Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Dzisiaj wpłynely pieniązki[B] 40 zł[/B] z mojego bazarku dla Szarusi. Zakupy zrobiły a.piurek i shirrapeira.:loveu: Zaraz robie przelew na konto sunieczki. Mizianko Szaruniu od ciotki.:lol:
  2. Na pewno bede w schronie po niedzieli. Fotki zrobię, jeśli pracownicy mnie nie pogonią.:lol:
  3. Biedacwto, jak on chodził na takich szponach. To jest, i na pewno bedzie wspaniały, kochany piesek. Trzeba mu znaleźc najlepszy dom pod słoncem.
  4. A to mała "kręcioła", może lepiej aby sobie dała spokoj z tym skakaniem?:mad: Ale widocznie niektóre typy tak mają. :evil_lol: Mój 3-letni wnuczek , po operacji przepukliny , biegał juz w tym samym dniu.:lol:
  5. Mysle, że pora zacząc szukać domku dla Fuksia. Widać on sie coraz bardziej do Ciebie przywiązuje, a Tobie tez musi być już trudno, a bedzie coraz gorzej. Ja tesknie nawet za swoimi wirtualnymi podopiecznymi, a nie wyobrazam sobie rozstania z "tymczasem". Ale wiem przeciez jak bardzo DT są potrzebne i wszystkich, którzy ofiarują chwilowe schronienia dla bezdomnych psiaków bardzo podziwiam.
  6. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos'] Tymczasem wielkie podziękowania dla [B]Abrakadabra[/B], bo to ona odstąpiła naszej ślicznotce termin wizyty :-)[/QUOTE] Przyłaczamy sie wszyscy do szczególnych podziekowań dla [B]Abrakadabry:Rose:[/B]
  7. Cudne zdjęcia naszej kochanej przytulanki.:loveu: Ale i tak jest nie najgorzej, bo moja sunia w pierwszy dzien tylko lezala. CzyTinka bedzie jeszcze brala jakis antybiotyk i trzeba bedzie z nia jechac na kontrolę? Megii, bardzo dziekujemy i Tobie i Twojemu mężowi, że opiekujecie się malą. NIe wyobrażam sobie , aby mogla zostac w taka pogode w kojcu. Myślę, że za kilka dni juz dojdzie do siebie. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.:buzi:
  8. Co dzisiaj słychac u naszego chlopaka? Tayga, na razie jedna osoba wpłaciła za hoorory. Moge Ci przelac? Pozostałe na razie sie nie odzywaja, a kasa może sie chlopakowi przyda?
  9. Odkad dogo zmieniło swoje oblicze, to strasznie trudno znaleźć cokolwiek. Szukałam ostatnio bezskutecznie strony hoteliku u Jamora. Tam byla kiedys galeria psow i może sa jakies informacje. Czy ktos z Was ma link do tej strony?
  10. Ciekawe jak sie czuje nasze biedactwo? Moze Megii cos napisze dzisiaj?
  11. Wyciskacz łez, nie allegro. :placz: Piękne:loveu:
  12. Jestem tez. Na razie nie podejme się stalej deklaracji, ale jednorazowo cos wpłace. Taki biedny jest ten piesio:-(
  13. Ale ładny piesio.Wyglada na zadbanego, może sie komus zgubił?
  14. [quote name='BajkaB']Łaciate cudo,to sunia moich rodziców Bella..Oczywiście wyadoptowana przeze mnie..I kolory tez ma pasujace do Nemusiowego futerka.Zreszta Bella jest absolutnie zakochana w maluszku A co do koloru to powiem,ze przez ten dobór kolorów mam juz 5 ogonów :evil_lol:[/QUOTE] Zdecydowanie nie do pary:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Kiedy naprawde pasuje kolorystycznie. :evil_lol: Tylko jakies łaciate cudo zaburzyło harmonie kolorów.:roll:
  16. Biedny staruszek.:-( Roześlę link.
  17. Nasza słodka przytulanka , nie wie co ja jutro czeka. :roll: Juz dzisiaj zaczynam trzymac kciuki za jutrzejszy zabieg.:thumbs:
  18. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Owszem. Ale Boro wydał się im chyba za duży, za silny i za mało rodzinny. Fajnie, że Kibic wpadł im w oko, bo z niego super przytulak :-)[/QUOTE] Borys jest sliczny. :loveu:I na niego przyjdzie pora.:lol: Choc trzeba przyznac, że duże psy trudniej znajdują domki.
  19. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Cieszę się, że Borys nagonił Kibicowi domek :-) Wszystkiego najlepszego w nowym domu, Kibic![/QUOTE] Czy to Boryska przyjechali obejrzeć ci Państwo?
  20. Dostałam Wasze PW. Przykro mi, że finansowo nie pomoge, przynajmniej na razie.:-( Biedna sunieczka, będę zaglądąc, może cos drgnie w moich finansach, wtedy chetnie sie dorzucę.
  21. Jestem pod wrażeniem.:-o:lol: Bardzo fajny tekst.
  22. Historia Wiorka i ta smutna i ta ze szczęsliwym finałem, zawsze wyciska mi łzy z oczu. :-( Sliczny, kochany psiaczek.:loveu: Czekamy na zdjęcia pod choinką.:lol:
  23. [quote name='majku33krakow']ja wiem ze napewno odpowie przed sadem najwyzszym czyli przed Panem Bogiem[/QUOTE] Dla mnie to niewielka pociecha. Wolałabym, aby na ziemi spotkala ja kara.
  24. Obejrzałam filmik. Szansa jest coraz piekniejsza. :loveu: No i ciesze się, że Corsik tez wrócił do formy. Mizianko i drapanko dla obydwóch stworow.:lol:
×
×
  • Create New...