Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. :tree1::x-mas: Wesołych swiąt Taygo, dla Ciebie, Twoich bliskich i Fuksia, któremu zycże, aby znalażł kochający domek.
  2. :tree1::x-mas: Ja równiez zycze Wam wszystkim Wesołych Świąt, a Boryskowi , najlepszego domku i najbardziej kochającego ludzia.
  3. Poniewaz juz jutro wyjeżdżam,pragne zlożyć Wam najserdeczniejsze Zyczenie świąteczne. Wszystkim fanom naszej Tinki, oczywiście Megii i jej Mężowi a przede wszystkim mieszkańcom hoteliku. Oby jak naszybciej znaleźli swoich ludzi i najlepsze na świecie domki. Wesołych Świąt !:tree1::x-mas:
  4. :tree1:Wesołych Świat Agnieszko, dla Ciebie , Twojej Rodziny, tej dwunożnej i czterołapnej. Oby wszystkie marzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór sie spełniły.:lol:
  5. Młoda roczna sunia miałaby szanse na dobry domek. Dostałam cynk od malibo57.
  6. [quote name='zozolina']tak ale przed świetami juz nie bardzo dziewczyna ma czas.....wiec jak nic nie znajde do jutra to klapa....[/QUOTE] Przykro mi. Zawsze jeszcze można wsiaśc w pociąg. Choć zdaję sobie sprawe, ze z duzym psem, to może byc kłopot.
  7. [quote name='zozolina']Własnie dzwonił....nie ma transportu:placz::placz::placz:[/QUOTE] A ten drugi kontakt ? Próbowałas?
  8. [quote name='ocelot']Pozwolę sobie na off - szukam miłośników Onków. [URL="http://www.dogomania.pl/../176108-Owczarki-z-tomaszowskiego-schroniska?p=13740211#post13740211"]http://www.dogomania.pl/threads/1761...1#post13740211[/URL] Troszkę nam się tu sytuacja komplikuje. No nic kciuki potrzebne jak choroba.[/QUOTE] NIe otwiera sie link.
  9. :thumbs:Trzymam kciuki za powodzenie akcji.:lol:
  10. [quote name='zozolina']Juz zrobiłam nowy post z prozbą o transport!!!!!nie jest ze mna tak zle jednak ;)[/QUOTE] Nie widziałam Twojego postu. ale tu jest oferta przewozu za zwrot paliwa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136862-Oferta-transportu-zwierzakA-w-okolice-Katowic-caA-a-Polska-za-zwrot-kosztA-w-paliwa/page6[/URL] [COLOR=red][B]608773306[/B][/COLOR] i nr telefonu był podany w pierwszym poście. jeszcze jedna oferta [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131533-OferujAE-transport[/URL] [698 616 250] , tel do tej oferty
  11. A czy na wątku transportowym zgłosiłyście???
  12. ONki przepiekne. :loveu: Czy ktos może mi powiedzieć ile km jest z Sochaczewa do Bytomia? Chciałam tez pomóc w szukaniu ewentualnego przewoźnika. Przestudiowałam mape. Niestety swoja kandydaturę musze wykluczyć.:shake:
  13. Ja też zaglądam, choc niewiele na razie pomoglam. Ale gdzieś na początku wątku jest adres strony przytuliska w Glownie, bo tam chyba przebywa Wiktor. Może trzeba do nich napisac z prośba o informacje. Na początku, dogomaniacy bardzo pomogli finansowo Witorowi, myslę, że pytania nie zostaną bez odpowiedzi.
  14. Przeczytałam dzisiaj i oczywiście klawiatura mokra. Remiczku, nie pomoglam Ci finansowo, ale całym sercem byłam z Tobą. Bardzo, bardzo sie ciesze.To dzieki Wam Wszystkim. Jesteście Wspaniali.
  15. Super, że Tinka może grzac pupke koło kominka. Dziekujemy Wam !:lol: A jak łapeczka, jeszcze boli?
  16. To jest tylko jazda na "pseudokatolików". Nie bez przyczyny artykuł znalazł sie w Tygodniku Powszechnym.
  17. Nie kupuje nigdy Tygodnika Powszechnego. Ale może przeczyta ten artykuł rzesza pseudokatoliów, których psy wisza na metrowych łańcuchach, nawet w taki mroźny dzien jak dzis.:-( I tych, którzy zatrzaskuja okno piwnicy przed zmarzniętym na kośc kotem.:-( W nawrócenie oprawców, nie wierzę. Ich może powstrzymac tylko surowa kara.:mad:
  18. [quote name='jusstyna85']Cudnie wygląda w fartuszku....:) czy ona ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] Tinka ma allegro i ogloszenia . Post nr 473 i 474.
  19. A co z Fuksem? Może on, biedak , sam w budzie, też bedzie sie bał??:-(
  20. Ja tez z niepokojem obserwuje prognozy pogody.zal mi tych psiaków w budach, schroniskach. Nie wszyscy niestety ocieplaja budy styropianem i daje puduchy do srodka. :shake::-( A mój strachulec od wczoraj maszeruje cały czas z ogonem pod brzuchem. Czyzby pamietała , że rok temu zaczął się czas "polowań" na psy? Oczywiscie mysle o świątecznym i noworocznym strzelaniu, którego Janka się bardzo boi. Znowu przed nami ciążkie dni.:-(
  21. Dzisiaj miała byc kontrola , to może pare słów na temat naszej Tinki poprosimy...:modla: Ta juz taka jestem, że się ciągle martwie.
  22. Ja na razie nie bede mogła wpłacic wiecej niz 10 zl. Przykro mi. Przelew zrobie w przyszłym tygodniu.
  23. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Do góry, mój ulubieńcu:-)[/QUOTE] Mój też ! :loveu: Przy okazji przypominam cioteczkom o deklaracjach.:lol:
×
×
  • Create New...