-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:tree1::x-mas: Wesołych swiąt Taygo, dla Ciebie, Twoich bliskich i Fuksia, któremu zycże, aby znalażł kochający domek. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
:tree1::x-mas: Ja równiez zycze Wam wszystkim Wesołych Świąt, a Boryskowi , najlepszego domku i najbardziej kochającego ludzia. -
:tree1:Wesołych Świat Agnieszko, dla Ciebie , Twojej Rodziny, tej dwunożnej i czterołapnej. Oby wszystkie marzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór sie spełniły.:lol:
-
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']tak ale przed świetami juz nie bardzo dziewczyna ma czas.....wiec jak nic nie znajde do jutra to klapa....[/QUOTE] Przykro mi. Zawsze jeszcze można wsiaśc w pociąg. Choć zdaję sobie sprawe, ze z duzym psem, to może byc kłopot. -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']Własnie dzwonił....nie ma transportu:placz::placz::placz:[/QUOTE] A ten drugi kontakt ? Próbowałas? -
[quote name='ocelot']Pozwolę sobie na off - szukam miłośników Onków. [URL="http://www.dogomania.pl/../176108-Owczarki-z-tomaszowskiego-schroniska?p=13740211#post13740211"]http://www.dogomania.pl/threads/1761...1#post13740211[/URL] Troszkę nam się tu sytuacja komplikuje. No nic kciuki potrzebne jak choroba.[/QUOTE] NIe otwiera sie link.
-
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:thumbs:Trzymam kciuki za powodzenie akcji.:lol: -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']Juz zrobiłam nowy post z prozbą o transport!!!!!nie jest ze mna tak zle jednak ;)[/QUOTE] Nie widziałam Twojego postu. ale tu jest oferta przewozu za zwrot paliwa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136862-Oferta-transportu-zwierzakA-w-okolice-Katowic-caA-a-Polska-za-zwrot-kosztA-w-paliwa/page6[/URL] [COLOR=red][B]608773306[/B][/COLOR] i nr telefonu był podany w pierwszym poście. jeszcze jedna oferta [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131533-OferujAE-transport[/URL] [698 616 250] , tel do tej oferty -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A czy na wątku transportowym zgłosiłyście??? -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
ONki przepiekne. :loveu: Czy ktos może mi powiedzieć ile km jest z Sochaczewa do Bytomia? Chciałam tez pomóc w szukaniu ewentualnego przewoźnika. Przestudiowałam mape. Niestety swoja kandydaturę musze wykluczyć.:shake: -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam, choc niewiele na razie pomoglam. Ale gdzieś na początku wątku jest adres strony przytuliska w Glownie, bo tam chyba przebywa Wiktor. Może trzeba do nich napisac z prośba o informacje. Na początku, dogomaniacy bardzo pomogli finansowo Witorowi, myslę, że pytania nie zostaną bez odpowiedzi. -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
bela51 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam dzisiaj i oczywiście klawiatura mokra. Remiczku, nie pomoglam Ci finansowo, ale całym sercem byłam z Tobą. Bardzo, bardzo sie ciesze.To dzieki Wam Wszystkim. Jesteście Wspaniali. -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jest tylko jazda na "pseudokatolików". Nie bez przyczyny artykuł znalazł sie w Tygodniku Powszechnym. -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie kupuje nigdy Tygodnika Powszechnego. Ale może przeczyta ten artykuł rzesza pseudokatoliów, których psy wisza na metrowych łańcuchach, nawet w taki mroźny dzien jak dzis.:-( I tych, którzy zatrzaskuja okno piwnicy przed zmarzniętym na kośc kotem.:-( W nawrócenie oprawców, nie wierzę. Ich może powstrzymac tylko surowa kara.:mad: -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co z Fuksem? Może on, biedak , sam w budzie, też bedzie sie bał??:-( -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez z niepokojem obserwuje prognozy pogody.zal mi tych psiaków w budach, schroniskach. Nie wszyscy niestety ocieplaja budy styropianem i daje puduchy do srodka. :shake::-( A mój strachulec od wczoraj maszeruje cały czas z ogonem pod brzuchem. Czyzby pamietała , że rok temu zaczął się czas "polowań" na psy? Oczywiscie mysle o świątecznym i noworocznym strzelaniu, którego Janka się bardzo boi. Znowu przed nami ciążkie dni.:-( -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
bela51 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Jest b.ładne i wzruszające. -
Ja na razie nie bede mogła wpłacic wiecej niz 10 zl. Przykro mi. Przelew zrobie w przyszłym tygodniu.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Do góry, mój ulubieńcu:-)[/QUOTE] Mój też ! :loveu: Przy okazji przypominam cioteczkom o deklaracjach.:lol: