-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sunia jest piękna i widac z pysia, ze szczesliwa.:loveu: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nie ryzykowałabym mimo wszystko. Jesli juz to piers, bo chuda i lzej strawna. I bron Boże, oczywiście bez kosci. Sajnox, jest juz późno, nie karm małego, tak chyba bedzie najlepiej. Niech tylkoma wodę do picia. A rano zobaczysz. A z tymi mokrymi i suchymi noskami, to legendy.:lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
A ja proponuje zadzwonic do Bajki. -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Zagladam, ale nie wiem jak moge pomóc. U mnie w otoczeniu, nikogo nie moge namówić na pieska, ani na szczeniaczka, ani na dorosłego. Bardzo mnie to boli.:-( A wątek Rudej też niestety kuleje.:-( -
Cudne zdjęcia.:lol: Poszczescilo sie naszemu psiaczkowi, rzeczywiście ma WSPANIAŁY DOM:loveu:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Ja jestem ZA ! Myślę, że pozostali tez sie zgodza.:lol: -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
bela51 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Jesli Hotelik będzie na miarę naszych mozliwości finansowych to chętnie :) tylko Owieczka mówiła, że pytała wszędzie i brak miejsc.... No sliczny, malutki... w ogóle nie wyobrażam Go sobie w schronisku.....[/QUOTE] Nasze dwa psiaki będą jechac do nowego hoteliku k.Mielca.Cena promocyjna 300 zl z jedzeniem.( może dla takiej malizny mniej?) Kontakt z hotelikiem przez TERESA BORCZ. Napiszcie do niej, da Wam namiary. Konkurencyjne ceny ma też hotelik u mariamc. w ok. Szczecinka. -
[quote name='ketunia']Cioteczki... pomyliłam się i przelałam 500 zł zamiast 300 zł Jednak stwierdziłyśmy z siostrą, że kasa im sie przyda i niech im idzie na zdrowie:)[/QUOTE] Ja jestem w szoku, a Julia pewnie zaslabła i nie może odpisac. :lol: Baaaaaaaardzo dziekujemy :buzi:
-
A w jakim mieście jest ten hotelik. Ile km trzeba psiaki przewieź?
-
Ihabe wzięla zagipsowanego Boryska do domu. Myśle, że damy rade, ja jeszcze pokwestuje po znajomych.
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jest piękny i te oczy po mamie. :-( Sajnox, bardzo Ci zazdroszcze.:lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
O, nie!!! Ja chce zdjecia :evil_lol: -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
bela51 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Śliczna ta Wasza malizna, a nie chcecie dać bidulka do hoteliku? Czekacie na DT? -
BARY - miał być uśpiony a jednak znalazł swój dom :)
bela51 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Był telefon w poniedziałek przyjeżdża pani obejrzeć Barego z polecenia owieczki oby nie zapeszać a może się uda?[/QUOTE] Trzymam kciuki za miłośc od pierwszego wejrzenia.Chociaż przecież na zdjęciach widac, że to cudo.:loveu: -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy zdołam sie przydać, ale całym sercem jestem z Toba Iwonko i tym zagipsowanym cudem. Wiem jak sie martwisz, ze przyjdzie CI go zostawić samego w domu, ale na prawde nie umiem Ci pomóc. Psiarzy w moim otoczeniu, jak na lekarstwo.:-( -
[quote name='J_ulia']Konto na PW rozesłane :0 tylko Poker i bela51 macie kochani zapchane skrzynki ;)[/QUOTE] Przepraszam, juz odetkałam:eviltong:
-
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
bela51 replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Podeślij mi link proszę, Bajko.[/QUOTE] Nie wiem, czy Bajka miala czas, ale oto wątek Szymonka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/139256-Wyrzucili-mnie-jak-zepsutAE-zabawkAE-ale-ja-nadal-kocham-i-bAE-dAE-kochaA[/url] -
Chciałam jeszcze dodać, że Lucyna i Odi, to dziewczyny z wątku Fredzi. Sunieczka wreszcie doczekala sie własnego ludzia, dlatego poprosiłam Je o wsparcie dla Gucia i Saby. Myślę ze Gucio i Saba też nie będa długo czekac na wlasne domki .Wszak to piekne pieski.:lol:
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Chcialam zapytać, czy nadaliście im jakies imiona? Tak smutno, ze mowi się o nich, ONki, dziadki, psy z Radomia... -
Tinka od wrzesnia, prawie do dnia wyjazdu przebywała w schronie. Wczesniej tez chyba nie miała robionych badań.Nawet nie ma szczepienia na wirusówki. Dlatego bardzo prosimy, jeśli weźmiesz ją do weta to niech zadecyduje co trzeba zrobić. Bedziemy miec jeszcze pieniądze z bazarków, to akurat bedzie na pokrycie badań .Dzis wieczorem wróci księgowa Tinki, to zorientuje sie, ile mamy kasy na leczenie.
-
Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Kocham Was:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Julio, Twoi podopieczni moga jechac do hotelu :multi::multi::multi:
-
Odi, jesteś kochana i bardzo, bardzo Ci dziękujemy. To takie piekne, grzeczne, ułozone pieski. Serce by nam tu wszystkim pękło, gdybysmy im nie pomogli. Ostatnio tyle psich nieszczęśc na dogo, że naprawde, nie wiadomo komu pomóc. Zawsze mam wyrzuty sumienia, że tej przysłowiowej złotówki juz nie starczy dla nastepnej bidy.:-(
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście, tez nie wiedziałabym,którego wybrać, Najchętniej wszystkie !:loveu::loveu::loveu: Ale powiedzcie, czy trzeba dopiero takiej tragedii, takiego "medialnego" przestępstwa, aby ludzie zaczeli interesować się adopcją porzuconych szczeniąt.? Tylko u Bajki, porzucona suczka Ruda i jej szczeniaczki ( równie piekne !) bezskutecznie czekają na dom. A ile jest takich psiaczków we wszystkich schronach?:-(