Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja chetna na spacerek z kims- bylegdzie :)
  2. Jeeeju czytaj ze zrozumieniem :angryy: P. Piotr napisał że po ok. 8,9 osób!
  3. Hmm myślę, że można zamówić: Pedigree (niektórzy tym karmią....), RC, Acanę, hmmm Hill'sa? To niech wypowiedzą się Ci, którzy jadą :) Co do smakolyków to napewno jak najwięcej z Maceda, szczegolnie takie smakolyki w słoiczkach, z łososiem, baraniną, mixy itp. I np. mój pies najbardziej oprócz maceda lubi takie ciastka z provena: [url=http://proven.pl/content/view/73/59/]Proven - Ciastka dla ps
  4. Co tu tak cicho? Heloooł! :) I co z tym kursem?
  5. Dla Jazza wzięłabym Vive albo limit fioletowy a dla Ghana Planeta :] Mi dopiero chyba w pon. dojdzie paczka z futrzakowa z bandamką dla młodej....
  6. Podobno od niedawna na wszelakich obozach, koloniach, itp. nie można mieć czajników, grzałek itp. bo może pożar powstać...
  7. Za 3 miesiące ;] Zielsko, a takie pytanie. Na jakiej podstawie będą losowane te 3 zestawy karm?
  8. Ja pisalam ze nie radze sobie z psem !? Slepa jestes !? Pisalam, ze wole psa bardziej przygotowac na ten oboz, bo mam typ psa, u ktorego lekow itp. nie da sie wyeliminowac bez pomocy behawiorysty w pare miesiecy ! Temat skonczony, radze nic nie pisac juz o tym zdarzeniu, bo sie osty jeszcze posypia
  9. My za 20 min jedziemy do weta na bialostoczek :) Akodirka, wdzieczna bede ;] Ja tez bym pisala sie na czeste spacery, gdyby nie snieg :shake:
  10. Sory, ale to mnie urazilo :roll: Skad wiesz ze nie robie? Co, bronisz Westiczke, bo to twoja kumpela :/ A postepy z młodą są, bo staram sie odwracac jej uwage, gdy pies szczeka, czy zauwaza jakiegos z daleka i skupia sie na mnie. A to jak na nią bardzo duzy postep.
  11. Madziu to jak? Chyba, ze ktos inny jest gotow spotkac sie z nami jutro/ w niedziele
  12. [quote]Zresztą gadałam dzisiaj z westiczką i nawet jak by ten jej fisiek zachorował to... nie odwołają tego obozu co nie ona chce sie dobrze bawić[/quote] Hę? To moze mam psa do konca zycia na rekach nosic?? :roll: To nie jest twoje wlasne doswiadczenie, tylko doswiadczenie kogos, nie udawaj takiego znawcy, bo jeden wet ci tak powie, drugi tak. I twojego sluchac sie nie bede, bo ja mam naprawde swietnego weta, ktory mi pomaga o kazdej porze dnia i nocy i ZNA SIE NA PSACH.
  13. Bez przesady :/ Pies ze wscieklizna? Po pierwsze, chyba niezbyt wiesz duzo o psach, bo jesli pies ma rok to moze skakac po przeswietleniu :/ A Westiczka chyba miesiecy nie znasz, bo moj pies w kwietniu sie urodzil, a oboz jest czerwiec-lipiec. To gratuluje odpowiedzialnosci, bo jak sama napisalas nawet jesli twoj pies zachoruje to i tak pojedziesz. wspolczuje tylko dla twojego psa. bo jak widac, tylko ci zalezy na dobrej zabawie na tym obozie, o psie nie myslisz. jesli weterynarz powiedzial ze sie nic nie dzieje, to proste ze bedzie to utrzymywal, bo to jest jego teoria. a nie warto sie poswiecic i pojsc do 3-4 innych? nikt nie kaze wam siedziec w domu! tylko ten oboz jest dla wlascicieli i PSÓW! i one tez maja sie dobrze bawic! Co do tego, ze pies nie moze wchodzic do roku po schodach, skad to wytrzasnelas? Jakos moj pies juz od dawna wchodzi po schodach i nic mu nie jest....
  14. Zgadza sie. Ja wlasnie dlatego nie jade w tym roku, bo z moją może być podobnie. Ona czasami warknie, jesli spi czy cos, a jesli ze strachu agresja moze wyjsc, to ja nie chce..... I dlatego probuje to uswiadomic Westiczce. Jeśli rodzice zgodzili sie zebys jechala, to nie lepiej psa bardziej do tego przygotowac i pojechac za rok? Ja bym radzila pojsc do paru wetow, nie tylko do swojego (bo czasami on glupszy od nas) i popytac, czy to cos groznego, czy mozesz jechac na taki aktywny oboz itp.
  15. Ja bym nie jechala, Westiczka, bo z tego co czytam to chcesz zeby Ci bylo fajnie, dla psa niekoniecznie i nie pisz, ze uzylas niewlasciwych psów. Madia, ja nie jade w tym roku, bo wiem, ze sama nie podolam przezwyciezyc tego leku Daisy, a nie mam mozliwosci spotkan z behawiorystą, a mysle ze przez rok cos zdzialam. Przez ponad rok
  16. A jak sama bede jej to przycinac, to nie ciachne jej łapy? A co z paszkami? Tez tam przyciac? Bo jesli to pomoze to jestem gotowa zrobic to sama :)
  17. 04.04.08 r. po co? Ja i tak nie jade w tym roku
  18. No to żółwik, nie jestem sama :) Mojej strasznie, pod paszkami to już w ogóle dramat... A co z tym robisz? :D Nic? :) Moja tez snieg lubi. Dobra, to daj znac konkretnie ktora godzina, gdzie jak wezmiesz Axelka :)
  19. Magda, a w ten weekend? Śnieżek spadł, poszalałyby psiaki :) Twojemu też sie tak śnieg przyczepia, czy tylko mojej? :/
  20. Magda ma racje. Piszesz, ze agility moze, ale codziennie przez 2 tygodnie? :shake: Ja zdecydowalam ze w tym roku nie pojedziemy, za rok na bank pojedziemy. Wole psa lepiej przygotowac. To ma byc dla nas przyjemnosc, nie tylko dla nas.
  21. Jest tylko roczna, bo to kwartalnik (czyli wydanie co 3 miesiące). 18 zł kosztuje. 1 numer masz gratis, bo 6x4=24, a płacisz 18 zł. I miske dostajesz gratis. Ja zamawiam niedlugo
  22. Na jakiej stronie? oO
  23. Nie, no moze trafie xD Az taka slepa mysle ze nie jestem :)
  24. Marlenuś, a Ty? :cool3:
  25. Dziewczyny, to co, zadna chetna na spotkanie w ten weekendzik (jutro, niedziela) z nami pohasac w sniegu? :mad:
×
×
  • Create New...