-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Trzymamy kciuki za Nerusia. Martwie się o niego...
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja niespokojnie spoglądam na zagarek, bo załozylam sobie, że przed 9.00 w niedziele nie wypada zadzwonić. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zadzwonię jutro do hotelu, aby porozmawiac o finansach, to przy okazji dowiem się jak czuje sie nasz podopieczny:lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agat21']W poniedziałek rano poleci kasa na Barnabę. Jak on się czuje w hoteliku? Jest w boksie wewnątrz domu, tak, jak było planowane?[/QUOTE] Tam psy mieszkaja w domkach.:lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, dalej uważam, ze nie nalezy robic zamieszania na wątku. Przepisanie go na mnie wymagac będzie ingerencji moderatora, co na prawdę uważam, za zbyteczne. Silą rzeczy bedę pojawiać sie czesto na wątku, aby podawac aktualne wpłaty , oraz kontaktowac sie z hotelem i przekazywac informacje o Barnabie. I niech tak pozostanie. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trudno sie nie zgodzic z Wami. Chociaz ja miałam "szczescie" udzielac sie na wątkach, gdzie zakladające je osoby potem znikały z różnych przyczyn. Utrudnialo to troche pracę i informacje, ale nie uniemozliwiało. Dlatego uważam, że nie traćmy energii na wychowywanie ludzi, a skoncetrujmy sie na pomocy psu. Ja będe rozliczenia umieszcząc na bieząco w kolejnych postach, a Majqa obiecała przenosic je na pierwsza stronę. Będzie dobrze.:lol: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
No jak mogłabym temu biedakowi nie wplacic nic w przyszłym miesiącu ? Stałą. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2606/fredka1.jpg[/IMG] Cudna Fredzia na fotelu.:loveu: Bardzo bardzo się cieszę.:loveu:Gdy wspomne te zdjecia przy rozpadającej sie budzie.. -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Dla mnie jest mala, ale ten potencjalny domek chce [B]naprawdę[/B] malą.:-( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Talcott']Ciotki!! Błagam przestańcie - bo nam Pies zniknie w tym wszystkim!!![/QUOTE] Też popieram. Niech zostanie tak jak jest, bez przewrotów. Majga bedzie przepisywac rozliczenie w 3 poscie., to przeciez jest pierwsza strona.! Nie róbmy problemow. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja myślę, że jest OK. Możesz co najwyżej powiększyc litery, aby bardziej "biły" po oczach. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Makabi, baaardzo, baaardzo dziekujemy !:loveu: -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']Ostatnie zdjecie jest z moim Mikrusem:lol: !!!!! wiecej zdj jutro bo mi net znowu szaleje:shake:[/QUOTE] Ale super.:lol: Widze, że Sofi przyjaźnie odnosi sie do malucha.:loveu: -
Rany!!!!!!! :lol:Alez ona jest piekna psica!:loveu::loveu::loveu: No wprost cudo. A ze ma charakterek? Trudno, miała dziewczyna cieżkie zycie, to sobie teraz nie daje w kasze dmuchac.:evil_lol:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mnie przez kilka godzin, a tu tyle sie dzieje. Barnaba dojechał, ma być przechrzczony , kasa z bazarku ANETTTY tez do mnie? Na wszystko sie zgadzam. Na razie prosze pisać ONek Barnaba. A może po prostu będzie na razie Barnim??? To takie zdrobnienie. Teraz prosze mi napisać kto robił uzgodnienia z Hotelterier odnośnie wysokości i terminu wpłat.? Bo powinnam to wiedziec. Chyba, że mam zadzwonic do hotelu? Moge to oczywiscie zrobic, ale chcialabm, wiedziec jakie były wstepne ustalenia. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/174398-Saba-ma-cudowny-dom-ale-jej-syn-Gucio-nadal-czeka Na tym watku też sa zdjęcia i relacje z hoteliku w Brzyściu. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Zaadoptowany, to znaczy wyrwany ze schronu. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sonia charakterna sunieczka. Ale juz zalatwione przeniesienie dla niej do Lwowka. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to kto chętny do wplaty, niech śle do mnie PW. Chyba, ze jeszcze poczekamy do wieczora? Niech wiecej osób sie wypowie.??? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa']Belo, naprawdę? Byłoby wspaniale![/QUOTE] Dla mnie to nie bedzie problem, bo mam konto internetowe i bezpłatne przelewy. Ale nie bede mogła wpisywać rozliczęn na pierwszej stronie. Może zalozyciel wątku byłby bardziej wskazany do tej roli? Zastanówcie sie wspólnie. Myslałam tez o bazarku, bo widze, ze nie ma kto wystawić. Podejmę sie, ale niezbyt wielki ( max do 20 poz.) Kończy mi sie limit na fotosiku. Może lepsze 2 mniejsze, niz jeden wieeeeeelki??? Coż.... Barnaba tak bardzo przypomina moja nieżyjącą juz Lore:-( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prowadziłam buchalterie Borysa, który przebywa u Megii. Od wczoraj Borys ma juz swoich luidzi, najlepszych jakich mozna było znaleźć, czyli Gos i jej TZ. Jeśli chcecie moge podjąc sie księgowosci dla Barnaby.Choćiaz może bardziej wskazane byłoby, aby prowadził finanse jeden z wiodacych sponsorów. Ja bede mogła dorzucic pare złotych deklaracji dopiero od marca. Jeśli nikt inny sie nie podejmie, to możecie rozważyc moja propozycje. -
W pewnym sensie Talcott ma rację, ale przecież Soni, po tym co przeszła należy sie też szansa. Myśle, że dziewczyna z charakterem szybko znajdzie domek. Teraz nie możemy jej zostawić. Jeszcze cos mi sie skojarzyło. Nie wiem, jak pracują z psami w Lwówku, ale Sońce przydałaby sie szkoła u Jamora.
-
[quote name='Zofija']Kurcze ja pisałam na wątku, ze Sonka wyglada dobrze i ma charakterek. Teraz mam wyrzuty, Kikou nerwowa. Czasem chyba lepiej na spokojnie podejść do spraw. No już nie wiem. Módlmy się teraz, zeby Sonka dogadała się z tymi biednymi psami....[/QUOTE] Rany, to może nie był dobry pomysł z hotelikiem u Kikou?? Już się martwie. :-( Trzeba było załatwić MIelec. Oby Sonia nie musiala podrózowac spowrotem