak Wam dziekowac.
  22. Spodziewałam się, ze zajrzą tutaj przynajmniej osoby, które miały pomagać Tinie? Czy BoUnTy ma sama decydować i płacic za Tinę?
  23. Tak mi przykro Iwonko, nie tak mialo być... Biedny Miki...
  24. Agnieszko wysłałam ci pw. Bardzo prosze przeczytaj i odpisz.
  25. [quote name='Ada-jeje']Wiem juz bela o kim piszesz i o jakiej fundacji, tylko ze Fudacja SOS ma dosc czytelna strone, a o tamtej fundacji nie mozna bylo tego powiedziec. A ja ludzi z Fundacji SOS znam osobiscie i wiem ze zabolalo to amikat.[/QUOTE] Broń Boże, nie porównuje SOS do "tamtej", usiłowałam tylko zrozumieć postepowanie Odi.
×
×
  • Create New...