-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przejrzałam. Aktualnie mamy deklaracje stałe - 145 zł i jednorazowe 480 zł. Deklaracje stale: -Emigrantka -25 zl./od marca/ -zl. -ala123-50zl -Livka -10.zł - agat 21 – 10 zł /od marca/ - bela51 – 10 zł / od marca/ -kakaicezar-20 zł -Dorot131- 20 zł Deklaracje jednorazowe: -Emigrantka -50zl. -irenaka -200zl. -anawa -100zl. -agat21 -40zl. -rencia42 -40 zł -bico -50 zł -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpłynęła wpłata 200 zl od irenaka. Bardzo dziekujemy. -
A czy u p.Kazimierza Sonia bedzie w budynku czy na zewnątrz?
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Talcott']Jeśli jedzie do Kikou - to nie ma lepszej opcji!!!!!To jest wspaniały domowy DT a Kikou jest najlepszym, najtroskliwszym Człowiekiem jakiego znam!!!![/QUOTE] Kochane, gdzie Wy chcecie naszego Barnabe przenosić. :crazyeye: Ma przeciez super warunki w Hotel Terier.:lol: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
... i na wiadomości od Agaty:lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Talio.:lol: Pomóż rozesłać wątek, prosze.:lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Dorot131']witam tez dorzuce dla piesia 20 zet/miesiac jak dlugo bede mogla lub jak dlugo to bedzie konieczne . prosze o nr.konta[/QUOTE] Bardzo dziekujemy ! Posyłam nr konta na PW. -
[quote name='Emigrantka']I dalej nikt mi nie napisal czy Seraquin by Maxowi pomogl? Nie mam polskiego info ale wet powinien wiedziec co to jest: http://www.seraquin.co.uk/ ??????? Czy on zawiera glukozamine??? Bo z moim angielskim, to nie bardzo. Jeśli tak, to chyba podobny do polskiego Artrostopu. Dawałam mojej poprzedniej ONce. Wspomaga leczenie stawów.
-
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
bela51 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Trzymaj sie piekna ONeczko. To co z tym allegro, ma??? Bo nie doczytałam... -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='monika55']A podroz gdyby co. Wyobrazasz sobie? Spod jednej granicy do drugiej?[/QUOTE] Jesli domek będzie dobry, to transport jakos sie załatwi ! -
Taygo! Nie mogłas sobie wymarzyć lepszego domku dla Nero! Przylaczam sie do pozdrowień dla nowej Rodzinki Nero. Jesteście wspaniali !!! Witamy na Dogomanii !
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane, bardzo dziekuję, za przybycie i pomoc.:loveu::loveu::loveu: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agat21']ode mnie co miesiąc 10 zł na Barnabę, czyli teraz przelewam obiecane 40 zł, a od marca po 10 zł[/QUOTE] Bardzo Ci dziekujemy. On potrzebuje każdej zlotowki. Ja tez deklaruje od marca 10zł/m-c. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Ale to nie znaczy, ze nie chcemy w dalszym ciagu oglądać pieknych fotek Boryska ! Oczywiście w wykonaniu Gos - jego Pani ! -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Emigrantka']Czy pienizaki ode mnie doszly? Byly przeslane z konta Nikusia ode mnie a na deklaracjach widze i siebie i Nikusia obie po 50 zl - czy to pomylka czy Nikus od siebie osobno 50 zl zadeklarowal/przeslal?[/QUOTE] Kochana, mój bank w niedziele nie robi przelewów, pewnie kasa gdzieś wisi w przestrzeni. W poniedziałek rano sprawdze konto i napisze na wątku. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki za zmiane tytułu wątku, miałam własnie o to prosić. :loveu: Kochane, kwestujcie po Dogo dla Barniego, bo juz sie boje, że w marcu pojedzie spowrotem do schronu.:-( -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Też bardzo jestem ciekawa jak Bingus odnalazł się w nowym towarzystwie. -
Wiem Taygo, ze Ci smutno rozstać sie w cudnym Nero, ale sama pisałaś, ze ciasny kojec ... daleko od Twojego domu.... Teraz będzie szczęsliwy ! Ja bardzo sie ciesze !
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak ogladam zdjęcia Barnaby, to nie wyglada na wychudzonego. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że osoba zajmująca się psami rozpoznalaby zwykłego tłuszczaka. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='irenaka']Byłoby optymistycznie, gdyby nie ta narośl i stawy. Nie pytałaś , czy można jakieś badania u tego weta zrobić, RTG itp?[/QUOTE] Niestety, nie pytałam. Zobaczymy, co powiedzą wstępne oględziny. Szczerze mówiąc bardzo sie zmartwiłam. Na stawy p. Joanna nie zwróciła uwagi, widocznie chodzi całkiem dobrze. To ja się dopytywałam. Ale ta narośl?:shake::-( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem po rozmowie z p. Joanną. Juz Wam zdaje relacje. Pies jest piekny, grzeczny ale: bardzo wychudzony, uszy w złym stanie, narośl na boku ( może nowotworowa):-( konieczna jest wizyta weterynarza. Weterynarz obejrzy Barnabe w najbliższych dniach i zadecyduje jaka karmę powinien dostawać. W hoteliku prawie wszystkie psy sa karmione specjalistycznymi karmami, bo prawie kazdemu cos dolega. Jedyną optymistyczna wiadomością było, że Barnaba nie chodzi tak źle jak wydawało się w schronisku i jak przedstawiaja zdjecia. Klopoty ze stawami może są mniejsze niz sie wydawało. Jesli chodzi o platności to tak jak pisałyście 300 zł/m-c + karma. Do czasu kiedy nie kupimy karmy, za każdy dzień dodatkowo 5 zł za karme, ktorą dostanie w hoteliku Teraz jest karmiony Royalem. Umowiłam się na wtorek na telefon. Może bedziemy wiedziec wiecej. -
Talcotku, a ja Ci podokuczam za brak banerków i za to , że jedyny jaki masz sie nie otwiera.:eviltong:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Udusze Cie za to ponaglanie.:angryy: :evil_lol:Jedna z Pań obudzilam, druga jest u psów.:oops: Mam zadzwonic później.:oops: