-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ja właśnie tez zastanawialam sie jak to dziala. To chyba przez internet wszystko.
-
Chyba tak, jeszcze dużo czasu, prawie pół roku, bede starac sie eliminowac ten strach. Ley, no jedz na ten pierwszy.... Prosze ^^
-
Ley, a Ty na który obóz w końcu jedziesz? Tzn. który turnus? Marta, jak mi miło :) Ja tam strasznie chce Was poznać, bo zakochałam sie w belgach *.* Co do wieku, to ja przy Was gówniara, rocznikowo 13 lat xD
-
U nas niestety nadal jest tak samo.... Psinka nadal sie boi psow, a na wakacje zamierzamy jechac na oboz z psem... Czy to nie pogorszy sprawy? Co robic?
-
magda z szilą- jej nick Ona jedzie na obóz Wandrusa, miejsce ma dzis czy jutro rezerwować. U mnie jest duża szansa, że pojade, jednak ostateczna decyzja nalezy do mnie, bo nie wiem co ze strachem psa....
-
Wiesz co, nie wiem..... Może napisze.
-
Mi Magda pisała, że 2osobowe, chyba, że np. przyjedziesz we 3 osoby lub cos w tym stylu, to wtedy domek 3osobowy
-
Marta, w tym rzecz, że nie. Kompletnie nie. Żadnych znajomych z psami... Moi znajomi to prędzej antypsiarze.
-
Potrzebuję karmy, dla 9-miesięcznej suni, yorka bez kurczaka. Szukam karmy dla małych szczeniaków, bo Orijena dla szczeniąt nie chciała jeść, ze względu na duże granulki. Teraz jesteśmy na RC Mini Junior Ultra Sensible z kurczakiem, niestety mała jest alergiczką i radzono nam by zmienić na karmę bezkurczakową.
-
Hoh, dziękuję ;] Ja wolalabym pociagiem jechac, ale rodzice tez nie puszczą mnie samej xD
-
[url=http://www.daktari.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=24&category_id=49&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=29]DAKTARI.PL - SofFlite Yellow[/url] Tylko, że no niestety podrożał ;)
-
To może softy? Chociaż na początek polecam takie "szmaciaki" do nakręcenia psa, najarania ich na maksa
-
Będę wdzięczna ze strony wszystkich ;] Najpierw niech się zaprzyjaźni z psem z domku, potem zobaczymy co dalej :) Ona potrafi z labradorem sie pobawić, a z drugim labkiem już nie, nie wiem co ona ma ;p
-
Szmaciaki dobre nie latają ponoć, ja miałam coś w stylu takiego: [url=http://animalia.pl/produkt,2773,Trixie_Dysk_bawełniany.html]Trixie Dysk bawełniany 25 cm - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] tyle, że mniejszy i fajnie rollery nawet chodziły, do latania już gorszy. A ten co Ty podałaś kosztuje 33 zł, nie lepiej taki kupić: [url=http://animalia.pl/produkt,9108,Trixie_Dysk_nylonowy.html]Trixie Dysk nylonowy 25 cm - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] ??
-
Oh, chociaż o to się nie martwie ;] Może jeszcze jeden york pojedzie ;] Zuza z Noddy'm ;] Tylko może mi ktoś pomoże, co zrobić ze strachem tej małej?? :(
-
Jak zabierzesz Daisy zabawkę to bardzo dużo ^^
-
A ja nie wiem czy jechać.... Bo moja Daisy to dość strachliwy pies. Psów się dużych boi na ogół, chociaż pare razy skoczyła do labka z chęcią zabawy. Małe to różnie. Niektórych unika jak ognia, z niektórymi się bawi.... I nie wiem... Z jednej strony nie chcę, zeby ten strach sie w agresje przerodzil, z drugiej strony chce pojechac na takie cos.
-
smallpati myślałam, że masz rogza Ske, bo takowy chce kupić....
-
Wie ktoś jak jest w Białymstoku może?
-
Foty mi się nie wyświetlają. Masz coś z rogza Ske?
-
Marta ja tak łatwo zdania nie zmieniam xD Po avie widać, że pies wspaniały ^^ A galeria założona jest? Bo jak nie to już mi zakładać :D Ja jade na pierwszy etap, bo mój pies nieposłuszny jest i mało komend względnie umiemy. Marta a Ty na 1 czy 2 etap?
-
Ley, dlaczego? Ja też jako termin wolałabym później, ale...
-
Ja nie wiem, ale Magda jedzie bodajże na ten turnus, chcę poznać Martę i jej przepięknego psa xD
-
No dobra, napisze do nich xD Marta, tyle, że mi jest zle do W-wy i później tam, bo mi ponad 8 godzin wyniesie
-
Jednak jadę samochodem, najprawdopodobniej na OZP1a xD