-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Sliczny, przytulasny Borysek. :loveu: Do czesania pewnie z czasem tez przywyknie.:lol: -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, ja tez od pierwszej chwili wiedziałam,że tayga to wspaniała dziewczyna i Fuksio dobrze trafił.:loveu: Miał chłopak troche szcześcia w tym swoim biednym, pieskim życiu. Jeszcze z moich horrorów bedzie dla Fuksia pare złotych, ale to potrwa pare dni.:lol: -
Bardzo ciesze sie , ze masz okazje odwiedzać naszych podopiecznych i zazdroszcze. Niecierpliwie czekalam na wiadomości o Tinie, i chyba nie są złe. Bałam sie, że bedzie w kiepskiej formie, ale na szczeście sunia nie daje sie chorobie. Zajrzyjcie na bazarek Bounty, jeśli honorowo nie sprzedamy chociaz jednej rzeczy dla Tinki, to bedzie straszna porażka.:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175340-BiA-u-suveniry-i-mase-gadA-etA-w-dla-Tiny-na-operacje-ropomacicza-do-20-12-09[/URL]
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fuksio juz o niebo lepiej wyglada, tylko ogonek jeszcze zostal mu marniutki.:loveu: -
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']To ja napisze, bo dziewczyny chyba nie są pod netem, a trochę pośredniczyłam w organizowaniu sterylki - Tinka ma umówiony termin na wtorek rano, u weta który zrobi zabieg po kosztach. Będzie dobrze:-)[/QUOTE] Gos, jak zawsze skromna.:lol: Ale to własciwie jej zasługa oraz jej wspaniałych dogomaniackich kontaktów.:loveu:
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='tayga'] . Wiem, że mnie nie krytykują za Fuksa (labek czy nie - potrzebował opieki natychmiast), ale sami mają kilkanaście bezdomniachów. Chociaż od labkowych tymczasów miałam mieć "urlop". [/QUOTE] Może nie do końca labek, ale kolor ma całkiem labkowy.:evil_lol: Ładny piesio z niego.:loveu: -
Jest jeszcze mój bazarek dla suni, ale kuleje, niestety... [url]http://www.dogomania.pl/threads/175144-Zestaw-Sylwestrowy-bazarek-na-operacje-Szarusi-do-13-12-2009-r[/url]
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tez się zmartwiłam. Nie sądziłam co prawda, ze może zostać u Ciebie na zawsze. Ale myśłałam,ze to DT do czasu znalezienia stałego domu. Teraz wydaje się, że jednak nie.... ? Napisz prosze na PW w czym jest problem, może wspólnie jakos go rozwiążemy? -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co u Goldusia? Jak zdrowie? -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
bela51 replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy ten biedak dalej tam jest ? Mał trafic do DT. Nie udalo się ? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dawno tu nie zagladałam Baranku. Moze jakies zdjęcia nowe by sie przydały? A może Jamor cos nam napisze? -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
No nie... A to Kibic sie uwinął.:lol: Ewidentnie pomógł mu fryzjer i kąpiel:evil_lol: -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Nie byłam w hotelu, ale dziewczyny z tego wątku były, bo sa tam ich dwa psiaki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174398-JuA-bezpieczne-w-hoteliku-Teraz-szukajAE-kochajAE-cego-domu-na-zawsze[/url] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Wplynęła wpłata dla Boryska [B] Livka 10 zl[/B]. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
[url]http://hotelterier.pl/[/url] Zajrzyjcie tutaj prosze. To rewelacyjny hotel, wspaniała opieka a dla psów dogomaniackich są znizki. Czy starszym panom nie przedłaby sie taki odpoczynek na stare lata? -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Super, tak sie martwiłam o Wióreczka . Gisellko , a jak teraz Wioroslw ma na imie? -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może sie jeszcze odezwie do Ciebie? :lol: Moj strachulec gdy wzięłam go 1,5 roku temu miał juz 5 lat. Nie było jej chyba źle w poprzednim domu, ale przez wiele dni u mnie nie szczekała. Chyba ze stresu. Jak pierwszy raz sie odezwała, to byliśmy wszyscy tacy zaskoczeni, że strachulec ma gruby i groźny głos.:evil_lol: -
Agnieszko wysłałam ci pw. Bardzo prosze przeczytaj i odpisz.
-
[quote name='Ada-jeje']Wiem juz bela o kim piszesz i o jakiej fundacji, tylko ze Fudacja SOS ma dosc czytelna strone, a o tamtej fundacji nie mozna bylo tego powiedziec. A ja ludzi z Fundacji SOS znam osobiscie i wiem ze zabolalo to amikat.[/QUOTE] Broń Boże, nie porównuje SOS do "tamtej", usiłowałam tylko zrozumieć postepowanie Odi.