Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Super. Wszystkie były, oprócz ali123 , wczorajsze.
  2. Jestem na zaproszenie madcat. Jedynym rozwiązaniem jest platny hotelik, trzeba żebrać na Dogo.:-( Ja juz zangazowałam sie w tyle ONkowych akcji, że na prawde nie wiem, czy jestem w stanie tutaj pomóc. Postaram się. Biedny staruszek.:-( Szkoda, że ten wątek tak dlugo leżał.:shake:
  3. Dopisz jeszcze prosze, dzisiejszą wpłate 50 zł od ala123. ( w deklaracjach stałych).
  4. Złozyłam dzisiaj rano zamówienie na Arion Multi-Vital 30 kg dla Barnaby. Jesli przelew zaksieguja do 15.00 to przesyłka bedzie jutro dostarczona. Przelałam z konta Barnaby 169,00 zł
  5. Jest jeszcze hotelik u mariamc. Tam jest jeszcze taniej i tez podobno super. Ale nie mam namiarów.
  6. Pewnie masz racje. Ale Mania ma takie gabaryty, ze sama moze oberwac od kota. Nie byłaby chyba realnym zagrożeniem.
  7. Monika , pamietasz Waszego spanielka bretonskiego.? Przeciez na poczatku w DS tez gonił kota. A potem spali razem. To zalezy wszystko od luidzi, ktorzy zechca ofiarowac jej dom.
  8. Sliczny Fuksik, boi sie byc sam .:-( Trzeba by pomyslec, co dalej z chłopakiem zrobic?
  9. Dzisiaj wpłynęło na konto Barnaby 50 zł od ala123. Dziekujemy:lol:
  10. Fajnie, że masz takie optymistyczne podejście.:lol: Moze sie uda i bez kasy.:lol:
  11. Zagladam do niej i serce mnie boli. :-( Same powiedzcie, co można wymyślic bez kasy? Nic. :shake: Ze znajdzie sie bezplatny DT ,to tak jakby sie liczyło na cud. Nie wiem. :shake: Moge zaprasząc ludzi na wątek, ale trzeba miec jakąś koncepcję.
  12. Piekny pies z niego !
  13. Wszyscy tylko interesowali sie Nero, a biedny Fuksik sam...
  14. Wszystkie ciotki wywialo z wątku, a do mnie dzwoniła Malibo po rozmowie z hotelikiem. P.Joasiaz hotelu tez nam radzi kupic Ariona, tego co polecala Majqa , a Emi sie na niego czai. Jutro wiec zamawiam w Telekarmie 30 kg za 169 zł. Dostawa bezplatna.:lol:
  15. Sliczny, grzeczny piesio :loveu::loveu::loveu:
  16. Ten domek z Białej Podlaskiej juz zdecydowany? I sprawdzony?
  17. Dotarły następne wpłaty dla Barnaby: anawa - 100 zl agat21 - 40 zł Renata ze Zgorzelca - 40 zł ( myśle, ze to rencia42, ale prosze o potwierdzenie)
  18. Słuchajcie, jestem osobą, której trudno podjąc decyzje w imieniu ogołu. Nie wiem co temu psu mam zamowić i ile ??? Dzisiaj stac nas tylko na 15 kg, bo wplaciłam zaliczke 200zl do hoteliku. Jesli jutro wpłyną nastepne wplaty możnaby zamowić 30 kg, wiadomo, że bardziej sie opłaca wtedy. I co bys zrobił na moim miejscu?:evil_lol::evil_lol: (słynny cytat)
  19. Jest na Telekarmie Arion Multi-Vital ale pisze , że dla psów aktywnych . A nasz chyba malo aktywny?Zajrzyj na Telekarme i zobacz czy to ta sama karma, która Ty zamawiasz. 15 kg kosztuje 89 zł
  20. [quote name='majqa']Karma... b.dobra karma z jagnięciną jest na aukcji SzybkaKarma (allegro) 30kg z jagnięciną Arion Multi - vital za 165zł z kurierem 30kg. Kupuję ją, jest max.[/QUOTE] Hmmm. ale ja nie umiem nic kupowac na Allegro:placz: A poza tym, może na razie kupić tylko worek 15 kg??? Bo gdyby wet zdecydował, że musi jeśc cos specjalnego? Myslałam, zeby jednak zamówic w telekarmie. No chyba, że macie jeszcze jakies pomysły.
  21. Dalsze wpłaty dla Barnaby: Emigrantka - 50 zł bico - 50 zł Dziekujemy bardzo.
  22. Skoro tak, to zaliczka w wysokości 200 zl zostala przed chwilą przelana. Rozmawiałam tez z p. Joanną. Psiak jest grzeczny, ma wielki apetyt i robi od czasu przyjazdu potężne q.... Jedna nawet była z kamieniem w srodku. Ciekawe czym karmi psy zamojskie schronisko? Barnaba boi sie wchodzic do pomieszczen, p. Joanna ma problem aby go namówić po spacerze do wejścia do domku. Chyba biedak nie mieszkał w domu? Weterynarz na razie nie przyjedzie, p. Joanna pojedzie do weta z Barnab a ale nie wie czy da rade w tym tygodniu ( chyba, że zaistnialaby jakas pilna potrzeba). Dlatego proponuje zamowić jakąś karmę bytową jak tylko spłyna następne wplaty.Bardziej to nam sie opłaci niż płacic 5 zł dodatkowo za kazdy dzien. Zastanówcie sie proszę, jaką i gdzie? P.Joanna proponowała purine dog chow np. z jagnięciną. Co Wy o tym sądzicie?
  23. Jeszcze chce wrócic do kwestii finansów. Ponieważ nie dalismy żadnej zaliczki za hotelowanie Barnaby ( a p. Joasia mowiła, ze na ogół jest wymagana) proponuje, aby wpłacic te 200 zł dzisiaj jako zaliczke. Po ogledzinach weta zakupimy Barnabie odpowiednią karme i rozliczymy reszte hotelowania do konca lutego. Czy jest Wasza zgoda na takie dzialanie?
  24. Oho! Jakas kampania antysonkowa sie szykuje. :evil_lol:Ja wysłałam jakieś 20 zaproszen. :oops: Może inni wiecej ? Nie wiem.:oops:
  25. Już dopisuje.:lol: A Sonieczce nie ubliżac prosze. :lol:Dziewczyna z charakterem jest. Moja Lora taka byla:-( Deklaracje stale: -Emigrantka -25 zl./od marca/ -ala123-50zl -Livka -10.zł - agat 21 – 10 zł /od marca/ - bela51 – 10 zł /od marca/ -kakaicezar-20 zł -Dorot131- 20 zł -Talcott - 25 zł /od marca/ [FONT=&quot] [/FONT]
×
×
  • Create New...