Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Trzymamy kciuki za Nerusia. Martwie się o niego...
  2. A ja niespokojnie spoglądam na zagarek, bo załozylam sobie, że przed 9.00 w niedziele nie wypada zadzwonić.
  3. Zadzwonię jutro do hotelu, aby porozmawiac o finansach, to przy okazji dowiem się jak czuje sie nasz podopieczny:lol:
  4. [quote name='agat21']W poniedziałek rano poleci kasa na Barnabę. Jak on się czuje w hoteliku? Jest w boksie wewnątrz domu, tak, jak było planowane?[/QUOTE] Tam psy mieszkaja w domkach.:lol:
  5. Słuchajcie, dalej uważam, ze nie nalezy robic zamieszania na wątku. Przepisanie go na mnie wymagac będzie ingerencji moderatora, co na prawdę uważam, za zbyteczne. Silą rzeczy bedę pojawiać sie czesto na wątku, aby podawac aktualne wpłaty , oraz kontaktowac sie z hotelem i przekazywac informacje o Barnabie. I niech tak pozostanie.
  6. Trudno sie nie zgodzic z Wami. Chociaz ja miałam "szczescie" udzielac sie na wątkach, gdzie zakladające je osoby potem znikały z różnych przyczyn. Utrudnialo to troche pracę i informacje, ale nie uniemozliwiało. Dlatego uważam, że nie traćmy energii na wychowywanie ludzi, a skoncetrujmy sie na pomocy psu. Ja będe rozliczenia umieszcząc na bieząco w kolejnych postach, a Majqa obiecała przenosic je na pierwsza stronę. Będzie dobrze.:lol:
  7. No jak mogłabym temu biedakowi nie wplacic nic w przyszłym miesiącu ? Stałą.
  8. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2606/fredka1.jpg[/IMG] Cudna Fredzia na fotelu.:loveu: Bardzo bardzo się cieszę.:loveu:Gdy wspomne te zdjecia przy rozpadającej sie budzie..
  9. Dla mnie jest mala, ale ten potencjalny domek chce [B]naprawdę[/B] malą.:-(
  10. [quote name='Talcott']Ciotki!! Błagam przestańcie - bo nam Pies zniknie w tym wszystkim!!![/QUOTE] Też popieram. Niech zostanie tak jak jest, bez przewrotów. Majga bedzie przepisywac rozliczenie w 3 poscie., to przeciez jest pierwsza strona.! Nie róbmy problemow.
  11. Ja myślę, że jest OK. Możesz co najwyżej powiększyc litery, aby bardziej "biły" po oczach.
  12. Jak sie miewasz, nasza przytulanko?:lol: Nikt o Ciebie nie pyta?
  13. [quote name='Emigrantka']Tayga - bo Ty jestes z tych z poprzestawianymi no,....... Skrzat - trzymaj sie tam chlopak bo chyba Sonia do was pojedzie..... ;)[/QUOTE] No fakt, wszyscy niech sie trzymają.:evil_lol: Panna piekna, ale złośnica.:lol:
  14. Makabi, baaardzo, baaardzo dziekujemy !:loveu:
  15. [quote name='zozolina']Ostatnie zdjecie jest z moim Mikrusem:lol: !!!!! wiecej zdj jutro bo mi net znowu szaleje:shake:[/QUOTE] Ale super.:lol: Widze, że Sofi przyjaźnie odnosi sie do malucha.:loveu:
  16. Rany!!!!!!! :lol:Alez ona jest piekna psica!:loveu::loveu::loveu: No wprost cudo. A ze ma charakterek? Trudno, miała dziewczyna cieżkie zycie, to sobie teraz nie daje w kasze dmuchac.:evil_lol:
  17. Nie było mnie przez kilka godzin, a tu tyle sie dzieje. Barnaba dojechał, ma być przechrzczony , kasa z bazarku ANETTTY tez do mnie? Na wszystko sie zgadzam. Na razie prosze pisać ONek Barnaba. A może po prostu będzie na razie Barnim??? To takie zdrobnienie. Teraz prosze mi napisać kto robił uzgodnienia z Hotelterier odnośnie wysokości i terminu wpłat.? Bo powinnam to wiedziec. Chyba, że mam zadzwonic do hotelu? Moge to oczywiscie zrobic, ale chcialabm, wiedziec jakie były wstepne ustalenia.
  18. http://www.dogomania.pl/threads/174398-Saba-ma-cudowny-dom-ale-jej-syn-Gucio-nadal-czeka Na tym watku też sa zdjęcia i relacje z hoteliku w Brzyściu.
  19. Zaadoptowany, to znaczy wyrwany ze schronu.
  20. Sonia charakterna sunieczka. Ale juz zalatwione przeniesienie dla niej do Lwowka.
  21. No to kto chętny do wplaty, niech śle do mnie PW. Chyba, ze jeszcze poczekamy do wieczora? Niech wiecej osób sie wypowie.???
  22. [quote name='majqa']Belo, naprawdę? Byłoby wspaniale![/QUOTE] Dla mnie to nie bedzie problem, bo mam konto internetowe i bezpłatne przelewy. Ale nie bede mogła wpisywać rozliczęn na pierwszej stronie. Może zalozyciel wątku byłby bardziej wskazany do tej roli? Zastanówcie sie wspólnie. Myslałam tez o bazarku, bo widze, ze nie ma kto wystawić. Podejmę sie, ale niezbyt wielki ( max do 20 poz.) Kończy mi sie limit na fotosiku. Może lepsze 2 mniejsze, niz jeden wieeeeeelki??? Coż.... Barnaba tak bardzo przypomina moja nieżyjącą juz Lore:-(
  23. Prowadziłam buchalterie Borysa, który przebywa u Megii. Od wczoraj Borys ma juz swoich luidzi, najlepszych jakich mozna było znaleźć, czyli Gos i jej TZ. Jeśli chcecie moge podjąc sie księgowosci dla Barnaby.Choćiaz może bardziej wskazane byłoby, aby prowadził finanse jeden z wiodacych sponsorów. Ja bede mogła dorzucic pare złotych deklaracji dopiero od marca. Jeśli nikt inny sie nie podejmie, to możecie rozważyc moja propozycje.
  24. W pewnym sensie Talcott ma rację, ale przecież Soni, po tym co przeszła należy sie też szansa. Myśle, że dziewczyna z charakterem szybko znajdzie domek. Teraz nie możemy jej zostawić. Jeszcze cos mi sie skojarzyło. Nie wiem, jak pracują z psami w Lwówku, ale Sońce przydałaby sie szkoła u Jamora.
  25. [quote name='Zofija']Kurcze ja pisałam na wątku, ze Sonka wyglada dobrze i ma charakterek. Teraz mam wyrzuty, Kikou nerwowa. Czasem chyba lepiej na spokojnie podejść do spraw. No już nie wiem. Módlmy się teraz, zeby Sonka dogadała się z tymi biednymi psami....[/QUOTE] Rany, to może nie był dobry pomysł z hotelikiem u Kikou?? Już się martwie. :-( Trzeba było załatwić MIelec. Oby Sonia nie musiala podrózowac spowrotem
×
×
  • Create New...