-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bela51']Myślę, że tak będzie najlepiej. O ile dogo do jutra sie nie poprawi, to proszę o kontakt mailowy lub gg. Dalej nie moge odczytać zadnej pryw. wiadomosci. Tayga, prosze podaj mi nr konta na maila [email protected] -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Bjuta, czy jesteś tego pewna? Bo z wypowiedzi giselle, nia miałam 100% pewności ??????? -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Chyba zaczne sie modlic, żeby temu Wiórkowi wreszcie sie udało. Ale ktory Bog wysłucha niedowiarka? -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że tak będzie najlepiej. O ile dogo do jutra sie nie poprawi, to proszę o kontakt mailowy lub gg. -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
bela51 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dostalam Twoją wiadomośc, ale nie moge wysłac PW, bo dogo ześwirowało. Tak mi przykro, ale na razie nie podejme sie kolejnego stałego zobowiazania. Po prostu nie stac mnie. Jednak jednorazowo moge wpłacic 5 zł. Wiem, że to grosze, ale sama niejednokrotnie prosilam o pomoc i rozumiem jak boli, gdy ktos odmawia. Prosze o nr konta. -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz na pewno nic nigdzie nie wyśle, o ile mnie przez to dogo szlag nie trafi. pryw.wiadomosci sie nie otwieraja, posty z trudnościa. Pisze tutaj. Ja na razie nie moge dac wiecej na karme niz 20 zł. przykro mi, ale mam tyle róznych psich zobowiazan, że zaczynam juz sie gubic, a mój własny pies nie ma kasy na czyszczenie zębów w tym m-cu. Ale myśle, że poczeka do stycznia, a trudno, aby bidulek Fuks glodował. Macie gg? Może bedzie łatwiej sie dogadać. moj nr 3081904 -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Tak, namieszałyśmy - chodzi nam o podpięcie się do transportu Icka w drugą stronę...[/QUOTE] Napisala do mnie ewatr [I]Wiem ze jutro jedzie od nas Tuuli z Rzeszowa do Katowic pociagiem razem z niewidomym Ickiem... Mysle ze napisz bezposrednio do niej powinna sie chyba jeszcze pojawic na dogo ...nie mam niestety do niej telefonu ..[/I]. Jesli to transport samochodowo-kolejowy, to chyba bedzie trudno... -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
ja tez:evil_lol: -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Czerda jest on line. Szukajmy jej na dogo ! -
[quote name='megii1']Tak, Piromanka są dwie Tinki:) Jedna ta, która jest dłużej ma już ode mnie allegro:) Tej też zrób- będzie miała prezent gwiazdkowy dziewczyna ode mnie:) Bounty - poproszę w lecznicy żeby, jeżeli będzie coś nie tak, napisali coś od siebie; poproszę też żeby podesłali wyniki do mojej wetki :)[/QUOTE] Megii, nie zapomnij tez o tej zmianie na łapce.:-(
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez się troche dorzucę. Daruniu, czy Ty bys ją zamawiała? Czy wplacimy kaske na konto taygi? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Bela - Ty masz w banerkach prawie wszystkie psiaki , które są u mnie:)[/QUOTE] To prawda. Ale nie potrafie ich poprawnie podlinkować. Nowe dogo mnie przerosło.:evil_lol: -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnosimy biednego Fuksika. Niech ktoś zobaczy biedulka. -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Nie lubie takich "panów" i "pań". Jakos nie wiem, czy wtedy zostawiac psa, czy zabierac. Najchetniej to bym zabrala i panu podziekowala. No nic, czekamy dalej. Oby jak najlepiej dla Sabuni bylo.[/QUOTE] A ja ich najzwyczajniej nie rozumiem. Ja swoja sunie znalam ze zdjecia. Nie ukrywam, że byłam zawiedziona, gdy ją zobaczyłam" na zywo", gdy została do mnie przywieziona. Do głowy by mi jednak nie przyszło, zeby wnosic" reklamacje" lub zrezygnować. Poczatki były niełatwe, ale istnieje cos takiego jak ODPOWIEDZIALNOSC. Ani pierwszego dnia, ani teraz nigdy i nikomu bym jej nie oddała. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Napisałam, ale nie ma go na razie na dogo. Dziewczyny od Borysa powinny miec jego telefon, jakby sie nie odezwal. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Chyba mi sie oczy spociły... -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[B]Giselle, odetkaj sobie skrzynke, bo nie mogłam wysłać wiadomości. miałam to napisac na PW[/B] Tak mi żal tego Wiórka, ze dosłownie aż boli.:-( Nie napisałaś mi, czy transport ma byc gratisowy, czy macie jakies fundusze na paliwo? Myslałam, o jurmar, który jest z Tarnowa i niejednokrotnie pomagał w transporcie psów. Możnaby do niego napisac i może zabrałby Wiorka z Katowic do Stalowej Woli. Ale musze wiedziec, jak sprawa wygląda z finansami. Niewykluczone, że pojechałby za jakieś symboliczny zwrot., bo naszego Borysa wiozł do Warszawy za darmo. Szkoda, żeby taki dobry dom dla psiaka sie zmarnował. A gdzie ta bida teraz jest??? -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ale ciotka Edyta chyba teraz ma w zapasie jakięs domki dla małych rudziaszków.? -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zmień może tytuł wątku. Ten taki smutny. Chyba, że nie chcesz jeszcze zapeszać? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłynęło [B]100 zł dla Borysa od ANIA_C[/B]. Dziękujemy ! -
Boryska juz w kochającym domku. Zdjęcia z domku na 13 stronie :)
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Nie płacz Iwonko, chociaż ja Ci sie nie dziwię. Miałam kontakt przez pare godzin, z różnymi psiakami ( tylko podczas transportu) i tez było mi bardzo smutno z niektórymi sie rozstawać. A co dopiero pare dni! -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tayga, jemu przydałyby sie jakies badania, może chory jest? Wiem, że nie ma funduszy, ale porozsyłajmy wątek gdzie sie da. Może ktos dorzuci pare groszy. -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Przykro mi , ale ja tez bardzo sceptycznie podchodze do tego, że zostawiacie Sabe u tych Państwa. Może to tylko złe przeczucia, oby sie nie potwierdziły.