Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Sunia jest piękna i widac z pysia, ze szczesliwa.:loveu:
  2. Nie ryzykowałabym mimo wszystko. Jesli juz to piers, bo chuda i lzej strawna. I bron Boże, oczywiście bez kosci. Sajnox, jest juz późno, nie karm małego, tak chyba bedzie najlepiej. Niech tylkoma wodę do picia. A rano zobaczysz. A z tymi mokrymi i suchymi noskami, to legendy.:lol:
  3. A ja proponuje zadzwonic do Bajki.
  4. Zagladam, ale nie wiem jak moge pomóc. U mnie w otoczeniu, nikogo nie moge namówić na pieska, ani na szczeniaczka, ani na dorosłego. Bardzo mnie to boli.:-( A wątek Rudej też niestety kuleje.:-(
  5. Cudne zdjęcia.:lol: Poszczescilo sie naszemu psiaczkowi, rzeczywiście ma WSPANIAŁY DOM:loveu:
  6. Szarotko, pytaj na PW, może wątek jest niedokładnie czytany?
  7. Ja jestem ZA ! Myślę, że pozostali tez sie zgodza.:lol:
  8. [quote name='obraczus87']Jesli Hotelik będzie na miarę naszych mozliwości finansowych to chętnie :) tylko Owieczka mówiła, że pytała wszędzie i brak miejsc.... No sliczny, malutki... w ogóle nie wyobrażam Go sobie w schronisku.....[/QUOTE] Nasze dwa psiaki będą jechac do nowego hoteliku k.Mielca.Cena promocyjna 300 zl z jedzeniem.( może dla takiej malizny mniej?) Kontakt z hotelikiem przez TERESA BORCZ. Napiszcie do niej, da Wam namiary. Konkurencyjne ceny ma też hotelik u mariamc. w ok. Szczecinka.
  9. [quote name='ketunia']Cioteczki... pomyliłam się i przelałam 500 zł zamiast 300 zł Jednak stwierdziłyśmy z siostrą, że kasa im sie przyda i niech im idzie na zdrowie:)[/QUOTE] Ja jestem w szoku, a Julia pewnie zaslabła i nie może odpisac. :lol: Baaaaaaaardzo dziekujemy :buzi:
  10. A w jakim mieście jest ten hotelik. Ile km trzeba psiaki przewieź?
  11. Ihabe wzięla zagipsowanego Boryska do domu. Myśle, że damy rade, ja jeszcze pokwestuje po znajomych.
  12. Jest piękny i te oczy po mamie. :-( Sajnox, bardzo Ci zazdroszcze.:lol:
  13. O, nie!!! Ja chce zdjecia :evil_lol:
  14. Śliczna ta Wasza malizna, a nie chcecie dać bidulka do hoteliku? Czekacie na DT?
  15. [quote name='AlinaS']Był telefon w poniedziałek przyjeżdża pani obejrzeć Barego z polecenia owieczki oby nie zapeszać a może się uda?[/QUOTE] Trzymam kciuki za miłośc od pierwszego wejrzenia.Chociaż przecież na zdjęciach widac, że to cudo.:loveu:
  16. Nie wiem czy zdołam sie przydać, ale całym sercem jestem z Toba Iwonko i tym zagipsowanym cudem. Wiem jak sie martwisz, ze przyjdzie CI go zostawić samego w domu, ale na prawde nie umiem Ci pomóc. Psiarzy w moim otoczeniu, jak na lekarstwo.:-(
  17. [quote name='J_ulia']Konto na PW rozesłane :0 tylko Poker i bela51 macie kochani zapchane skrzynki ;)[/QUOTE] Przepraszam, juz odetkałam:eviltong:
  18. [quote name='Jasza']Podeślij mi link proszę, Bajko.[/QUOTE] Nie wiem, czy Bajka miala czas, ale oto wątek Szymonka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/139256-Wyrzucili-mnie-jak-zepsutAE-zabawkAE-ale-ja-nadal-kocham-i-bAE-dAE-kochaA[/url]
  19. Megii, to bez znaczenia, który lekarz obejrzy Tinke. Mysle, że rachunek tez nie jest nam do szczescia potrzebny. Ważne żebys zabrała Tinke do weta, jak tylko znajdziesz na to czas .Bardzo prosimy.:lol:
  20. Chciałam jeszcze dodać, że Lucyna i Odi, to dziewczyny z wątku Fredzi. Sunieczka wreszcie doczekala sie własnego ludzia, dlatego poprosiłam Je o wsparcie dla Gucia i Saby. Myślę ze Gucio i Saba też nie będa długo czekac na wlasne domki .Wszak to piekne pieski.:lol:
  21. Chcialam zapytać, czy nadaliście im jakies imiona? Tak smutno, ze mowi się o nich, ONki, dziadki, psy z Radomia...
  22. Tinka od wrzesnia, prawie do dnia wyjazdu przebywała w schronie. Wczesniej tez chyba nie miała robionych badań.Nawet nie ma szczepienia na wirusówki. Dlatego bardzo prosimy, jeśli weźmiesz ją do weta to niech zadecyduje co trzeba zrobić. Bedziemy miec jeszcze pieniądze z bazarków, to akurat bedzie na pokrycie badań .Dzis wieczorem wróci księgowa Tinki, to zorientuje sie, ile mamy kasy na leczenie.
  23. Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Kocham Was:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Julio, Twoi podopieczni moga jechac do hotelu :multi::multi::multi:
  24. Odi, jesteś kochana i bardzo, bardzo Ci dziękujemy. To takie piekne, grzeczne, ułozone pieski. Serce by nam tu wszystkim pękło, gdybysmy im nie pomogli. Ostatnio tyle psich nieszczęśc na dogo, że naprawde, nie wiadomo komu pomóc. Zawsze mam wyrzuty sumienia, że tej przysłowiowej złotówki juz nie starczy dla nastepnej bidy.:-(
  25. Rzeczywiście, tez nie wiedziałabym,którego wybrać, Najchętniej wszystkie !:loveu::loveu::loveu: Ale powiedzcie, czy trzeba dopiero takiej tragedii, takiego "medialnego" przestępstwa, aby ludzie zaczeli interesować się adopcją porzuconych szczeniąt.? Tylko u Bajki, porzucona suczka Ruda i jej szczeniaczki ( równie piekne !) bezskutecznie czekają na dom. A ile jest takich psiaczków we wszystkich schronach?:-(
×
×
  • Create New...