Więc:
Zoologi:
* Dog Chow (Show) na Legionowej, właśnie z niego wróciłam :] Rogz jest, Acana jest tam wprowadzana teraz, Khary szampony, Bephara, smakołyków duży wybór jest :)
* Zoo Natura w galerii podlaskiej :] Rogz itp. :) Duży sklep :]
* Zoologik na Kilińskiego, wspomniany już :] Dużo smaków i gryzaków
A co do miejsc to...
u mnie za SP44 jest taka duża łąka nawet, teraz tam źle, bo śnieg sie topi, liście itp, ale trawa skoszona, na lato wspaniałe miejsce do hasania będzie :)
A czytając wypowiedzi poprzedniej strony, znam Gródek i Waliły! Przejeżdżam tamtędy jak jade do Babci (przed Wiejkami jesli ktos kojarzy :D)