Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='bela51']Myślę, że tak będzie najlepiej. O ile dogo do jutra sie nie poprawi, to proszę o kontakt mailowy lub gg. Dalej nie moge odczytać zadnej pryw. wiadomosci. Tayga, prosze podaj mi nr konta na maila [email protected]
  2. Czekamy z niecierpliwościa na relację. Symonku, naprawde to juz Twoj prawdziwy domek???:lol:
  3. Bjuta, czy jesteś tego pewna? Bo z wypowiedzi giselle, nia miałam 100% pewności ???????
  4. Chyba zaczne sie modlic, żeby temu Wiórkowi wreszcie sie udało. Ale ktory Bog wysłucha niedowiarka?
  5. Myślę, że tak będzie najlepiej. O ile dogo do jutra sie nie poprawi, to proszę o kontakt mailowy lub gg.
  6. Dostalam Twoją wiadomośc, ale nie moge wysłac PW, bo dogo ześwirowało. Tak mi przykro, ale na razie nie podejme sie kolejnego stałego zobowiazania. Po prostu nie stac mnie. Jednak jednorazowo moge wpłacic 5 zł. Wiem, że to grosze, ale sama niejednokrotnie prosilam o pomoc i rozumiem jak boli, gdy ktos odmawia. Prosze o nr konta.
  7. Teraz na pewno nic nigdzie nie wyśle, o ile mnie przez to dogo szlag nie trafi. pryw.wiadomosci sie nie otwieraja, posty z trudnościa. Pisze tutaj. Ja na razie nie moge dac wiecej na karme niz 20 zł. przykro mi, ale mam tyle róznych psich zobowiazan, że zaczynam juz sie gubic, a mój własny pies nie ma kasy na czyszczenie zębów w tym m-cu. Ale myśle, że poczeka do stycznia, a trudno, aby bidulek Fuks glodował. Macie gg? Może bedzie łatwiej sie dogadać. moj nr 3081904
  8. [quote name='Bjuta']Tak, namieszałyśmy - chodzi nam o podpięcie się do transportu Icka w drugą stronę...[/QUOTE] Napisala do mnie ewatr [I]Wiem ze jutro jedzie od nas Tuuli z Rzeszowa do Katowic pociagiem razem z niewidomym Ickiem... Mysle ze napisz bezposrednio do niej powinna sie chyba jeszcze pojawic na dogo ...nie mam niestety do niej telefonu ..[/I]. Jesli to transport samochodowo-kolejowy, to chyba bedzie trudno...
  9. Czerda jest on line. Szukajmy jej na dogo !
  10. [quote name='megii1']Tak, Piromanka są dwie Tinki:) Jedna ta, która jest dłużej ma już ode mnie allegro:) Tej też zrób- będzie miała prezent gwiazdkowy dziewczyna ode mnie:) Bounty - poproszę w lecznicy żeby, jeżeli będzie coś nie tak, napisali coś od siebie; poproszę też żeby podesłali wyniki do mojej wetki :)[/QUOTE] Megii, nie zapomnij tez o tej zmianie na łapce.:-(
  11. Ja tez się troche dorzucę. Daruniu, czy Ty bys ją zamawiała? Czy wplacimy kaske na konto taygi?
  12. [quote name='megii1']Bela - Ty masz w banerkach prawie wszystkie psiaki , które są u mnie:)[/QUOTE] To prawda. Ale nie potrafie ich poprawnie podlinkować. Nowe dogo mnie przerosło.:evil_lol:
  13. Podnosimy biednego Fuksika. Niech ktoś zobaczy biedulka.
  14. [quote name='Cantadorra']Nie lubie takich "panów" i "pań". Jakos nie wiem, czy wtedy zostawiac psa, czy zabierac. Najchetniej to bym zabrala i panu podziekowala. No nic, czekamy dalej. Oby jak najlepiej dla Sabuni bylo.[/QUOTE] A ja ich najzwyczajniej nie rozumiem. Ja swoja sunie znalam ze zdjecia. Nie ukrywam, że byłam zawiedziona, gdy ją zobaczyłam" na zywo", gdy została do mnie przywieziona. Do głowy by mi jednak nie przyszło, zeby wnosic" reklamacje" lub zrezygnować. Poczatki były niełatwe, ale istnieje cos takiego jak ODPOWIEDZIALNOSC. Ani pierwszego dnia, ani teraz nigdy i nikomu bym jej nie oddała.
  15. Napisałam, ale nie ma go na razie na dogo. Dziewczyny od Borysa powinny miec jego telefon, jakby sie nie odezwal.
  16. Chyba mi sie oczy spociły...
  17. [B]Giselle, odetkaj sobie skrzynke, bo nie mogłam wysłać wiadomości. miałam to napisac na PW[/B] Tak mi żal tego Wiórka, ze dosłownie aż boli.:-( Nie napisałaś mi, czy transport ma byc gratisowy, czy macie jakies fundusze na paliwo? Myslałam, o jurmar, który jest z Tarnowa i niejednokrotnie pomagał w transporcie psów. Możnaby do niego napisac i może zabrałby Wiorka z Katowic do Stalowej Woli. Ale musze wiedziec, jak sprawa wygląda z finansami. Niewykluczone, że pojechałby za jakieś symboliczny zwrot., bo naszego Borysa wiozł do Warszawy za darmo. Szkoda, żeby taki dobry dom dla psiaka sie zmarnował. A gdzie ta bida teraz jest???
  18. Ale ciotka Edyta chyba teraz ma w zapasie jakięs domki dla małych rudziaszków.?
  19. Zmień może tytuł wątku. Ten taki smutny. Chyba, że nie chcesz jeszcze zapeszać?
  20. Dzisiaj wpłynęło [B]100 zł dla Borysa od ANIA_C[/B]. Dziękujemy !
  21. Nie płacz Iwonko, chociaż ja Ci sie nie dziwię. Miałam kontakt przez pare godzin, z różnymi psiakami ( tylko podczas transportu) i tez było mi bardzo smutno z niektórymi sie rozstawać. A co dopiero pare dni!
  22. Dobrze, że usunęłas nr konta. Nie podawaj nowego, rozsylamy go na PW. Z dogo wszyscy mamy klopoty, ale u Ciebie to moze wina przeglądarki? Spróbuj wchodzic przez inną.
  23. Tayga, jemu przydałyby sie jakies badania, może chory jest? Wiem, że nie ma funduszy, ale porozsyłajmy wątek gdzie sie da. Może ktos dorzuci pare groszy.
  24. Przykro mi , ale ja tez bardzo sceptycznie podchodze do tego, że zostawiacie Sabe u tych Państwa. Może to tylko złe przeczucia, oby sie nie potwierdziły.
×
×
  • Create New...